• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: Na mechaniku to je nesmysl a i na elektroniku. Ja udelal build na 0,07 a taky nesmyslne nízký.
    Z hlediska konstrukce možná jen na fotku a musel bys porad drippovat. Nevyuzita plocha coilu je dost velka. Ani tqm Liquid nenavzlina takže efektivita nahovno. Ideální coil je s nekonečnou plochou a nulovou vyskou a co největší výhřevnosti a nulovým odporem. Ale to jen teorie. Spis
    Co nejmensi výška, co největší povrch a optimální odpor (presne jako mesh). Ale to jsem rikal uz pres půl rokem na FB nekomu. Musíme brat v potaz parametry baterie a modu. Tam jde o vykon co to zvladne pusitit za stavu.
    Za me je dobrý kombinovat dráty s nízkým a vyšším odporem. A ideálně aby fungovala hladká TC křivka. Pak jde o vlastnosti materiálu coilu. Aby mel co největší neprilnavost a vzlinavost. Za me zatim tedy dráty typu alien. Ni80, nerez a co nejmensi a nejtenci dráty. Ten ni80 xo jsem posilal si myslim za me zatim nejlepsi, sle netestoval jsem TC. U nerezu bych jel diky velké vyhrevnosti preferoval TC. U kantahlu vykon ale ma dost velkou retenci tepla. A tak nichrom tenký na vykon vychází velmi dobre. Ma velmi neprilnavY povrch a nízkou poměrně retenci tepla pri nízké tloušťce. De na něm i TC. Ale chtel by to material který nemá žádnou retenci tepla a okamžitý náběh. Protože tam jde pqk o to jak se usazuje bordel na civkach.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Řeknete mi proč někdo děla tohle? Na singlecoil to má Prej 0.06ohm takže vlastně jediné využití je fotka a hodina ne-li dokonce víc pryč

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak proč ? Větrání je slušně a pokud nikde není narušena izolace a bude to držet poradně aby nedocházelo k prechoďaku tak cajk ale to byl jen vtip mám svoje ruky rad :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: kdyz uz tak uz. Vis jak. Proti Gust u žádný diskutat ale myslet taky na vysledny VAPE.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak mě nejde ani o to DNA jako o to ze se mi proste ten mód líbí :) a pěkne drží v ruce
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: to bych zrovna k tomu jen dal to video s utrhlou drzkou k tomu :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: kdZ uz DNA tak aspon chip 250 - ma větší efektivitu precijenom DNA 75 uz je trochu zastaralá.. efektivita 75% je si myslim kolikrát uz pod úrovni některých obyčejných chipu i joytechu. (Pocitově a nevěřil jsem nikdy) a i z referenci lidi co mají treba predatora a DNA 75. Pri stejném buildu na 218650. DNA 250 uz je na tom mnohem lip....
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: A nebo si udělám něco takového

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak já hodně přemýšlím nad tím DNA co jsem posílal a pak asi budu chtít nějakou trubku 25mm na sirenu stříbrnou a merlina v nerezu tak uvidme co seženu
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: tak Atomizery se daji střídat :-) základním pravidlem je mít aspon 3 aktivní módy a 1 backup ve skříni. 1-2 mít sebou, 1 ideálně doma(nebo vic) a jeden kdyby se nejaky po delal. S mejma breptavejma rukama mi brzy odejde alien. Fuchai mam doma radši jen na stole kuprikladu a baterky se mi měnit moc nechtějí a navíc nemám uz moc dobrejch baterek navíc. Me žádný neomrzi (zatim se mi to nestalo) :-) kazdy ma neco a musim rict ze i kdyz uz jsem nejake (opravdu dost) daroval tak stále mi přijde jako kdyby mi chyběl jeden :-D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Mám totiž strašnou nouzi o módy :D Tedka jsem všechno rozprodaval protože už mě omrzeli a mám asi 5 attomizeru na dva módy :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Mám predatora pravé a ten je super :D ale nevím zda bych chtěl defakto to samé jen menší... no uvidíme
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: jojo taky se mi libi ani nevim pro me to nenapadlo kdyz na to ted koukam :-)))

    WISMEC SINUOUS P80 Kit | Predator Mini | STEALTHY Single Battery Vape
    http://www.youtube.com/watch?v=gDYz0rxdFzE
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    SINUOUS P80 - Wismec Electronics Co.,Ltd
    http://www.wismec.com/product/sinuous-p80/

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Pico se mě nelíbí, nevím moc jednoduché :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: a co Pico 22mm? Xlachtan ho ma a me se moc libi, malej a peknej a držák

    Original Eleaf iStick Pico 75W TC Box Mod -$22.89 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_364273.html
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    WOLFGAR: na prvni dojem to pusobi jak fotka z idnesu z nejaky drogovy varny :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Trideni liquidu se konecne blizi zdarnemu konci, uz jsem uplne uochutnavany... zitra je naplanu myti lahvicek a ctvrtek bude velkym michacim dnem ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Koukam na to, zajimave to znamena ze nejaky vetsi dodavatel pustil do sveta nasyslenou zasobu, je to tak dva mesice co na ali nebyla ani jedna. Tak kdo chce at rychle nakupuje, uz se nevyrabi a Digiflavor prohlasil, ze dalsi serku uz delat nebudou.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Zajímavé Tedka jeden česky prodejce dával na fb odkaz ze jich má asi 30 protože objednaval z ali nebo co
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam