• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    EM303
    EM303 --- ---
    DJFRACTAL: vylečit a pak do sauny:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HANYZ: já bych měla celkem obavu z šíření infekce na ostatní.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    HANYZ: podle mě ani jedno, opar je virového původu, takže ke zhoršení vlivem sauny by nemělo dojít, ale nezkoušel jsem :)
    HANYZ
    HANYZ --- ---
    S oparem do sauny ano nebo ne? Jelikoz jsem zacal aplikovat zkraje herpesin, opar samotny je potlaceny a tedy nehrozi jeho sireni (kdyz pominu to, ze pri 90 stupnich stejne chcipne).
    Jde mi o to, ze opar je znamkou oslabeni organismu - tedy saunovanim telo jeste oslabim, nebo naopak?
    Diky.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    IF_: unava svalu je dost rozdilna situace. na unavu svalu je sauna blahodarna. to se vi :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAYLES: Jak jsem psal, do toho dne jsem si myslel, ze se tam muze vejit jen jeden clovek :) A vzdy to bylo tak, ze tech par sekund ja nebo nekdo jinej pocka nez dotycny/a vyleze. No to je fuck.
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Tak nevim jak výrony, ale já měla včera po náročnejch horách svalovku a bylo to jako balzám, zatimco tam jsem došla po čtyřech, zpátky jsem se odšourala po dvou:)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    PODFUCK: a jak byl teda velkej? jako krabička od sirek? :')
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KALIBAN: vyron musis chladit... sauna je na to non-sense. leda to jen ledovat v bazenku.
    QUIP
    QUIP --- ---
    XCIDER: http://www.saunapraha.cz/
    Normalne vejdes do hotelu Olsanka, pred recepci zahnes doprava k vytahum, vyjedes do posledniho patra (9) vystoupis, das se doleva ke schodisti (hned prvni dvere) a vyjdes jeste jedno patro nahoru (10), tam se das doleva a jsi v Saune :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: byl jsem jen v jedny saune kde byl tak malej bazenek, kde by mi nekdo cizi se mnou vadil.. takze vic lidi najednou je naprosto bezna praxe.. co tam ma stat a cumet? :)

    btw nevim jestli jsme to resili, co dela sauna s vyronama a narazeninama a podobnejma chutovkama... a nevim jestli z toho bylo nejaky jednoznacny zakonceni... tak jsem to vcera overil a to vam rikam, to byla ale kardinalni picovina
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vlastně na konci sezóny, před zavřením sauny, vlezem do bazénu všichni a měříme, kolik vytlačíme vody. :-)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    XCIDER:
    OVECKA_MJ: Tak tak pro dva (do dnesniho dne jsem si myslel ze se tam vejde jen jeden clovek). Mne osobne to prijde neslusny, ale zajimala me jaka je bezna praxe :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    WYMA: -||-
    nevidim to stejne jako sprchu... navic stat venku a cekat az se vycachtas... proc, jestli je dostatecne velkej?
    WYMA
    WYMA --- ---
    PODFUCK: jakože tam musíš bejt sám? :)) jako záleží na jeho velikosti, ale nikdy mi nepřišlo na mysl, že by tam neměl nikdo kromě mě co dělat...
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    QUIP: no nejspis dole, hned kousek za recepci a pres dvorecek, ani nevim ze je jich tam vic. Jak se da dostat do te na strese?
    Arbesak vypada dobre, ovsem mam to pres pul Prahy...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PODFUCK: My jsme skupina přátel v sauně, ale do bazénku si nelezem. Není to běžný. Ženské jsi třeba líbil.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Dnes mi nejaka zenska vlezla do ochlazovaciho bazenku.Ne ze bych byl nejak pruderni, ale mam rad svoji osobni zonu, ozvlast tady sakra :( Je to bezny nebo ne?
    QUIP
    QUIP --- ---
    XCIDER: Na Olsance dole, nebo nahore na strese hotelu? 80°C je v suche saune opravdu malo. V nedeli jsme na arbesaku meli 101°C a mirne to kleslo, jak se o nas vzduch ochlazoval (asi na 98°C)
    Na Olsance (na strese hotelu) jsem dlouho nebyl, ale driv se tam teda moc na horni pozici vydrzet nedalo.
    SITH
    SITH --- ---
    nekdo zitra do sauny na barandov?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam