• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    SMELLYDICKHEAD: A nebo zajedeš na tu s obsluhou a řekneš jim, že máš auto na plyn. Pokud máš redukci zabudovanou tak, že vypadá jako klasická plnička plynu.
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    PPNEKK: Nejlepší je najít nonstop benzínku např. od obchodních řetězců jako je Super U, kde jede plynová hadice taktéž nonstop. Naplníš GPL - tedy LPG. Nicméně je to boj, LPG se dá naplnit všude, ale s obsluhou, ty nonstop samoobslužný musíš hledat…
    MBL409
    MBL409 --- ---
    PPNEKK: ve Francii jsou dva distribotoři čistého propanu. Ale jak to tam funguje s plněním, to netuším.
    REPSOL - sídlo město Toulouse
    CIE BORDELAISE DES GAS - sídlo Ambles
    MBL409
    MBL409 --- ---
    PPNEKK: frantíci to mají naruby.
    CNG = GNC - stlačený zemní plyn
    LNG = GNL - zkapalněný zemní plyn
    LPG = GPL - ve Francii převaha butanu a butylenu, procenta propanu neuvádějí.
    Ve Francii údajně problém s plněním láhví karavanům - přísnější legislativa - zákaz. Fungují prý jen na výměnu láhví.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Ahoj. Prosim o radu. Ve Francii bych potřeboval nechat doplnit plyn do nasi plnici lahve.(nejlepe cisty propan) V cechach si jednoduse vyhledam plncii mista ,ale tady se mi nedari zadna plnci mista vygooglit a kdyz najdu benzinku(vim, ze si to tady taky nesmim sam plnit), tak tam maj stojan s GNL nebo GNC a to úplně netusim co je:)) (snazil jsem se to taky dohledat na netu, ale moudrej z toho nejsem. Diky za rady
    SM3
    SM3 --- ---
    SHYLOCK: Spali jsme v Bosně všude možně i ve stanu nebo jen tak ve spacáku, i na okraji Sarajeva a největší problém s místníma byl ten, že když nás objevili, tak se nás snažili ožrat ,)
    LESH
    LESH --- ---
    SHYLOCK: v Bosne je freekemping uplne vsude
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Ahoj, posílám jeden freeflek ze severu Chorvatska, konkrétně ostrov Rab - kdyby měl někdo cestu tak rád pošlu přesnější polohu. Jinak je ostrov hodně turistickej bez lepších možností spaní mimo kempy. Přesouvám se na víc na jih a pošlu pak všechny spoty, který stojí za to, protože tu budu několik týdnů.
    Jinak nebyl někdo Bosna Hercegovina? Slibuju si od toho větší svobodu co do freekepmingu a hlavně míň turistů)

    BODY
    BODY --- ---
    Hoj, nejaky tip na vikend Benešov - Česky Šternberk - Sázava Kostelec n Čl - a podobný okolí, koupani neni nutny, pripadne i ne free mista.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Někdo tip na přespání v Srbsku? Vertikála Szeged - Prishtinë. Projíždíme a potřebujeme na divoko zakempit jednu noc (odpočinek - v autě, max stan).

    Nemusí to bejt nejhezčí místo na zeměkouli, ale ani skládka, mafiánský ghetto nebo minový pole. Naopak cenim pěknej výhled a rovnej plac bez šutrů a bordelu na stan. :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PANPOSPA: jsem si rikal, ze mi tam neco chybi :D sorry https://mapy.cz/s/gupegusene
    CUKI
    CUKI --- ---
    PPNEKK: No my spali teď na podzim z druhé strany. Ale v noci tam bylo v celku rušno, tak jsme ve dvě ráno vypadli pryč.

    Krom té vody se dá dobře vykoupat i v nádrži kousek a nebo ve "vodopádu".

    Ale nic jiného v Paříži lepšího není. A dřív tam bylo víc rušno. Když jsem tam spal poprvé, tak týden před tím tam zabili jednoho Čecha. Dneska už se i šlapky přemístili do dodávek u cesty.

    Malé doporučení. Nejedil bych tam tranzitem ve kterém bych měl červenou lampičku :-D
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    PPNEKK: Gps?,)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Paříž - freeflek u centra. Pitna voda u stání a freewifi z hippodromu v dosahu. Metro vzdalene asi 400m. Pro nase vraky s euro 0 vjezd povolen mezi 20:00 - 8:00 .

    TRIP
    TRIP --- ---
    CUKI: diky
    FASI
    FASI --- ---
    NEBIQUE: super, díky za info
    NEBIQUE
    NEBIQUE --- ---
    FASI: [NEBIQUE @ Kemping a Freefleking]
    Parkoval jsem tam předloni a je to tam obrovské, všude hezký místa.
    FASI
    FASI --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kempingem u jezera Most ? Dá se...nedá se ? Dík
    CUKI
    CUKI --- ---
    TRIP: Tam je to se spaním zrovna docela naprd. Ne že by se nedalo, ale není to nic moc. Teď na podzim jsme to tam celkem projížděli, ale možná je to taky tím, že jsem hledal jeden flek kde jsem byl před více než 20ti lety. Pamatuju si že to bylo na útesu a dole pod náma byla k-ce na vytahování chaluh z moře. Ale už jsme tam dojeli za tmy a nenašel jsem to.

    Pokud to najdeš byl to super flek.

    Teď jsme spali na SV na kopci za městem u nějakého picnic placu u ruin. Měla tam být podle mapy voda ale nebyla, tak jsme se přesunuli ještě kousek dál k potoku. Docela pěkný výhled na údolí kazila jen deprese s poslední noci ve Špáňu. Kdyby byla první možná že by se mi to tam líbilo mnohem víc :-D

    Ale obecně ten průmyslovej sever je dost na prd s flekama. Buď se tam dá parkovat a stojí to za prd -nějakej betonovej plac u cesty a pod a nebo nemáš ani kde zastavit. Dobrý hledat fleky ještě za světla.
    Ale třeba tohle: 43.3348175N, 3.3573206W jsme našli náhodou a super mohu doporučit. Jen je to už dál. Klidné místo kousek od nerušné cesty a nejsi vidět, Kolem ovce, krávy, a jsou tam asi 3 dolmeny z toho jeden opravdu pěknej.
    PAZI
    PAZI --- ---
    SMELLYDICKHEAD: Tak to ať jsou s celou Koriskou někam) Dík za info!
    TRIP
    TRIP --- ---
    Ahoj nemáte někdo nějaký hezký spoty okolo San Sebastian 😊
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam