• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    stejne to nyx udelal schvalne, abychom presli na novou verzi :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    THE_BALROG: taky mi to v opeře 12.16 přestalo fungovat.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Ještě jsem si všiml, že se mi spojují záložky z Chrome a Maxthonu ve verzi pro Linux. Je to asi způsobeno tím, že jsem v prohlížeči přihlášen k Maxthon účtu a zároveň také přihlášen do Google obchodu kvůli Chrome doplňkům. Celkem nepříjemná featura :/
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Stydím se. Přešel jsem na Chrome. Je na mojem herním pc mnohem rychlejší, než stará Opera.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Jsou použít pluginy pro grome? Tak to je vyzkouším :)

    TADEAS: Schválně testnu :)
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    presel jsem z opery na pale moon (postaven na mozille) a nakonfigurovat v nem slo (skrz addony a userchrome) vsechno jako v opere, kteru jsem pouzival hlavne kvuli moznosti prizpusobit rozhrani, costumizovat menu, searche a podobne. podarilo se mi prenest vsechno vcetne wandu, cookies, zalozek. mail klienta jsem nepouzival. search enginy jsem musel prehazet rucne. palemoon muzu doporucit :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Nyní na notebooku provozuji linux a Maxthon je opravdu klon Chrome. Lze použít i doplňky pro Chrome, takže je aspoň vybaven AdBlockem, který ve Win chybí.
    BTW Pro wand.dat byla potřeba appka, což bylo aspoň trochu odrazující pro BFU.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ad balrog - jsem na tom naprosto stejne
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: netusim. ja som mal ikonku klucika.
    OTZ
    OTZ --- ---
    CERMINEK: ach so..jako bych nic nerek:)

    HADIAK: myslis tu hulku? ta sla pryc jako prvni:)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Ahoj, mám Opera/9.80 (Windows NT 6.1; Win64; x64) Presto/2.12.388 Version/12.16 a asi týden mi nefungují skripty na nyxu (klik na ikonky, palečky, změna uživatelského stavu). Zkoušel jsem refresh a vymazat diskovou cache pomocí Nastavení - Pokročilé volby. Pořád mi to ale nefunguje. Měli byste nápad, na co mám ještě sáhnout? Dík!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    existuje "magic button", ktory hesla ukaze po zadani na stranku...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OTZ: Jedu na Linixu, pro který Opera Mail ani Opera 20 není, takže jsem hledal alterantivu. Operu Next jsem používal na woknech, mám ji ve virtuálu a u přítelky na ntb... nak či tak, ještě potrvá, než se Opera Next dostane tam, kde byla s jádrem Presto...

    Nešifrování hesel není moc OK, ale ani ve wand.dat nebyla ta hesla nezjistitelná...
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: to snad leda nekde v registru, tipuju
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: no mna to prave neskutocne sere, ze aj ked ju vypnem tak sa sama zas zapne.
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: ee, switch na kontrolu pravopisu sem nenasel..ty vis?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: podarilo sa ti vypnut v maili permanentne podciarkovanie "chybnych" slov? :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    CERMINEK: ja mam soucasne otevrenou operu 20 a operu mail 1.0 a v jede to dobre. a zrovna treba ten facebook, kterej je samy php a js, dava dobre - oproti 12ce, kterou mi pravidelne shazoval.

    jinak nemily postreh - ve spravci hesel jsou videt vsechny loginy a po kliknuti i hesla, to se mi nezda dvakrat fajn..
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Tak mam nejaké review z používání Maxthonu :)
    Silně ve mě evokuje Chrome, ale oproti chrome je víc user friendly, nesere se do všeho a má mnohem více možností nastavení. Jediné co mi chybí, jsou rozšíření pro blokaci reklamy apod. Víceméně maxthon mi Chrome nahradil a používám jej pro těžce javascriptové weby jako facebook, youtube apod. Zbytek stále jedu na Opeře 12.16. srdce nostalgikovo se s ní nechce rozloučit... hlavně kvůli vestavěnému mail klientu...

    Taky jsem se pokusil po osmi letech začít používat Mozzilu... mno šla rychle pryč.
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak, opera 12 udelala papa. namisto toho opera 20, opera mail 1.0 a obcas chrome 33

    BTW, jestli jeste nekdo neobjevil, spousta oblibenych pokrocilych nastaveni je ted k nalezeni pod "opera:flags". rikaji tomu ale "experimantalni funkce", lol :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam