• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    REDGUY: Rikam, prototyp politika :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: možná byl dočasně časově neomezený, ale už je časově omezený. - ty se proste nedokazes tomu postavit jako chlap a dat jasnou odpoved, vid? No, ocituju ADMIXe: bezpaterni prizdisrac. To uz fakt jinak rict nejde.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DAVIDO: tohle je moc dětinská argumentace i na tebe :-) v podstatě bany jednoúčelově založených uživatelů jsou zvláštní kategorie. dostanou časově omezený ban, a hotovo.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: taky je mozny, ze nekdo z nas ti hacknul ucet a zmenil to nazpatek, abys vypadal jako jeste vetsi blb :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: pokud se v něčem mýlím, není to stejné, jako "lhaní". - to bezpochyby. Ale v tvem pripade je tady cela rada aspektu navic:

    - "Mylis se" velmi casto.
    - V cele rade pripadu lze trivialne dohledat situaci, kdy jsi musel vedet ze se dana vec ma jinak (nekdy i den, dva dozadu). To bys musel mit _sakra_ spatnou pamet, abys vzdycky "zapomel".
    - I kdyz jsi pristizen primo pri cinu a primo pred sebou mas jasny dukaz "omylu"/lzi, porad klickujes - viz treba ted.

    Samozrejme, nevidim ti do hlavy a "dokazat" to nemuzu. Je to ale prilis mnoho nahod, nez abych si myslel ze se porad jen nestastne pletes a staci mi to, abych byl o tve prolhanosti presvedceny tak pevne, ze nemam vycitky to otevrene napsat.

    obviňovat někoho v debatě, která je z větší části teoretická a netyká se ničeho zatím reálně existujícího z "lhaní", - hele, tvoje oblibene strawman fallacy 8)) Ne vsechny tve omyly oznacuju za lhani. To ze si myslis ze letadlo velikosti cessny za sebou muze tahnout plachtu velikosti fotbaloveho hriste neni lhani, ale nevzdelanost. Ale to, ze napises "nedal jsem trvaly ban", to uz lhani je.


    A abych nezapomel, uz jsi mi poslal ty BTC?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: to je skutečně divný, protože jsem měl pocit, že 26.1. jsem ty práva měnil (je to dokonce v logu admin zásahů, že jsem cosi měnil). tak buď jsem ty práva změnil špatně, nebo nevím.

    budu muset přestat zabíjet čas tímhle, a naprogramovat něco vlastního, hmm.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: haha ty ses krysa :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ADMIX:
    BURAN: no... prostě to není skutečný uživatel :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    DAVIDO: well done! :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DAVIDO: Taky to spoustu veci zjednodusi :D
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    XCHAOS: Takze podle tebe gravitace neexituje...to hodne vysvetluje :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: možná byl dočasně časově neomezený, ale už je časově omezený.
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: jak muzes zabanovat uzivatele, ktery neni skutecny? :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Preklep, prereknuti, prehlednuti, drobna chybicka ... bezpaterni prizdisrac :)

    btw GRAVITACE je skutecny uzivatel, muzes se presvedcit napr. zde: https://beta.nyx.cz/index.php?l=user;id=GRAVITACE
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ADMIX: jo, omylem jsem dal trvalý ban, místo jednoletého. teď jsem to opravil :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: tak pokud zabanuju uživatele, který není skutečný, tak se to počítá podle mě maximálně poloviční ban.
    BURAN
    BURAN --- ---
    ADMIX: prosimte tak jsem se preklepl, ty toho nadelas!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: nevím, jestli je potřeba nějaká "definice" :-) asi "vědomě lhát", hm. o těch banech jsem zapoměl, že byly trvalé, a 26.1. jsem je měnil (myslel jsem, že je mažu), teď jsou tam znovu.

    na druhou stranu, o těch technických věcech to lze fakt stěží označit za "lhaní" - možná je něco nepřesné, možná v něčem dokonce mylné - ale ať je to cokoliv, není to "lhaní". na druhé straně - to co děláte vy, je téměř bez debaty trolling.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BURAN: Co to meles, vizionar nikdy zadny ban nedal!
    BURAN
    BURAN --- ---
    DAVIDO: jj, gravitace dostala ban jen co se objevila :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam