• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    IORETH: podobně.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Degustace byla skutečně silný zážitek. Netušila jsem, že čokoláda obsahuje tolik "fetu", cesta domů byla jak po litru puerhu :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    akorat me mrzi, ze nedoslo na tu chilli, fakt me zajimalo jestli se dela i dobra chilli cokolada
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    SELLIGAN: já zatím pořád dobrovolně abstinuju :)
    QUERER
    QUERER --- ---
    SELLIGAN: mě to teda pomohlo... čokoládu nemůžu ani cítit :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    koukam, ze odvykaci cokoladova kura nepomohla - uz se zase necim cpu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ale priste mi fakt staci spis ruznorodejsi cokolada a kosticka na osobu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GOBERS: no, me stacilo uz to, ze jsem mela migrenu jak krava takze za to zvraceni muzu migrenu :)
    ja rozhodne nejsem zadna etericka degustatorka - jsem schopna sezrat celou tabulku cokolady (pravda-tak moc si ji nikdy nevychutnavam)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    sakra, ja to prosvihla, nee, svet neni fer!!!
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NANTHEI: Tak zrovna na Tebe by to třeba mohlo mít terapeutické účinky. ;-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SELLIGAN: Je to poučení pro příště, že to chce ještě menší dávky. Zejména pro křehké etérické degustátorky. ;-)
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    připojuji se k díkům a doufám, že sem ID QUERER napíše o šatně fotbalového mužstva a vodě z nádobí ;-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    jj, byla to prima akce! Diky hostitelum, Gobbersovi a negustátorům :)

    akorat ze jsem si po 9ti kostickach cokolady dokazala cokoladu skoro znechutit a bohuzel zaludek pak vecer polevil a degustatorsky zazitek se mnou nesdilel...

    ale stihla jsem prijet neco tesne po pulnoci domu
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Dobré dobré to bylo.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    GOBERS: Leather? No ty vole! :)

    ZUZKAOU: Zkaramelizované Salko je děsně nebezpečná záležitost. Znám - při výrobě vánočního/velikonočního cukroví doma běžný "odpad" ke spotřebě. ;) Už teď se tedy tohohle bojím, a to jsem to ještě ani nečetl, ani nechutnal, hehe..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Odbočka od degustace

    Z cuketkova blogu - postup na výrobu karamelizované bílé čokolády. Jestli jste někdy zkoušeli karamelizovat salko do nějakého receptu, tak to je strašluvácky nebezpečná věc, tohle zní jako že to má stonásobně větší palebnou chuťovou sílu
    http://www.cuketka.cz/?p=1986

    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    naposled jsem se hlásila na 17. a dneska to bohužel nestíhám :-( takže odpadám.
    čokoládové refernece o té dnešnéí akci prosím piště citlivě, ať my nedorazivší, moc nepláčeme!
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    OK :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    WATTEVILLE: Já teď jdu někam nechat tisknout pokyny k degustování a degustační listy pro degustátory, tak když budou mít v kavárně barevnou tiskárnu, tak vytisknu i toto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam