• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    nevite někdo kde sehnat cokoladu kuverturu ? kupovala jsem ji v rakousku normalne v bille,ale v cechach nic.. ani nikde na netu jsem nenasla.. a nebo teda nekde v praze cokoladu (k vareni a peceni) na vahu ?
    jinak ja se hrde hlasim mezi cokozavislaky
    TRUEL
    TRUEL --- ---
    tahle cokoska patri mezi me favority..hlavne mlecna s celejma oriskama a horka s marcipanem..nami nami.. http://www.ritter-sport.de/en/index.html

    ty jo a pak tyhle organicky jsou luxusni.. http://www.greenandblacks.com/uk/index.php?flash=yes

    jee a ferrero rocher a vsecky pamlsky z belgie..
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SIBYLA: jéé stvrzuji,ta byla děsně dobrá,dostala jsem ji k narozkám
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SIBYLA: teď sem ty lindty dostala - nevim no, moc mi nechutnaj...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    moje oblibene: Rapunzel Espresso, Lindt Ecuador, Vivani (mlecna, chilli, ..)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIBYLA: Rozhodně to neberu jako útok, spíš jako debatu o tom, co teda dělá čokoládu čokoládou.
    Promě tam je kakaové máslo poměrně klíčová záležitost, protože cokoliv rostlinými tuky mi docela výrazně nechutná (což je plus, protože to výrazně snižuje množství čokolády, které jím - vysokoprocetních se prostě moc najednou sníst nedá ;-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ZUZKAOU: no mi neprijde, ze cokoladu dela cokoladou kakaove maslo, ale kakaovy prasek a cim ho vic, tim lip. Je to sice lepsi nez veci typu "cukrovinka cokoladoveho typu", v kterych sem tam to kakao je, ale demonstruju tim svoje chute, stejne jako moc nemam rada, kdyz se tam strka mleko, natoz susene :( ale nijak tim na tebe neutocim, spis jsem chtela rozjet trochu diskusi :) a kazdopadne chvalim za to, ze je ferova.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIBYLA: Moment - tohle je čokoláda, protože ten základ je jen a jen čokoládové máslo (tuk z bobů), zatímco ve zbytku bílých čokolád je ledacos...
    DASIK
    DASIK --- ---
    SIBYLA: a co je cokolada?
    Kakaovy maslo to ma (jen nevim kolik, ale jestli je na prvnim miste ve slozeni, tak ho nebude malo), rostlinny tuky nema ... ja bych to za cokoladu klidne povazovala :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    SIBYLA: ta pani je Eva moravkova (manzelka rezisera vladimira moravka) jestli teda myslis tu samou...a cokoladovnu jsem v praze fakt zatim (nastesti:-) neobjevila
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Ale ja myslim, ze bilo cokoladu muzeme vzit v tomhle klubu na milost, i kdyz to cokolada neni...;-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ZUZKAOU: promin, no offence, ale jenom kvuli tomu, ze to je baleny jako cokolada to imo cokolada vubec neni :)))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GHOSTDOG: v brne je cokoladoven uz vic, pochybuju, ze by v pze nebyly.. ale musim rict, ze tahle vede:) napis Death by chocolate je proste... :)))) ! Je tam prijemny prostredi a byva tam jedna pani, co je uplne jako Juliette Binoche z filmu Chocolat s Deppem, parada :-) sezeni je tam fajn, clovek ma pocit luxusu, dost me tesi, ze se Cesi uz naucili, jak moc delaji detaily a ze lidi travi cas tam, kde je jim prijemne....
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ve fair trade shopu jsem potkala horkou cokoladu s cajovejma listkama... miluju ji, bezvadne krupou :-)

    jinak co se tyce zn. Lindt, tak za tyhle truffles bych vrazdila :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ANEKKE: Lindt maji urcite na Flore. Caillei, Frey a Läderach jsem v Cechach moc (nebo vubec) nikde prodavat nevidel (ale mozna jsem jen blbe koukal).
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    v sobotu jsem byla po dlouhe dobe v brnenske cokoladovne http://www.cokoladovna.com/ Pokud budete mit nekdo cestu tak fakt doporucuju! Myslim ze v praze nic podobneho neni.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    CMLKA: dík, udělám výpravu na Floru a uvidíme.. :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HAMSTER: ja mam zrovna doma hot Grenadine od Lindtu a tu jsem koupila na Flore,v takovym tom stanku u jezdicich schodu, kde maj ruzny bombony a cokolady...je vyborna
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Frey jsem netestoval... jak jsem ho videl v Migrosu, tak mi prislo, ze je to takova ta typicka nic moc supermarketova znacka.
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    NELLINDA: Párkrát jsem měla od Frey velikonoční vajíčko - spodní část tvoří silný kus mléčné čokolády a na horní části vejce jsou pralinky - byl to skvělý - zvlášť si pamatuju vůni, když jsme teplým nožem půlili (bratrsko-sestersky) tu mléčnou čokoládu nahřátým nožem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam