• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak proč ? Větrání je slušně a pokud nikde není narušena izolace a bude to držet poradně aby nedocházelo k prechoďaku tak cajk ale to byl jen vtip mám svoje ruky rad :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: kdyz uz tak uz. Vis jak. Proti Gust u žádný diskutat ale myslet taky na vysledny VAPE.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak mě nejde ani o to DNA jako o to ze se mi proste ten mód líbí :) a pěkne drží v ruce
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: to bych zrovna k tomu jen dal to video s utrhlou drzkou k tomu :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: kdZ uz DNA tak aspon chip 250 - ma větší efektivitu precijenom DNA 75 uz je trochu zastaralá.. efektivita 75% je si myslim kolikrát uz pod úrovni některých obyčejných chipu i joytechu. (Pocitově a nevěřil jsem nikdy) a i z referenci lidi co mají treba predatora a DNA 75. Pri stejném buildu na 218650. DNA 250 uz je na tom mnohem lip....
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: A nebo si udělám něco takového

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak já hodně přemýšlím nad tím DNA co jsem posílal a pak asi budu chtít nějakou trubku 25mm na sirenu stříbrnou a merlina v nerezu tak uvidme co seženu
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: tak Atomizery se daji střídat :-) základním pravidlem je mít aspon 3 aktivní módy a 1 backup ve skříni. 1-2 mít sebou, 1 ideálně doma(nebo vic) a jeden kdyby se nejaky po delal. S mejma breptavejma rukama mi brzy odejde alien. Fuchai mam doma radši jen na stole kuprikladu a baterky se mi měnit moc nechtějí a navíc nemám uz moc dobrejch baterek navíc. Me žádný neomrzi (zatim se mi to nestalo) :-) kazdy ma neco a musim rict ze i kdyz uz jsem nejake (opravdu dost) daroval tak stále mi přijde jako kdyby mi chyběl jeden :-D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Mám totiž strašnou nouzi o módy :D Tedka jsem všechno rozprodaval protože už mě omrzeli a mám asi 5 attomizeru na dva módy :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Mám predatora pravé a ten je super :D ale nevím zda bych chtěl defakto to samé jen menší... no uvidíme
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: jojo taky se mi libi ani nevim pro me to nenapadlo kdyz na to ted koukam :-)))

    WISMEC SINUOUS P80 Kit | Predator Mini | STEALTHY Single Battery Vape
    http://www.youtube.com/watch?v=gDYz0rxdFzE
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    SINUOUS P80 - Wismec Electronics Co.,Ltd
    http://www.wismec.com/product/sinuous-p80/

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Pico se mě nelíbí, nevím moc jednoduché :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: a co Pico 22mm? Xlachtan ho ma a me se moc libi, malej a peknej a držák

    Original Eleaf iStick Pico 75W TC Box Mod -$22.89 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_364273.html
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    WOLFGAR: na prvni dojem to pusobi jak fotka z idnesu z nejaky drogovy varny :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Trideni liquidu se konecne blizi zdarnemu konci, uz jsem uplne uochutnavany... zitra je naplanu myti lahvicek a ctvrtek bude velkym michacim dnem ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Koukam na to, zajimave to znamena ze nejaky vetsi dodavatel pustil do sveta nasyslenou zasobu, je to tak dva mesice co na ali nebyla ani jedna. Tak kdo chce at rychle nakupuje, uz se nevyrabi a Digiflavor prohlasil, ze dalsi serku uz delat nebudou.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Zajímavé Tedka jeden česky prodejce dával na fb odkaz ze jich má asi 30 protože objednaval z ali nebo co
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Tak to maj poslednich par kousku, ale v cine uz k sehnani neni par mesicu. A u ty 25 je to prave problem proto nebyla tak oblibena jako 22.

    FEKASON: Ta kvalita joyetech/wismec je dost nestala no, zvlast posledni dobou maji jeden pruser za druhym, ten predator dopadl jeste dobre ale exoskeleton se uz par lidem roztavil takze velkou duveru v ne nevkladam, smok je na tom trochu lepe. Jestli chces neco jako al85 a alien se ti nelibi tak mrkni na Pico 25, Pico bylo hrozne oblibene ale me na nem vzdycky stvalo ze se tam nevlezlo nic vetsiho nez 22-23 mm a Pico 25 to resi.
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    FEKASON: Evic primo mini mám dva měsíce. Chtěl jsem něco malýho na jednu baterku. Mám v tom SONY VTC5, plně nabitý je do hodiny a přes den vydrží. Líbí se mi přehledný display, jen je display poměrně velký a trochu vypouklý, takže bude citlivější na pády. TC jsem nezkoušel, jedu na power. Jinak zatím spokojenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam