• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: ja se obavam zes nemel mazat tu appku ale nejdriv z ni stahnout ty soubory, pak ji teprve preinstalovat. Zaloha na iCloudu je pro kompletni obnovu. Nebos mel tu hudbu v iCloud storage ty Documents aplikace? V tom pripade by to mohlo jit pres web icloudu (ale taky myslim, ze v takovem pripade to odinstalace aplikace nesmaze)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: takže jestli jsem to dobře pochopil (což přiznávám, že si nejsem úplně jistý), tak z icloudu nelze obnovit jen jednu položku z backup. Musí se tedy smazat komplet celý iphone a znovu ho nastavit jako nový, poté vybrat zálohu z icloud a nechat obnovit komplet celý iphone. docela oser

    jestli to není tak, jak jsem to já pochopil, poraďte pls správný postup..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    musel jsem odinstalovat Documents 5 (prostě z ničeho nic nešla aplikace spustit).

    Přeinstaloval jsem, ale měl jsem tam nějakých 20gb hudby (Documents 5 mam zálohováne na icloudu). Lze nějak obnovit z telefonu, nebo budu muset obnovit přes iTunes? Snad se tedy odinstalovanim nesmazala i ta záloha (podle screenu by smazána být neměla)

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOLCON: nešlo.. naštěstí to jde přeskočit
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOLCON: Fb mi nešlo nic jine jsem nezkoušel .
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DSTEPZ: Jde vám tam někomu se přihlásit k libovolnému účtu? Hodí mi to vždy chybu...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    SUBTITLES017: Díky, nevěděla jsem že to má zvuky ještě zvlášť v nastavení...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DSTEPZ: Jupijajéééééé
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    DSTEPZ: Super, akorát jak tam vypnout to debilní klepání klávesnice?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Microsoft Brings Back SwiftKey for iOS, Teases New Features Coming Soon - MacRumors
    https://www.macrumors.com/2022/11/19/swifkey-back-on-the-app-store/
    PULKA
    PULKA --- ---
    SATOO: Zkusim, diky
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Prodejem ta záruka končí, ne?
    LBW
    LBW --- ---
    Potrebuju pro pripad poruchy od prodejce fakturu, kdyz kupuju iphone second hand?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Nevite, jak vynutit synchronizaci Garmin Connect do Health appky? Mame doma smart vahu a ani jednomu z nas se posledni dobou nepropisuji udaje o hmotnosti, prava to ma nastaveny, ale dost casto se to proste nepropise. Google rady typu zapnout/vypnou prenos vahy nepomohl. (mne se nepropisuji ani kroky a aktivity - mam tam ted pres mesic stare). Predem dik
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TRIPLT: Na primárním, asi jsem nad tím když jsem to dělal moc nepřemýšlel. Dneska bych to raději dal na nějaký speciální.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FLLIP: Na primarnim uctu, nebo nejakej spesl? :)
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TRIPLT: mám to už asi tři roky a funguje bez problému.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRIPLT: Nevím, jestli pro jistotu, dával jsem prostě do televize nový účet. Platím to revolutem a virtualni kartou. Myslím, ze nejlevnější bylo Turecko za 25 kc měsíčně.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    DUCATIMONSTER: Takze pro jistotu nejakej samostatnej ucet? :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRIPLT: Používám. Zakládal jsem si na to ale nový účet co mam jen v televizi. Funguje to uz 4 měsíce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam