• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIGEM: a z Asmodu dostaneš ještě lepší, a z Sxmini nebo DNA ještě lepší ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    jinak sem dal wismec cb80 dneska do reklamace, furt mi to hazelo error atomizer low a nenacetlo to odpor, musel sem vyndat atik a zas ho tam dat a ok, prej ze asi elektronika v modu, nicmene sem dostal smok osub baby at mam z ceho hulit nez se mi vrati z reklamace a nechapu, na stejny waty tj. 12.5 to dava mnohem vic hitu a i chut je mnohem vyraznejsi a lepsi, atik s liquidem a baterkou mam svoje furt, muze to bejt tim ze tam byla spatna ta elektronika nebo je to proste znackou modu, to pokoureni z toho smoka je fakt mnohem lepsi
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SYNTAX_TERROR: ja zacal pred trema tejdnama vapovat po patnacti letech krabky tvrdej startek denne, ale teda to ranni jedno cigo ke kafcu si furt dost casto davam, ale rikam si ze jedno je ok :)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    jo jinak manzelce prestaly po 20ti letech samy od sebe chutnat cigara, takze jsem toho hned vyuzil a uz vapuje se mnou :) Ja radost.
    Ted je v zajizdeci fazi a zjistuje, co ji chutna. A vubec ji nevadi hulit cistou bazi bez prichute a nikko, fuj .) Nicmene tim asi lip.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    ja donedavna nemenil vatu treba mesic, ale je pravda ze to nemam v hube permanentne a nehulim nic sladkyho. Navic jen MTL, takze ani zadny velky objemy. Nicmene jsem stejne zacal vatu menit a spiralu cistit cca 1x tejdne, ani ne tak kvuli chuti (ta mi prijde ze je jina uz druhej den a drzi se), ale spis kvuli zdravi. Ta prepalena naskvarenina asi nic dobryho nedela.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: Teď mám výměnnou vatu za 5 minut jednou za dva - tři dny abych měl pořád libovou chuť :D člověk se rychle rozmazli ;) ... stejně tak s dzusem :)...ale pořád mě to stojí o pulku min než mě staly ciga :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: jo hele první 3 měsíce jsem měl tovární hlavy...pak to šlo z kopce :D ... stejně tak míchání, to jsem začal už po měsíci
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: PG líp "morfuje" :) s aroma líp než VG... opět, při 50/50 ti to nemusí tak dlouho stát aby to už mělo nějakou chuť ... dej to na topení ve skleněný lavičce a občas s tim poradne zakvrdlej a za 3dny to můžeš už zkusit ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    TEDDYBEDDY: ty mas snad vsechno :) sakra ja mam celocernej mod, bych musel zkusit jak se na to stribrna bude hodit :) nicmene od pondeli budu mit mod na reklamaci, zlobi tam neco a dostanu pravdepodobne novej, tak az by se mi vratil rad bych zacal resit ten atik
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    a to sem si rikal este pred ctrnacti dny ze si nic michat sam nebudu, osazovat si taky nic nebudu, no, to mi nevyslo uplne :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TEDDYBEDDY: jeden atik tak 2x 4ml tanky. uznavam, ze rozdil mezi tim kdy to delam denne nebo jednou za par dni neni ale porad me to tak nejak bavi si mrsit buildy
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LEXXA: Přijde na to, kolik hulíš a kolik aťíků používáš.
    BIGEM: Mám stříbrnou Sirénu v záruce na prodej, kdyžtak ;)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    TEDDYBEDDY: to je fajn, jednou za tejden tomu rad nakej cas obetuju abych si dobre zakouril
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    MUTOID: super, mam 5x10ml baze tak si pripravim 4,5,6% a uvidim ktera bude ok, uz se tesim, lezeni 14 dni bude ok, nebo radsi dyl? odpor ma ta setova hlava 1.3
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TEDDYBEDDY: tyden? delam to denne. asi delam neco spatne
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIGEM: U Sirény nebo každýho jinýho diy prostě 1x za tejden vyměníš vatu, což je otázka 2-3 min.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BIGEM: můžeš to namíchat na víc a pak to zředit, když to bude moc silné.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIGEM: zkusil bych jiny džus, zrovna zrovna dekang mi přijde obecně že zanáší dost resp víc než třeba liqua.... kolik máš odpor ty hlavy?... prichute jsou otázkou vlastního gusta...každý aroma a hlavně výrobce má vlastní doporučenou % s kterou si pak hraješ opět podle svého gusta. Flavour art je zrovna značka kde stačí 3-5% Vždy si dojdi k výrobci na net a cekni co doporučuje přímo on! 10% flavour art bude peklo :D Michal jsem s nima nějakou dobu. Zkus The Fuu aroma, to je takovej zlatej standard :) za me ... btw pro mtl resp 50/50 bázi se dává většinou min % aroma protože je tam více PG co daleko lépe nese chuť než VG
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Jeste jednou zdravicko vespolek, mam 14 dni set wismecu cb80 s tim zakladnim atomizerem, kourim mtl a sem moc spokojenej, uplne sem vynechal ciga. Narozdil od aio, kdy sem se obcas potreboval "dokourit". V nejblizsi dobe planuju prechod na sirenu 2 (jeste jsem zvazoval bersekra) protoze ty tovarni hlavy mi prijdou chutove strasne nekonzistentni. Pul dne to chutna skvele, pak je to chvili divny, pak zas supe. Doufam ze ta sirena bude stabilni a vydrzi dyl nez tovarni hlava, tu sem mel prvni 10 dni pak uz byla hnusna a ted mam druhou ctyri dny a uz mi zas prijde ze to neni ono. Je to normalni ze muze "odejit" takhle brzo? Nekourim nic sladkyho, jen desert ship od dekangu 12mg a mam kolem 300 potahu denne coz je jako krabka denne co sem kouril 15 let. Zejtra si chci namichat svuj prvni liquid, bazi mam od flavour it 50/50 uz s nikotinem 10mg a do toho prichut desert ship od flavour art, fakt mi chutna ten od dekangu a ten flavour art mi byl doporucen. Nicmene jsem malicko zmaten kolik procent prichute do baze. Na fb v naky skupine mi rekli 4% prichute, znamej zas rika 10%, zeptam se jeste tady jestli nekdo nema zkusenost s touhle prichuti, nechci si namichat malo a pak ctrnact dni cekat abych zjistil ze je to malo a prikapaval a zas cekal :) dikes
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MAKROBIJEC: top airflow jako zeus, čistý
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MAKROBIJEC: intake má airflow nahoře. Takže moc nemá kudy protéci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam