• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: z kompu asi ano, ale nevim jestli pres itunes :) za prve jsem to parkrat udelal a pak to stejne obnovovalo hromadu veci z iCloudu (mam sifrovane zalohy takze by tam melo byt v podstate fakt vsechno, ale mozna appka muze rict ze ne), za druhe z toho stejne nemuzes jen tak vytahnout jen neco. Udajne funguje celkem dobre appka iMazing, ktera umi selektivne obnovovat/zalohovat a taky jde treba vytahnout binarku a nahrat ji do Maca (prestoze oficialne na Mac App Store neni) - tak jsem na to prisel ja a fungovalo to (jen to muselo udelat full backup), no a za treti ti to zere misto na kompu, zbytecne...

    Jinak je lepsi pouzit neco bud pouziva iCloud (za cenu toho ze ti to zere storage), nebo proste to co tam sypes pres iTunes mit zazalohovane bokem.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: obnovuju vsechno no.. teoreticky zalohovat pred itunes a pak obnovit primo z macu by asi bylo daleko rychlejsi, co?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: to jsou ale prave dve ruzne veci
    1) zaloha telefonu do iCloudu, jehoz soucasti jsou aplikace a jejich data (v tomto pripade data=hudba)
    2) ukladani hudby v Documents do iCloud Documents folderu, ktery je IMO nezavisly na instalaci aplikace

    takze tys mel cislo 1 a tudiz mas mozna smulu, leda obnovit vsechno... tak drzim palce :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ZVIRATKO: jo ta hudba byla zalohovana na icloud v ramci zalohy ty aplikace.. momentalne obnovuju, nejak se tomu nechce, tak doufam, pres noc se to nejak vsechno dostahuje.. aktualne to na me pusobi ze to je cele nejake zaseknute a nestahuje se nic.. :/
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SUBTITLES017: ja se obavam zes nemel mazat tu appku ale nejdriv z ni stahnout ty soubory, pak ji teprve preinstalovat. Zaloha na iCloudu je pro kompletni obnovu. Nebos mel tu hudbu v iCloud storage ty Documents aplikace? V tom pripade by to mohlo jit pres web icloudu (ale taky myslim, ze v takovem pripade to odinstalace aplikace nesmaze)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SUBTITLES017: takže jestli jsem to dobře pochopil (což přiznávám, že si nejsem úplně jistý), tak z icloudu nelze obnovit jen jednu položku z backup. Musí se tedy smazat komplet celý iphone a znovu ho nastavit jako nový, poté vybrat zálohu z icloud a nechat obnovit komplet celý iphone. docela oser

    jestli to není tak, jak jsem to já pochopil, poraďte pls správný postup..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    musel jsem odinstalovat Documents 5 (prostě z ničeho nic nešla aplikace spustit).

    Přeinstaloval jsem, ale měl jsem tam nějakých 20gb hudby (Documents 5 mam zálohováne na icloudu). Lze nějak obnovit z telefonu, nebo budu muset obnovit přes iTunes? Snad se tedy odinstalovanim nesmazala i ta záloha (podle screenu by smazána být neměla)

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOLCON: nešlo.. naštěstí to jde přeskočit
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    KOLCON: Fb mi nešlo nic jine jsem nezkoušel .
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    DSTEPZ: Jde vám tam někomu se přihlásit k libovolnému účtu? Hodí mi to vždy chybu...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    SUBTITLES017: Díky, nevěděla jsem že to má zvuky ještě zvlášť v nastavení...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DSTEPZ: Jupijajéééééé
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    DSTEPZ: Super, akorát jak tam vypnout to debilní klepání klávesnice?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Microsoft Brings Back SwiftKey for iOS, Teases New Features Coming Soon - MacRumors
    https://www.macrumors.com/2022/11/19/swifkey-back-on-the-app-store/
    PULKA
    PULKA --- ---
    SATOO: Zkusim, diky
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Prodejem ta záruka končí, ne?
    LBW
    LBW --- ---
    Potrebuju pro pripad poruchy od prodejce fakturu, kdyz kupuju iphone second hand?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Nevite, jak vynutit synchronizaci Garmin Connect do Health appky? Mame doma smart vahu a ani jednomu z nas se posledni dobou nepropisuji udaje o hmotnosti, prava to ma nastaveny, ale dost casto se to proste nepropise. Google rady typu zapnout/vypnou prenos vahy nepomohl. (mne se nepropisuji ani kroky a aktivity - mam tam ted pres mesic stare). Predem dik
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TRIPLT: Na primárním, asi jsem nad tím když jsem to dělal moc nepřemýšlel. Dneska bych to raději dal na nějaký speciální.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FLLIP: Na primarnim uctu, nebo nejakej spesl? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam