• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: no ja to mam v ty maxo v12, ted jsem tam hodil dual coil na RBA. Je dobrej a hodne vzdusnej.
    Mas nejaky 28mm malý buclaty rta? :-)))
    HOUMLES: taky. Umím co nevymyslí uz mi to přijde jako "céčka" :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: omg lol
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Bože...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Hele uz to je i u nás :-))) ffffftipppnnyy video :-D

    Waine vaping-Vape spinner
    http://www.youtube.com/watch?v=NhDMzpOmafw
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: jinak jsem musel přestat používat triple coil. moc chuti... A u řidších liquidů s destilkou, moc vlhkosti :D jedu na dual...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Reklama a ukazka schopnosti coil builderu, zadna z tech super exotickejch spiralek co vidis na fotkach nevapuje lepe nez alien a to co ve skutecnosti prodavaji zakaznikum jsou z 99% alieny, flat claptony, staggered a pod. ale staveni tehle silenosti je zpusobit jak na sebe upozornit.


    JIKE: DAVEOV: DNA 75 ma spis dalsi problemy predevsim s nizssi voltazi baterek i kdyz pri vykonu do 20W to zas tak znat nebude. DNA 250 bych ale rekl ze je u jednobaterkace zbytecnost, ani me zadny DNA 250 jednobaterkac nenapada. Nicmene u tehle cenove kategorie uz se vyplati pockat az vyrobce vyda novou verzi s DNA 75C, coz je nejnovejsi verze DNA vubec a ma velmi pozitivni ohlasy, efektivitu standartnich 95%+ a resi vsechny problemy stare 75. (ja mimochodem ted nechci kupovat ani dalsi 250 a cekam az vydaji 250C)

    HOUMLES: Hah jo zvlast ty lzicky tam tomu davaji ten spravny riz ;) To je tak kdyz nekdo nema poradny stul kde by se to dalo rozlozit. Ale tak... staromladenecke doupe vapera a drogova varna... v te varne maji asi uklizeneji :D Abych teda nekecal tak uz jsou lahvicky hezky usporadane zpatky v krabicich.
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: Na mechaniku to je nesmysl a i na elektroniku. Ja udelal build na 0,07 a taky nesmyslne nízký.
    Z hlediska konstrukce možná jen na fotku a musel bys porad drippovat. Nevyuzita plocha coilu je dost velka. Ani tqm Liquid nenavzlina takže efektivita nahovno. Ideální coil je s nekonečnou plochou a nulovou vyskou a co největší výhřevnosti a nulovým odporem. Ale to jen teorie. Spis
    Co nejmensi výška, co největší povrch a optimální odpor (presne jako mesh). Ale to jsem rikal uz pres půl rokem na FB nekomu. Musíme brat v potaz parametry baterie a modu. Tam jde o vykon co to zvladne pusitit za stavu.
    Za me je dobrý kombinovat dráty s nízkým a vyšším odporem. A ideálně aby fungovala hladká TC křivka. Pak jde o vlastnosti materiálu coilu. Aby mel co největší neprilnavost a vzlinavost. Za me zatim tedy dráty typu alien. Ni80, nerez a co nejmensi a nejtenci dráty. Ten ni80 xo jsem posilal si myslim za me zatim nejlepsi, sle netestoval jsem TC. U nerezu bych jel diky velké vyhrevnosti preferoval TC. U kantahlu vykon ale ma dost velkou retenci tepla. A tak nichrom tenký na vykon vychází velmi dobre. Ma velmi neprilnavY povrch a nízkou poměrně retenci tepla pri nízké tloušťce. De na něm i TC. Ale chtel by to material který nemá žádnou retenci tepla a okamžitý náběh. Protože tam jde pqk o to jak se usazuje bordel na civkach.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Řeknete mi proč někdo děla tohle? Na singlecoil to má Prej 0.06ohm takže vlastně jediné využití je fotka a hodina ne-li dokonce víc pryč

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak proč ? Větrání je slušně a pokud nikde není narušena izolace a bude to držet poradně aby nedocházelo k prechoďaku tak cajk ale to byl jen vtip mám svoje ruky rad :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: kdyz uz tak uz. Vis jak. Proti Gust u žádný diskutat ale myslet taky na vysledny VAPE.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak mě nejde ani o to DNA jako o to ze se mi proste ten mód líbí :) a pěkne drží v ruce
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: to bych zrovna k tomu jen dal to video s utrhlou drzkou k tomu :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: kdZ uz DNA tak aspon chip 250 - ma větší efektivitu precijenom DNA 75 uz je trochu zastaralá.. efektivita 75% je si myslim kolikrát uz pod úrovni některých obyčejných chipu i joytechu. (Pocitově a nevěřil jsem nikdy) a i z referenci lidi co mají treba predatora a DNA 75. Pri stejném buildu na 218650. DNA 250 uz je na tom mnohem lip....
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: A nebo si udělám něco takového

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Ty tak já hodně přemýšlím nad tím DNA co jsem posílal a pak asi budu chtít nějakou trubku 25mm na sirenu stříbrnou a merlina v nerezu tak uvidme co seženu
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: tak Atomizery se daji střídat :-) základním pravidlem je mít aspon 3 aktivní módy a 1 backup ve skříni. 1-2 mít sebou, 1 ideálně doma(nebo vic) a jeden kdyby se nejaky po delal. S mejma breptavejma rukama mi brzy odejde alien. Fuchai mam doma radši jen na stole kuprikladu a baterky se mi měnit moc nechtějí a navíc nemám uz moc dobrejch baterek navíc. Me žádný neomrzi (zatim se mi to nestalo) :-) kazdy ma neco a musim rict ze i kdyz uz jsem nejake (opravdu dost) daroval tak stále mi přijde jako kdyby mi chyběl jeden :-D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Mám totiž strašnou nouzi o módy :D Tedka jsem všechno rozprodaval protože už mě omrzeli a mám asi 5 attomizeru na dva módy :D
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Mám predatora pravé a ten je super :D ale nevím zda bych chtěl defakto to samé jen menší... no uvidíme
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: jojo taky se mi libi ani nevim pro me to nenapadlo kdyz na to ted koukam :-)))

    WISMEC SINUOUS P80 Kit | Predator Mini | STEALTHY Single Battery Vape
    http://www.youtube.com/watch?v=gDYz0rxdFzE
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    SINUOUS P80 - Wismec Electronics Co.,Ltd
    http://www.wismec.com/product/sinuous-p80/

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Pico se mě nelíbí, nevím moc jednoduché :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam