• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Jak vidno je jedna věc chtít a druhá co se fakt používá...

    Mozilla prefers that Firefox be abbreviated as Fx or fx, though it is often abbreviated as FF.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak jsem nastavil pluginy na "on demand", a přešel jsem z Adblocku na Adblock Plus (jsem ani netušil, že používám ten původní).
    Jsem zvědavej co Flash a FB.
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Pro FIREFOX používám zkratku

    29 hlasy od 29 respondentů

      WRONSKI
      WRONSKI --- ---
      Jděte si s tim na pískoviste, pls.
      KEVIN00
      KEVIN00 --- ---
      HADIAK: Jo jo říkám pošlu jeden omluvný dopis, chceš taky jeden aby jsi měl nad čím onanovat :D :D
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      KEVIN00: k tematu som tu toho napisal dost. co sa tyka FX, tak tu mas napr:

      Firefox - Wikipedia, the free encyclopedia
      http://en.wikipedia.org/wiki/Firefox

      Mozilla Firefox 1.5 Release Notes
      http://www.mozilla.org/en-US/firefox/releases/1.5.html#FAQ
      KEVIN00
      KEVIN00 --- ---
      HADIAK: A sakra :D :D Připomněl jsi mi přesně ty typy co nemají k tématu co říci, tak Ti řeknou, že máš tuhle čárku v nákresu kousek nakřivo :D :D Když tak ještě prosím ofiko vyjádření z Mozilly, abych se jí mohl omluvit, že používám zkratku FF místo Hadiakem určenou zkratku FX xD xD
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      PISKVOR: uz je koniec. staci si pozriet internety.
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      KEVIN00:
      HADIAK: Chviličku vydržte, donesu si popkorn :D
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      KEVIN00: zle :) Firefox
      KEVIN00
      KEVIN00 --- ---
      HADIAK: FireFox :)
      MLOK_
      MLOK_ --- ---
      Nedaří se mi spustit v opeře kterýkoliv FB video. V pořádku se načte, ale po kliknutí na play, nebo kamkoliv jinam na plochu přehrávače, se místo spuštění načte další video v pořadí. Zkoušel jsem přeinstalovat flash a pořád se to chová stejně, jiný prohlížeče fungujou normálně. Nevíte někdo čím to? :)
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      KEVIN00: fullframe skripe? myslels asi FX :)
      KEVIN00
      KEVIN00 --- ---
      MARDUK: Ja zatím přešel na FF, ale skřípe to, skřípe to ...
      MARDUK
      MARDUK --- ---
      opera potrebuje vymenit za iny browser :/
      KOC256
      KOC256 --- ---
      SMOKY:
      opera potrebuje obcas cistou instalaci... smaz po odinstalu vsechno co s ni souvisi a znovu nainstaluj a nakonfuj...
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      SMOKY: na gmail ficim v poho, aj na G+. tam sa obcas zasekne chat, ale staci reload stranky a uz to ide dalej. ale aspon to nepada... (na rozdiel od youtubeflash / KK).
      SMOKY
      SMOKY --- ---
      mne proste skoro nic s js uz dlouho nefunguje, vsechny stranky jako gmail, gmaps, download serverym heureke, vsehcno jedu v chrome
      HADIAK
      HADIAK --- ---
      OCTOPUSS: vypni na chvilku JS..


      pred par dnami som prehraval rozpravky na youtube cez FX a poviem vam - zlata opera!
      dole hubu ten flash zletel po 10 minutach prehravania a restartnut FX bola zabavka na dalsie 2~3 minuty. v opere je to zalezitost jedneho kliku...
      OCTOPUSS
      OCTOPUSS --- ---
      Tak dneska mi ten zkurvenej FB shazuje Operu úplně pořád, už mě to fakt nebaví. Tam místo programátorů snad mají bandu negrů nebo šimpanzů nebo co.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam