• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    VACA: par prichuti je uplne nechladivych, treba ten banan s mangem co mam rad a u par je to takove hodne jemne chladive kde mi to nevadi i kdyz normalne mentolovky moc nemusim

    IOM_NUKSO: Z hotovek jsou dobre a hodne sladke treba ty zminene Bullety
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: PS tentokrat sem to nepodcenil a tank pred pouzitim poradne vymyl. A fakt je, ze byl vevnitr po vybaleni mastnej.
    Silne nedoporucuju pouzivat tyhle veci rovnou z krabicky...
    VACA
    VACA --- ---
    WOLFGAR: Nasty Juice se podivam, jestli delaj i uplne bez mentolu tak zkusim!

    Jinak tohle jsem si dneska prinesl jako docasnou nahradu za mod o kterej jsem prisel. Zustal jsem vernej Z-coil hlavam, jejich podani chuti me vyhovuje. Tank ma 5,5ml coz je za me super!

    VACA
    VACA --- ---
    VACA: chute jsou subjektivni. Ale tohle je sladky tak akorat, ma to realistickou chut ovocnyho produktu. A zadnej, ani naznak, toho zatracenyho mentolu. Zadnej chutovej ocas v hltanu, proste super. Jen jsem nestastnej ze nevim jak to nahradim...
    VACA
    VACA --- ---
    IOM_NUKSO: tohleto je presne vec kterou taky vadi. Ja ten mentol fakt nedavam. Ani v malym mnozstvi. Vadi mi to, mam pocit jakobych vapoval zubni pastu:(

    Dneska jsem se o tom zrovna bavil s jednim prodejcem, a konfekcni liquid sladkyho ovoce bez mentolu prakticky ne-existuje.
    Je to dnesni trend, mit ve vsem narvanej mentol..

    Jedinej liquid z ovo-sladkyho ranku co me sednul je tahle firmam, ale uz se to prestalo vyrabet a firma zanikla:´(
    Dneska jsem vykoupil zasoby jednoho obchodu. :(
    Na chvili mam co vapovat, ale nevim co pak dal :´(
    asi se budu muset konecne naucit michat...

    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    IOM_NUKSO: Za málo
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    HONZEEN: super, tak nejsem jeste uplne blba. diky moc!
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    IOM_NUKSO: Jo, máš to správně, sílu těch nikotinových boosterů si vyber podle toho, jak silný to chceš mít. Když do 60 ml lahvičky s 20ml aromatu dáš 2x10ml 20 miligramového boosteru a doliješ zbytek (20 ml) čistou bází, tak výsledná síla celýho liquidu bude cca 6 mg.

    Kalkulačka třeba tady
    Nicotine Shot Calculator - Vapable - Incredible Value E Cigs, E Liquid and Accessories
    https://vapable.com/nicotine-shot-calculator/
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    HONZEEN: snazim se na to prijit. na vaprio.cz maji nejake takove vysvetleni viz obrazek.
    chapu spravne, ze tech 20ml bude ta prichut (to sladky mnam mnam nasty juice) a tech druchych 20ml bude tohle? https://www.vaprio.cz/produkt-flavourit-center-50-50-15mg-5x10ml-3304.html

    Jen mi nesedi, ze by to melo byt 60ml... takze tam jeste musim pridat 20ml beznikotinove baze neco jako tohle? https://www.vaprio.cz/produkt-flavourit-player-baze-50-50-100ml-3299.html

    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    IOM_NUKSO: A jestli máš ráda fakt echt sladký, tak tohle

    • E-liquid Riot BAR EDTN Salt | Ejuice.cz
    https://www.ejuice.cz/eliquidy-riot-bar-edtn-salt
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    IOM_NUKSO: Nasty hotovky u nás neprodává, i když se dřív daly koupit Nasty Salty v nějakých menších shopech. Teď si můžeš koupit akorát shake & vape, k tomu nikotinové boostery a doliješ zbytek bází. Na youtube zadej “míchání liquidů” a uvidíš vše názorně :)

    No ale pokud se tím zabývat nechceš, a akceptuješ ceny hotových 10ml liquidů, tak Riot i Just Juice má hromady různých salt liquidů na výběr :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    HONZEEN:
    WOLFGAR: to je kluci nejaky moc slozity na mne, jsem zacatecnik a pohodlna. Ono se to nejak micha ten nasty juice? Nechapu jakou bazi a co tam mam povybirat.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    WOLFGAR:
    HONZEEN: diky moc, mne se to hned nezdalo, ze takhle to ma chutnat :D
    to jsou ale hajzlikove
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    IOM_NUKSO: Všechny tři jsou hroznej shit. Za sebe bych doporučil cokoliv od Riot Squad, Just Juice nebo, jak už tady padlo, Nasty
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    IOM_NUKSO: Nasty juice presne odpovida tomu co pises. Delaji hodne sladne ovoce casto s trochou mentolu. Jejich hrozno je top, ale delaji i za me hodne dobry nechemicky banan a jahodu. Ve vapriu vetsinou radi liquidy od partneru protoze z toho maji nejvetsi provizi :D
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: neco co mi prodali ve vapriu. Peegee, dreamix, frutie. Ten frutie asi z toho nej
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: a jaké liquidy teď zkoušíš?
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: no spis me ted zas sere, ze nejak ty liquidy nemaj chut :D chci nejakou sladkou, super sladkou s uplnym minimem mentolove svezesti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: když tam dáš slabší a dáš tomu plnou díru, tak by to mělo asi fungovat i DL v pohodě, spíš pak jde o liquid
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: tak nakonec ta 0.8 ohm uplne prfktni :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: jo no uz to chapu a zrovna bych chtela DL, coz s timhle je tzky. Tak skusim se poptat jeste v nejake prodejne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VACA: jeden muzu venovat, napis mi do posty...
    a to uz se neda koupit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam