• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    DOCTOR23: dokazes si predstavit pronajem salu pro 50lidi az do druhyho dne do dopoledne? me je fuk, jestli bude jejich bar nebo sal, kde si ho zaridim.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    na trojce je hospoda a minule tam bylo travestishow
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    DOCTOR23: ja nevim, ja znam jen tu jednu a tam neni sal na kalbicku myslim.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TETA_JELENA: nebo višňová...tam se to taky dá..;)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SMAZAK: bezva, diky!
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    TETA_JELENA: zkus si zavolat sem
    tusim, ze tam bejvali chatky je to primo v krivoklate uplne v takovym lese daleko od vesnice , hezka priroda takovy zasity
    http://www.kolecko-krivoklat.wz.cz/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    shanim neco jako kemp s chatkama ci ubytovnou a spolecenskou mistnosti (v zadnym pripade nobl:), kde je mozny venku ugrilovat prase a v mistnosti si udelat akci (ne techno) pro cca. 50 lidi na jeden vikend v rijnu. blizko prahy, idealni lokalita smer kladno, berounka, rakovnik, krivoklatsko......
    LASTBIER
    LASTBIER --- ---
    Hola, nemáte někdo vyzkoušenej nějakej prima plácek v blízkym okolí trasy Kolín - Kutná Hora - Čáslav? Koupání neni podmínkou. Kiosek vítán , )

    Díkes.
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    100w stalejch
    kdyz najedes mysi na more info nebo na to key features tak se ti tam zobrazi detailni specifikace maj to divny ty stranky :)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    kolik má watů?
    SMAZAK
    SMAZAK --- ---
    Jsem si ted za 620,- korun poridil tenhle menic napeti a jsem s nim naprosto spokojen , zatim na nej teda jen jel notas a dve nabijecky na mobily ,ale slape fajne :)

    http://www.trust.com/products/product_detail.aspx?item=14772

    treba se nekomu bude hodit
    FREE23
    FREE23 --- ---
    SUE23: LASTBIER: to vás šli určitě cvičně zpérovat zato jak tam zahlídli naše psy, buďte rádi, že jste nedostali vumlem :))

    a MMS bude moje chybka, bylo to ze služebáku a bez podpisu - ale to mi taky docvaklo až v neděli :)
    DUB
    DUB --- ---
    a nebo jezdit po free flekach a jednou za cas do kempu vymenit s ostatnima zkusenosti a tipy na free fleky :))
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: jak řiká femme,občas se prostě nezadaří a musí se do kempu,holt i mistr táborník se někdy utne...a zajede šampónit,jinak si dám večer 6x hymnu hochů od bobří řeky a do kempu minimálně měsíc nevlezu..:)
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    femmefatal: už dost! prosím ..... :-))
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    PAPRIKA: kdepak, šamponi jsme:)) máme tekutý podpalovače a dříví si občas kupujeme na benzínce a tak :))
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    doctor23: ci voe doktore, "hajzlíky" :-))))
    jsem myslel, že tam u vás ve Slaném a na Kladně jste teda pořádný zálesáci po vzoru Picína :-))
    FEMMEFATAL
    FEMMEFATAL --- ---
    PAPRIKA: se eště asi mám co učit, se taky snažíme nebejt na očích, ale nějak to né vždy vyjde :((
    ale tak taky radši free a jednou za dva, tři dny kemp nebo aspoň chvíli někde kde je sprcha, to zas jako potřebuju no :))
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    femmefatal: my s tím nikdy problém neměli .... někde bejt u lesa přes noc i s více autama .... nesmíš bejt jen na očích ... to je celý .-)

    jo jo, tamto je free flek ... :-)
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    PAPRIKA: páč jsme chtěli točený pívo a hajzliky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam