• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: šílený :-D bude to první mod co bude sbírat vzorky kůže majitele
    NEX28XZ: tohle se mi stávalo taky. Za me k to u mohou byt 2 důvody. Na dual to trochu muze byt nepřesný a muze se zanést Notch a pripadne PG v liquidu ho muze dostat na vyšší teploty... zkus jen VG Liquid (nebo 80/20) a výš.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tak sem včera nasadil dual notchcoil a vůbec tomu nerozumim (vaping lvl beginer, spirálky obecně jsem nasazoval asi po třetí, TC jsem nezkoušel nikdy). Včera po nasazení sem si našel sweetspot na 60W 220°TC a všechno v pohodě ale dneska ráno na stejnym nastavení žhavení max půl sekundy, takže sem musel teplotu zvednout na 260° což už mi dává jemnej dry hit. Nechápu
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: vypada pekne nejllepsi EU edition :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Ok pak se podelim o výsledek. ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Na jak dlouho? No tak na kolik watu musíš rict.
    Osobně zkusenost nemam ale co sem slysel tak 60w na 120-180min pak 3-7 dnu ležet. Hotovo.
    Pokud ma někdo osobní zkusenost sem s ni. :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Trochu z jiného soudku. Jak dlouho je potřeba soupnout čerstvě umichanej liquid do ultrazvuku?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Tak pak mas jedinou volbu a to ultimo s keramikou jako bonus a kup si single coil deck.
    Myslim že ideální vykon na tu keramiku bylo mezi 60-70w nevim uz presne ale ve videu to je.
    Sigle deck pak muzes klidne v pohode jet i na 30w-60w dle civek.

    Ultimo je hodne bytelny jako tfv defakto stejny typ konstrukce.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: v recenzi vypadá good. Tváří se že je náchylnější na nárazy.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    už je to v koši. Koukal právě na něco pro 80W primo mini a chtěl bych prubnout keramiku a RTA/RBA je takovej příjemnej bonus, který tomu dává navrch. Ráno jsem začal s LIMITLESSem v XLku pak jsem zkoumal to VECO, no a nakonec jsem dohledal ULTIMO (4ml, akorát výška, RTA, keramika) :D

    nevim no
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: bude trochu, ale victory by slušel OBS Engine třeba :-) ale ten je na dual, muses by psi tam udělat nějakej build na dual, který je šetrný na baterii. Nebo Ammit dual/dát na singl.

    btw: ten miniklip na Ultimo jsem dělal s hudbou přes 3 hodiny, asi 3,5 jestli si vzpomínám dobře, na to že má minutu :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: mama tu pytlík tohodle, nevyhazuj to! sundej z toho kde se dá silikonový kroužky, pokud jsou okay, ještě poslouží. z baterie jsem udělal nabíjecí laserový ukazovátko :D knot taky někde mám, se může hodit do olejový lampy :D
    SAKALICEK: pěkný. co něco novýho?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: ty vostudo :D taky jsem na to dělal recenzi kdysi dávno. jako na to že to je takovej bazmek, tak keramika má chuť super. jen ty hlavy... ale dá se koupit RBA hlava v pohodě. ten clapton na velký výkony je taky v pohodě (hlava). je to obyč atík na mraky a chuť. až na design je skvelej.
    ps: kup si RBA - jde i na single co jsem viděl kdysi https://www.youtube.com/watch?v=gjgOtrSMN4w
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: myslím že bude primo mini slušet :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Má ho kámoš a má to famozní chuť ;)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Jinak se zde můžu podělit o první zkušenost s eVic Primo Mini a ta je že se nabíjí rychlejš než Iphone :D

    jo a parááádně sedne do ruky, alespoň do tý mý.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: + akuální stav (.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Musím se pochlubit takřka fosilním nálezem u mě v šuplíku :c))

    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: jen mne napadlo pokud pracuješ jako pilot tak ti to nepomůže :-) Výrazné změny tlaku = leak. apotřebuješ aty s juice flow control :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam