• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To me na nove ChrOpere SERE!!!
    Mate to tak vsichni nebo je chyba jen u me?
    Pokud poklikam v poli pro login tak mi to nabidne krom toho spravneho i jine loginy ale ani po vyberu to heslo nedoplni... PROC?



    SUK
    SUK --- ---
    OMNISLASH: Zalezi na mnozstvi javascriptu. Bez FB, Twitru a podobnych javascriptovych humusu to je imho srovnatelny.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ad rychly, svizny - zajimalo by me, jak rychle a svizne by zvladal tech 55 oken, co tady mam v opere
    AG_
    AG_ --- ---
    tak po 12ti letech nebo kolika jsem operu odinstaloval. už mě to sr@lo. CHvilku jsem si hrál s nastavením chromu, přidal do něj mouse gestures, nastavil search enginy, a čumim jako blázen! rychlý, svižný, a všechno funguje. goodbye opera
    LUDO
    LUDO --- ---
    TROFOZOIT: vo FF v about:config nastavit keyword.enabled na false nepomoze?
    lebo mne FF otvara stranky ktore maju v zalozkach nastaveny keyword
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Jenže já nemám záložky v první řadě jako nějaký seznam stovky položek do kterého lezu když chci něco najít. Já jsem měla záložky především na to, abych jim přiřadila "nickname" který stránku otevřel okamžitě po napsání do adresbaru.
    Chápu, že pokud tam někdo píše "facebook" nebo "seznam" je mu vcelku jedno jestli je to v záložce nebo vyhledané v googlu, ale valná většina mých záložek takto primitivní není. Například je tam celá sada firem, na jejich stránkách občas potřebuju něco hledat a ne všechny mají intuitivní stránky, navíc je to zdržení.
    Mám tam odkaz přímo na různé formuláře, které při práci potřebuju (a které mají adresu dlouhou jako prase), v zásadě podle toho že zhruba vím jak tvořím nicknames, mohla jsem klidně i zapomenout jak přesně jsem to nazvala, na blind napsat.. a trefit se.
    Čert vem záložky, ale tahleta funkcionalita, s nimi těsně spjatá mi strašně usnadňuje život a práci. A fakt si nemůžu 120 položek strkat do speed dialu (tam mám samozřejmě jen ty nejpoužívanější a stejně je otevírám převážně Ctrl+číslo) ani do webových aplikací jako Delicious.com, kam si hážu je ty věci, které se mi líbily a někdy za dva roky, bych je chtěla znova najít.
    Samý klikání, ztráta času, proč? Vždyť to tak krásně fungovalo..

    Mimochodem, nicknames v chromu jsou tragické, jak ohledně používání tak nastavování a FF mi pro změnu místo jasně definovaného nickname strčí příslušný termín mezi jakousi množinu výrazů, které se mi rozhodne nabídnout po napsání do addressbaru a přestože na identické slovo existuje nickname, dost čast mi místo toho hodí hledání do Googlu, zase mačkání, vybírání, zdržování se... napytel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    me nyni zase silne zacalo vadit zobrazovani VELKYCH nahledu pri stani naz TABem... casto jsem nekde kliknuty a mam kurzor nachystany ze to odpalim... a mi to pres pul obrazovky vyplivne nahled... zOMG :D zlate male nahledy...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja zalozky opustil pred 5ti lety... Takze na me jste vy uplne konzervy a Opera jen mirne opozdena :D

    Jinak jo chapu ze nekomu to proste vyhovuje, tak at tam klidne jsou...

    Moje zalozka je dneska uz jen googel, nepotrebuji a nechci si nekde uchovavat nejake prehistoricke weby kdyz treba jiz existuji lepsi... a tech par (cca 20) webu ktere jsou stalice (tracker, nejake admin weby, zajmove weby, ...) mam proste v speeddialu :)

    Nez se spusti hromy blesky, tak jeste jednou opakuji, ze takto to mam ja a nikomu to nenutim a schvaluji at se klidne nektere zabehnute veci nemeni...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Bez záložek je vysloveně k smíchu. Vrátit po dvou letech s velkou slávou do prohlížeče záložky.. je ještě víc k smíchu. Doufám, že na nich potom budou fungovat nicknames stejně jako v Chromu, tj. příšerně blbě. Ale třeba překvapí.

    Ale v prvé řadě, Opera bez sidebaru není ani tak k smíchu jako na hovno (mně).
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ma slova, chybi toho spousta, ale bez zalozek je to vylozene k smichu. takze uvidime, jak se to paka vyvine dal
    SUK
    SUK --- ---
    REDFOX: Samozrejme. Ale je to dobra cesta. Treba jednoho dne budeme mit misto chrompery Operu s webkitem. Zacnu tomu zase fandit :)
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Kromě záložek ještě chybí chromé Opeře plno vylepšení, aby byla stejně použitelná jako v12...
    SUK
    SUK --- ---
    Takze opravdu. Jeste tak rok a ona mozna i ta nova bude pouzitelna pro hovada, jako ja. Jen bez mailklienta :(

    Firefox, Chrome a Opera se dočkají novinek hodných pozornosti - Root.cz
    http://www.root.cz/...ji-novinek-hodnych-pozornosti/#utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    tak počáteční nadšení se každým dnem ztrácí :/ čím dál tím více věcí mě zde nefunguje....
    asi jdu na 12.14, hlavně formuláře, to se mě sekne z 90% ....
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    MESKALITO: V Opeře 12.14 to funguje OK, novější verze do 12.17 vč. jsem kvůli bugům přestal používat a udělal downgrade.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    TOMAS3333: aha xD no je pravda, že po dni používání se mě to pravidelně seká a nefunguje dalších pár věcí, které jsem už raději vypnul, ale alespoň se zpravidla stránky zobrazují jak mají.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MESKALITO: ak ti chybaju len skupiny tabov tak sa mozes povazovat za stastneho cloveka
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    tak další skvělá vylepšení, ne-načítání všech tabů na startu jsem už hledal dlouho, jen nemůžu najít takové ty skupiny tabu, to bylo zrušeno? Skvěle se s tím pracovalo, když mám třeba PC na doma i na práci, nebo to byl nějaký plugin? díky
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    HADIAK: vřele děkujem za radu, šlape to hned o poznání lépe.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUK: skor ci neskor bude musiet asi v12 opustit kazdy. takze asi lepsie skor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam