• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MADCAT: kodi
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nemáte tip na apku na media TV box - nějakej jednodušší prohlížeč fotek, kterej by uměl přistupovat i k souborům na NASu? Pozoruju, že právě ten přístup i jinam než k vnitřní paměti/SD kartě nebývá tak úplně samozřejmostí (anebo mám houby přehled, to je samozřejmě taky možný). Kodi to samozřejmě umí, ale přijde mi to trochu jako jít s kulometem na vrabce. Díky.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    SUK: No je to tvá zkušenost s tvým telefonem a tvým nastavením aplikací.
    Začal bych tím, že AGo je postavený tak, aby umožnil spouštět i aplikace i na slabším HW. Tedy tu aplikaci se kterou zrovna pracuješ. Stěžuješ si, že když máš spuštěno milion aplikací na popředí i na pozadí, přepíná pomalu a nepřepíná dobře. Podíval ses co všechno máš puštěné a zda to potřebuješ?
    Já s GO také nejsem spokojen. To ani s jiným Androidem. Ale potřebuji ho. Jsou aplikace které nepotřebuji a nechci, ale zatím je neumím čistě smazat. Ovšem pokud jde o.
    1) klávesnice, mám podporu pro HW, hackers(jazyk na ní přepnu lehce), a překážející googlí. Při vyplňování nejsem schopen klepnout dolů rychleji, než se objeví klávesnice.
    2) mapy, netrápím se s googlem, mám off line Seznam.
    3) prohlížeč, mám privacy browser, kde běžně prohlížím většinu odkazů a pak z něj stopy po prohlížení se zavřením smažu a Firefox, kvůli komplexnosti a rozšířením. Taby jsou rychlé a rozepsaný text tam zůstává. Po zhasnutí je stránka jaká byla. To ostatně platí pro všechny aplikace.
    4) instalace a aktualizace, spouštím a potvrzuji je ručně a když chci. Mám povoleno jen oznamování a jen když jsem na wifi.
    5) práva a služby, mám povolené jen to, co chci a co považuji za nezbytné. Žádné šmírování, bonzování, personalizace a hlášení.
    6) Jsem dospělý svobodný člověk. Nemusím hlásit co dělám, mamince, dozorci, ani Facebooku.
    7) aplikace si nestahují reklamy
    8) SMS z banky mě nechodí na Androida.
    9) ǎplikace které jsou v nedávných(zavřené, nebo přepnuté) se otevřou dost rychle a pokud je tak nastaveno, tak ve stavu v jakém jsem je opustil.
    10) Mám levnější stroj než Y5

    Možná je to jen dojem, Ale něco mi říká že příčina není v GO a nejspíš ani v Y5.
    SUK
    SUK --- ---
    Ahoj,

    pred par mesicema jsem se tu s nekym z vas mel drobnou vymenu nazoru (nikterak vyhrocenou nebo osobni :) ) ohledne Android Go a ted jsem na dotaz jednoho znamyho na twitteru rozhodl sepsat, proc si o AGo myslim jen velky spatny, tak tedy i jedna recenze od me osoby :)
    Hejt roku: Huawei Y5 a Android go – El Sukovec
    http://blog.sukovec.cz/hejt-roku-huawei-y5-a-android-go/
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Měl bych takový specifický dotaz:
    Nemá tu někdo náhodou ZTE Blade A7 ?
    Pokud ano můžeš prosím odzkoušet, zda na něm funguje appka DJI Fly...?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=dji.go.v5

    (Telefon není oficiálně podporován, ale má 64 bit ARM v8, což dle diskuse na DJI foru u jiného telefonu této značky [Z Max] stačilo)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BUCCI: Ten odkaz jsi četl?
    "a stejně to nebylo nic závažnýho..."
    Tak tohle bych rozhodně netvrdil. Tobě možná přijde to, že prohlížeč naboří jiný program jako běžná věc, ale já tomu už dávno odvykl.
    E42
    E42 --- ---
    KEVIN00: CUE jsem s PowerAmpem v minulosti rozhodně používal. I listing na Play říká "- embed and standalone .cue files support"
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ERGOSUM: přesun uložiště těhle dat, nic se nikde nemaže... v DEV verzi už maj opraveno, a stejně to nebylo nic závažnýho... HLAVNĚ TO NIC NESMAZALO, jen se to k těm datum nedostane...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PISKVOR: Já když to četl jsem si říkal "Jó. Tak to dopadne, když někdo "ví" co je pro mě "nejlepší" a nutí mě k tomu, ať chci, nebo nechci." Má to být(teď nedohledám zdroj) důsledek opatření aby se mi v Chrome(které nepoužívám) nezobrazovalo něco, co Google považuje za špatné a hned to všem zapnul.

    Poslední zprávy
    Chrome pro Android má opravenou chybu způsobující mizení dat - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/chrome-pro-android-ma-opravenou-chybu-zpusobujici-mizeni-dat/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Jediná aplikace, která umí číst cue soubory je Gonemad Music Player. JetAudio ani PowerAmp s cue soubory pracovat neumí.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: Aha. Takže spíše "móda všeho-jako-webovky se srazila s upgradem browseru."
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: dik, zkusim, ma to normalne jeste zaruku, takze myslim ze dobrej kauf :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: tak ať se prodá... jestli nespěcháš, dej jí za 10 a slevit můžeš kdykoliv :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ajo vlastne, mas pravdu, ted koukam na fakturu, je to 64GB :)

    jinak sem patral a prodava se jeste docela hodne nad 10 tisic, viz treba mironet
    Mobilní telefon - SAMSUNG Galaxy S9 64GB zlatá / 5.8" / OC 4 | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...-zlata-58quot-oc-4x28ghz-4x17ghz-4gb-64gb-12mp8mp-lte-android-90+dp358442/

    tak ja ji nahodim do bazaru za 9, myslim ze to je ferova cena.
    diky za radu!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: ony se dělaly 32? neni to náhodou 64?

    jinak funglovka S8 je teď v akci za 8888,- (ale to je výběhovej doprodej) a už bez aktualizací, takže si myslim, že kolem 8 bys dostat mohl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, tusi nekdo prosim, za kolik prodam uplne novou Samsung S9? Lezi mi doma od ty doby, co mi ji vratili z reklamace a nemam pro ni uziti, tak premyslim, ze bych ji strelil. Je to ta 32GB tmava.
    diky za tip
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: What what?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: Jj, musí běžet SyncThing na všech zařízeních, který jsou do syncu zapojený, tj.minimálně mobil a ten NAS.
    CASTER
    CASTER --- ---
    PISKVOR: a musi neco bezet i na tom NASu, nebo mu staci samba?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam