• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    HREBICK: Nabíjíme nabíječkou Efes už asi 2 roky. Bez problémů u Pica 21700 a Nebuly. To baterie vydržela asi 2-3 hodiny.
    Zkoušky se různé baterie.
    Nekouřím, nevím co je VTC6. Dělám jen drobný support (lepší tohle než aby hulila pyra).
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Tak to už asi jen zbývá laciný chip (power managment)...a nebo vadnej kus, ale je mi to i tak nějaký divný..do hodiny...VTC6? A jak dobijíš? Jinou baterku jste zkoušeli??
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    REY: Baterky brány ve Vapriu a EG Cigareta, mělo by to být Sony.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Jojo, a potisk baterky odpovídá obsahu pouze když máš Samsung, Sony a nebo LG to jsou jediní velcí výrobci baterek. Co je mi známo.. Takže všechno ostatní jsou re-wrapi...
    REY
    REY --- ---
    GALENIUS: Na 25W by to mělo vydržet výrazně déle, nicméně dost záleží na tom, co to je za baterku... Jo a jestli potisk baterky odpovídá obsahu...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Chtěl bych se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s AUGVAPE Foxy One 120W? Manželka si ho pořídila a co říká, děsně žere baterku. Do hodiny je nová 18650 kaput a to to nemá v hubě furt.
    Používá Zeus s jednou spirálkou Tri-Core Fused Clapton 0,32 ohm, mód nastaven na 25W.
    Stejné nastavení používala u Pica a Nebuly.
    Díky
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    HERODES: Mám to stejně, na heisenbergu mě baví ještě jedna věc a to ta, že vata vydrží dlouho. Roztrhl se totiž pytel s přeslazenými aromaty, kde člověk může vatu měnit i dvakrát denně. A pěkně mě to sere.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Dinner Lady Strawberry Macaroon - moje ADV uz pres rok. A zatim to taky chutnalo vsem.
    HERODES
    HERODES --- ---
    Já jedu trvale a pořád pouze Heisenberg, ještě jsem bohužel nenašel nic podobného aniž by mi to po dvou tancích přestalo chutnat.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DIE_DIE: Kazda prichut se micha na jine %, nektere treba na 20% a jine na 3% podle koncentrace. Cim vic koncentrovanejsi tim delsi je treba zrani. Nejjednodussi reseni je michat shake to vape coz jsou uz castecne naredene prichute ktere nemusi zrat vubec a uz je koupis ve velke lahvicce. Dolejes bazi, zatrepes a muzes vapovat a diky tomu ze nejsou tak koncentrovane vetsinou ty chemicke podtony nemaji.

    Plus veci jako jsou treba sladkost hodne ovlivnuje i firma ktera to vyrabi a treba i z ktere casti sveta protoze chute jsou ruzne, treba v Malajsii ktera je bastou vyrobcu prichuti hodne frci hodne sladke a casto chladive chute, anglicke nebo ruske jsou vetsinou sladke mnohem mene.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DIE_DIE: myslim ze je to o zvyku, zkus a uvidis. Samotna baze je akorat lehce nasladla jinak nic, dalsi vyhoda bych rekl ze se min zasrava werk
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    DIE_DIE: Sice na DL, ale jedu absinth od dekadentu. Ale teda podstatne redenejsi, nez je doporuceno, cca 2%. A uz par let se mi to neprekourilo. Obcas to necim prolozim, podle nalady a rocniho obdobi, ale 98% casu tam mam zelenou.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    DIE_DIE: Ja to resim tak, ze sebou taham 2-3 mody.
    1 x lehci tabakovka (RY4, tramvaj, infamous slavs..)
    1 x tabakovka s pridanym ovocem (pridam Fog division Apple pie, Milfman..)
    1 x neco chladiveho (icebreaker, red death, mythoclast)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    DIE_DIE: Hodně záleží na kolik % si mícháš příchutě...já jedu více méně vše 10% a nemám problém...
    WAKI
    WAKI --- ---
    DIE_DIE: Mě se docela osvědčil snv od infamousu. Skandal, a buchty, ale je to sladký no, záleží co preferuješ.
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    RENDALF: wau, to je odvážný :) Ja prave zjistuju (mel jsem s vapem pauzu asi dva roky) ze mi vetsina tech prichuti dela problem hned po chvilce, vsechno intenzivni, sladky az chemicky. Takze ve me bojuje potreba nikotinu s "prejedenim" chuti. Mozna ty drazsi prichute, kolem 300kc jsou vyrazne lepsi? Nebo proste mit doma 4-5 a stridat je?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DIE_DIE: cistou bazi
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DIE_DIE: Dinner Lady Strawberry Macaroon. MTL, DL, ADV :)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    co si dáte na každodenní vape při práci aby se vám po 2. tanku nekřivila huba? :) na mtl
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Taifun GTR, GTIII, GTII, GTIV, GX a The Rook

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam