• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TROFOZOIT: Jsem měl spíše na mysli poslední verze. Omlouvám se, jsem se nedostatečně vyjádřil :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Opera pro linux je pouze v 64bitové verzi nebo pouze špatně hledám?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    HADIAK:
    KOC256:
    Uz jsem to nevydrzel...

    opera://flags/#tab-preview
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: pridavam se k tomu hejtu... taky me to desne vytaci... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Mini pro Windows Phone, zatim se muzete prihlasit do bety
    Opera Mini for Windows Phone - Opera Software
    http://www.opera.com/cs/wpbeta
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    stejne se jednou nasetru a vypnu to...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ano, spravili to otrasne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To je sakra rozdíl :)



    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    jo ale toto me vylozene sere... ...stara opera ty nahledy mela male...

    viz TU.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Find tabs faster in Opera 24 for desktop - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/2014/09/browse-faster-opera-24-desktop-with-tab-preview/

    ok ok... nova opera zacina mat funkcie, ktore mala pred rokom :)
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    KOC256: Nestandardni formulare si ted nevybavuji :). Kazdopadne doma na Win7 mi Chropera (starsi build) obcas blbne pri prihlasovani, pole doplni spravne ale neprihlasi se - dostavam hlasku "nespravne heslo" a pro uspesny login musim refreshnout stranku.

    Mimochodem:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FI_YOU:
    aha, asi zkusim cistou instalaci. Me se to dementne chova od jakziva :(

    A umi ti to pamatovat si i nestandardni prihlasovaci formulare?
    jedno pole (jen heslo), tri poíle (jmeno, heslo, nejake kontrolni pole)

    U me to taky nedava...
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    KOC256: u me bez chyby (24.0.1558.5)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To me na nove ChrOpere SERE!!!
    Mate to tak vsichni nebo je chyba jen u me?
    Pokud poklikam v poli pro login tak mi to nabidne krom toho spravneho i jine loginy ale ani po vyberu to heslo nedoplni... PROC?



    SUK
    SUK --- ---
    OMNISLASH: Zalezi na mnozstvi javascriptu. Bez FB, Twitru a podobnych javascriptovych humusu to je imho srovnatelny.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ad rychly, svizny - zajimalo by me, jak rychle a svizne by zvladal tech 55 oken, co tady mam v opere
    AG_
    AG_ --- ---
    tak po 12ti letech nebo kolika jsem operu odinstaloval. už mě to sr@lo. CHvilku jsem si hrál s nastavením chromu, přidal do něj mouse gestures, nastavil search enginy, a čumim jako blázen! rychlý, svižný, a všechno funguje. goodbye opera
    LUDO
    LUDO --- ---
    TROFOZOIT: vo FF v about:config nastavit keyword.enabled na false nepomoze?
    lebo mne FF otvara stranky ktore maju v zalozkach nastaveny keyword
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Jenže já nemám záložky v první řadě jako nějaký seznam stovky položek do kterého lezu když chci něco najít. Já jsem měla záložky především na to, abych jim přiřadila "nickname" který stránku otevřel okamžitě po napsání do adresbaru.
    Chápu, že pokud tam někdo píše "facebook" nebo "seznam" je mu vcelku jedno jestli je to v záložce nebo vyhledané v googlu, ale valná většina mých záložek takto primitivní není. Například je tam celá sada firem, na jejich stránkách občas potřebuju něco hledat a ne všechny mají intuitivní stránky, navíc je to zdržení.
    Mám tam odkaz přímo na různé formuláře, které při práci potřebuju (a které mají adresu dlouhou jako prase), v zásadě podle toho že zhruba vím jak tvořím nicknames, mohla jsem klidně i zapomenout jak přesně jsem to nazvala, na blind napsat.. a trefit se.
    Čert vem záložky, ale tahleta funkcionalita, s nimi těsně spjatá mi strašně usnadňuje život a práci. A fakt si nemůžu 120 položek strkat do speed dialu (tam mám samozřejmě jen ty nejpoužívanější a stejně je otevírám převážně Ctrl+číslo) ani do webových aplikací jako Delicious.com, kam si hážu je ty věci, které se mi líbily a někdy za dva roky, bych je chtěla znova najít.
    Samý klikání, ztráta času, proč? Vždyť to tak krásně fungovalo..

    Mimochodem, nicknames v chromu jsou tragické, jak ohledně používání tak nastavování a FF mi pro změnu místo jasně definovaného nickname strčí příslušný termín mezi jakousi množinu výrazů, které se mi rozhodne nabídnout po napsání do addressbaru a přestože na identické slovo existuje nickname, dost čast mi místo toho hodí hledání do Googlu, zase mačkání, vybírání, zdržování se... napytel.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    me nyni zase silne zacalo vadit zobrazovani VELKYCH nahledu pri stani naz TABem... casto jsem nekde kliknuty a mam kurzor nachystany ze to odpalim... a mi to pres pul obrazovky vyplivne nahled... zOMG :D zlate male nahledy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam