• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    BIGHEAD: chteli jsme jet tenhle vikend ale bohuzel nam do toho hodily deti vidle
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SOJKA: A letos ste byly??? By me zajimalo jak to tam je, protoze jak rikala Verca tak uz loni rikal ze ty paddly snad letos uz budou v pohode
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VERCA_ZABA: ale koukám, že jsem to napsala špatně. Tak to se omlouvám, myslela jsem to u Pískové Lhoty, co posílal Sojka
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SOJKA: o tom jsem psala, díky za doplnění. Tak teď mě zajímá, jak je to s těmi rybáři:)
    BODY
    BODY --- ---
    SOJKA: zitra to jedu vyzkouset, tak pak dam report
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    my byli loni tady,zena si psala s provozovateli stanku jestli je možné tam jet a psali ze není problém.Ale chtějí tam nakych 200 za noc za obytnak
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    LPG
    LPG --- ---
    VERCA_ZABA: a je to komplet celé i vlastně jak jsou dvě piskovny u té zkušební dráhy pro vlaky . Projížděl jsem to tam se psi křížem krážem asi dvě hodiny a pak jsem to vzdal a jel domů . Škoda
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LPG: chjo, to je nemile. Je teda fakt, že loni tam bylo rybářů jak namrdano a byl i zákaz paddleboardu kvůli nim.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ahoj.nemate nejakej flek na malou dodavku na Slapech, kde by se dalo zasit na vikend a mit v rozumny vzdalenosti koupani?
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    PAZI: byl jsem v Polsku před pár lety, jeli jsme v září po sezoně na free jsme spali na Krynica morska na parkovišti přímo u moře tři obytná auta a žádný problém.. jinak vnitrozemí úplně bez problémů.. od Kadaňsku dál k Německu už mi přišlo pobřeží trošku komerční jel jsem až k městečku Leba po pobřeží a i v září dost lidí.. parkoviště u moře všude, ale myslím že tam jsou zákazy.. jinak všude jsou celkem pěkné a levné kempy.. pláže nádherný, jídlo levný a samá rovina takže fajn spotřeba, jen silnice jsou hrozný a Poláci za volantem si myslí že jsou nesmrtelný... Doporučuji ti Wroclav, Toruň, Malbork, kempy jsou přímo ve městě. Pak Gižitská jezera určitě Gdaňsk a pak městečko Leba a duny kousek za ním.. záleží co tě baví a co bys rád viděl jinak všude jsou různé pozůstatky z druhý světový různé bunkry a raketová sila celkově to je téma na které tam narazíš skoro všude.. kdyby tě něco zajímalo tak se ptej...
    LPG
    LPG --- ---
    BODY: u té Vrbovky jsem byl před 14 dny a bylo mi řečeno že je to už jen pro sportovní rybolov a že mám smůlu
    BODY
    BODY --- ---
    PAZI
    PAZI --- ---
    Ahoj, tak nějak nevíme, kam na 14 dní jet. Balkán máme projetej, do Špáňa se nám nechce při současných cenách nafty, a tak nás napadlo Polsko. Mimo Krakowa jsem tam nikde nebyl. Je tam něco k vidění? Dá se tam spát mimo kempy u pobřeží aspoň troch rozumně?
    Nebo kde to máte rádi na takovou kratší dovolenou v okruhu 1000 km od ČR, kde se to v sezóně dá přežít? Díky.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    BODY: Byli jsme loni na konci srpna na piskovne u Vrbove Lhoty. Dá se stát hned u vody na asfaltu nebo na posekanem placku, typek ze stánku chtěl 200 na noc (obytnak, 2 dospělý, 2 děti a pes). Koupačka super, stánek dobrý pivo a jídlo, jen večer miliarda komárů.
    BODY
    BODY --- ---
    Jeste prosimvas - jak vypadaji piskovny a jezera v okoli Podebrad, Sadsky, Vrbovy lhoty?
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    SMELLYDICKHEAD: A nebo zajedeš na tu s obsluhou a řekneš jim, že máš auto na plyn. Pokud máš redukci zabudovanou tak, že vypadá jako klasická plnička plynu.
    SMELLYDICKHEAD
    SMELLYDICKHEAD --- ---
    PPNEKK: Nejlepší je najít nonstop benzínku např. od obchodních řetězců jako je Super U, kde jede plynová hadice taktéž nonstop. Naplníš GPL - tedy LPG. Nicméně je to boj, LPG se dá naplnit všude, ale s obsluhou, ty nonstop samoobslužný musíš hledat…
    MBL409
    MBL409 --- ---
    PPNEKK: ve Francii jsou dva distribotoři čistého propanu. Ale jak to tam funguje s plněním, to netuším.
    REPSOL - sídlo město Toulouse
    CIE BORDELAISE DES GAS - sídlo Ambles
    MBL409
    MBL409 --- ---
    PPNEKK: frantíci to mají naruby.
    CNG = GNC - stlačený zemní plyn
    LNG = GNL - zkapalněný zemní plyn
    LPG = GPL - ve Francii převaha butanu a butylenu, procenta propanu neuvádějí.
    Ve Francii údajně problém s plněním láhví karavanům - přísnější legislativa - zákaz. Fungují prý jen na výměnu láhví.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Ahoj. Prosim o radu. Ve Francii bych potřeboval nechat doplnit plyn do nasi plnici lahve.(nejlepe cisty propan) V cechach si jednoduse vyhledam plncii mista ,ale tady se mi nedari zadna plnci mista vygooglit a kdyz najdu benzinku(vim, ze si to tady taky nesmim sam plnit), tak tam maj stojan s GNL nebo GNC a to úplně netusim co je:)) (snazil jsem se to taky dohledat na netu, ale moudrej z toho nejsem. Diky za rady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam