• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    WOLFGAR: :-)
    Jsi mi pripomnel, abych ti jeste jednou podekoval za tip na Innokin Proton.
    Fakt uchvatnej modik. Vydrz baterie neskutecna, TC paradni (a nevrni jak u sxmini), odpor meri naprosto presne v ramci odchylky teploty (porovnani s DNA250c).
    Sice uz jsem od te do by koupil i dalsi (Colossal, DNA250C Paranormal, SL Class), ale stejne je proton pro me takova jistota. Buildim a testuji zasadne na Protonu.

    Takze jeste jednou diky chlape!
    JIKE
    JIKE --- ---
    PRDELOID: no to nene ani, zase se to začíná používat. cokoliv co má závit 510. a jak koukám to bude asi na 5-15W max. ale tak tenký - zkusil bych osobě Aliexpress..

    WOLFGAR: pěkně Ty.. kam se na TEbe hrabeme všichni dohromady
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak slibovaný výprodej mojí sbírky. Jako obvykle bude pro nyxáky drobná sleva oproti FB tak vybírejte, je to na dobrou věc (výpalné Dekře aby mi ti hajzlové povolili dovozovou technickou a mohl jsem se ještě letos projet na vlastní motorce)

    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Ja vapuju prumerme minutu po tom co to namicham a nepripada mi, ze by se to pak nejak strasne menilo :]
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Děkuji Všem za radu :-) nechám to aspoň přes týden ležet a průběžně zařadím do rotace.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOZLIKK: Předpokládám ze někteří kvalitní top to nechají ležet (nebo než se to dostane ke spotřebitelům tak to ty 2-3mesice jsou)
    Navíc nyní je skae and vape apod, takže výrobci v EU (nebo prodejci) mají často jen prichut, nebo short-fill v nule (což je ulezely). Jen přidáš booster.
    Když už ke me dorazí liquid, vždy je ulezely nějakou dobu.
    Když míchám já (půl rok je ideál)
    - ano jsem extrém :-) ale taky Gurmán
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MIXI23: Ja jsem to ze zacatku take hrozne hrotil a ted vetsinu vapuju par dni po namichani a neresim, kdyz mi to chutna je to ok a kdyz ne hodim do krabice a znovu vyzkousim nekdy priste.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MIXI23: to je fakt různý... některý jsou hlavně ovocný a menthol po týdnu až měsíci okay. Puding si nechávám klidně půl roku. aled dobrý je po 60-90 dnech. Big mout byl dobrý až po 1,5 roce... záleží na teplotě/tlaku/pohybu apod.
    jako osobně 3 měsíce je minimum pro mě...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    dotaz... jak dlouho necháváte odstát liquidy od Egoist? Máte někdo zkušenost ? dneska jsem koupil a namíchal a nemůžu vydržet týden čekat :-) Mám tu Pecan Ice-cream a Skittles.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Pokud je za dobre penize, tak bych asi nevahal. I kdyz nepouzijes primo TC, tak urcite zkus Replay mod.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    HARAKOCZKA: diky
    SHAAG: diky, ale ja prave nepouzivam TC vubec, proto si rikam, jestli by to vlastne nebyla zbytecna koupe, prechazel bych na nej z Draga 2, vlastne sem s Dragem i spokojenej a na to moje MTL na 15W staci krasne, ale kdyz se naskytla tahle prilezitost... zase si rikam proc nemit dobrej mod, treba ty funkce vyuziju casem
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    BIGEM: Mam a jsem nadsenej. Bocnice jsem vymenil za drevene a ty se ani nehnou.
    Pouzivam na DL i MTL pokud chci TC.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BIGEM: Jojo dvířka pravidelně upadnou jednou za rok. Nasevase to zatím vždy řešilo opravou a prodloužením záruky.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    HREBICK: nemám 75c, abych to mohl porovnat, ale podle fotek to je v podstatě stejný. Ale možná více festovně, protože 250c mám od loňského srpna a dvířka furt drží.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BIGEM: Šakalíkovi se ulomily dvířka nevim co stim dělal a nevim jestli to bude i stejně řešený na 250c ale naštěstí mu uznali i reklamaci
    [ SAKALICEK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 - ]
    [ SAKALICEK @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 - ]
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    BIGEM: za mne velká spokojenost.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Rikal sem si ze je mozna cas skocit o "level" vejs a zrovna sem dostal prilezitost koupit Lost Vape Paranormal dna250c za super penize, par mesicu starej a vypada jako novej, recenze na netu sou na nej dobry, nejaka osobni zkusenost? Po shlidnuti recenzi si az rikam jestli na moje MTL na nizky Watty neni skoda takovejhle mod :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Tak nic vse je ok, jen drippery funguji jinak nez jsem cekal:-))

    (Ano dosli mi zelezne zasoby z doby pred eu regulaci)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BAAL: spirálku vejš
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BAAL: uber vzduch
    BAAL
    BAAL --- ---
    Co mam udelat pro vic hitu?

    - zacal jsem pouzivat bazy s vic PG, mam ted 50:50
    - davam vic nikotinu aktualne 6mg

    Ale proste zadnej hit
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SHAAG: Nasucho posouvat při buildování :) 2x se mi přitom stalo, že jsem tím scuknul spirálku do hotspotu, pak samozřejmě nedává žádnou chuť. Takže po osazení vatou ještě trochu spirálku roztáhnu na "spaced" pro jistotu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam