• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    HANYZ
    HANYZ --- ---
    LISTIKUS: vysvetlivky jsou prima, kdyz jsou dost velke aby si jich nekdo vsiml ;) vcera jsem mel takovou zkusenost prave ve vetsim poctu lidi, kteri evidentne meli za sebou vice saunovani nez ja
    a nekdy staci zapojit selsky rozum... cehoz se pravda v gorolii nekdy nedostava.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    HANYZ: Já upřednosňuju, když jsou v sauně vysvětlivky. Není nic zvláštního, že člověku nedojdou některé věci, když jde do sauny jednou za rok.
    Upřímě, kdo se poprvé v sauně choval jako profík.
    HANYZ
    HANYZ --- ---
    Mne spis udivuje, kolik lidi je schopno rovnou z potirny jit do bazenu bez osprchovani.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    PODFUCK: no ja osobně se rozhoduji podle situace ( jestli druha strana se racha nebo v klidu ochlazuje a na co mam chut ja, dle velikosti vlastního intimního prostoru a odhadem jaky ma ten druhy) a pokud mi tam někdo vleze tak spis to beru jako, že se potřebuje rychle zchladit ( pokud není jasný že je to evidentní agrese nebo neohleduplnost). Umím si i představit, že ji to nemuselo v tu chvilku dojít, že nabourává osobní bublinu někoho jiného protože myšlenkami byla jinde, to je spíš asi na tvém uvážení jakým způsobem to udělala a jak ta situace vypadala.
    EM303
    EM303 --- ---
    DJFRACTAL: vylečit a pak do sauny:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    HANYZ: já bych měla celkem obavu z šíření infekce na ostatní.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    HANYZ: podle mě ani jedno, opar je virového původu, takže ke zhoršení vlivem sauny by nemělo dojít, ale nezkoušel jsem :)
    HANYZ
    HANYZ --- ---
    S oparem do sauny ano nebo ne? Jelikoz jsem zacal aplikovat zkraje herpesin, opar samotny je potlaceny a tedy nehrozi jeho sireni (kdyz pominu to, ze pri 90 stupnich stejne chcipne).
    Jde mi o to, ze opar je znamkou oslabeni organismu - tedy saunovanim telo jeste oslabim, nebo naopak?
    Diky.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    IF_: unava svalu je dost rozdilna situace. na unavu svalu je sauna blahodarna. to se vi :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAYLES: Jak jsem psal, do toho dne jsem si myslel, ze se tam muze vejit jen jeden clovek :) A vzdy to bylo tak, ze tech par sekund ja nebo nekdo jinej pocka nez dotycny/a vyleze. No to je fuck.
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Tak nevim jak výrony, ale já měla včera po náročnejch horách svalovku a bylo to jako balzám, zatimco tam jsem došla po čtyřech, zpátky jsem se odšourala po dvou:)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    PODFUCK: a jak byl teda velkej? jako krabička od sirek? :')
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KALIBAN: vyron musis chladit... sauna je na to non-sense. leda to jen ledovat v bazenku.
    QUIP
    QUIP --- ---
    XCIDER: http://www.saunapraha.cz/
    Normalne vejdes do hotelu Olsanka, pred recepci zahnes doprava k vytahum, vyjedes do posledniho patra (9) vystoupis, das se doleva ke schodisti (hned prvni dvere) a vyjdes jeste jedno patro nahoru (10), tam se das doleva a jsi v Saune :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: byl jsem jen v jedny saune kde byl tak malej bazenek, kde by mi nekdo cizi se mnou vadil.. takze vic lidi najednou je naprosto bezna praxe.. co tam ma stat a cumet? :)

    btw nevim jestli jsme to resili, co dela sauna s vyronama a narazeninama a podobnejma chutovkama... a nevim jestli z toho bylo nejaky jednoznacny zakonceni... tak jsem to vcera overil a to vam rikam, to byla ale kardinalni picovina
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vlastně na konci sezóny, před zavřením sauny, vlezem do bazénu všichni a měříme, kolik vytlačíme vody. :-)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    XCIDER:
    OVECKA_MJ: Tak tak pro dva (do dnesniho dne jsem si myslel ze se tam vejde jen jeden clovek). Mne osobne to prijde neslusny, ale zajimala me jaka je bezna praxe :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    WYMA: -||-
    nevidim to stejne jako sprchu... navic stat venku a cekat az se vycachtas... proc, jestli je dostatecne velkej?
    WYMA
    WYMA --- ---
    PODFUCK: jakože tam musíš bejt sám? :)) jako záleží na jeho velikosti, ale nikdy mi nepřišlo na mysl, že by tam neměl nikdo kromě mě co dělat...
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    QUIP: no nejspis dole, hned kousek za recepci a pres dvorecek, ani nevim ze je jich tam vic. Jak se da dostat do te na strese?
    Arbesak vypada dobre, ovsem mam to pres pul Prahy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam