• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    SHEEN: me to pripomina kamaradku, ktera o tom nikdy nerekla nic vic nez.. jak si Malej Princ krotil lisku.. :-)

    CAMAEL: vsak si bud, kde je ti libo! :-)))

    KIM13: tohle je presne to, co se me na osmickach bere.. absence komedii a predstirani.. proste vsechno jednoduse plyne a je takove jake je (ale dost pochlebovani, vim, ze to osmicky nemusej.. toz to ja jen tak, ze nekdy rada hladim kocky proti srsti :-) )
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Mě si většinou někdo "prostě sbalil" a já už to pak moc neřešila...buď to fungovalo nebo né.

    Otázka kam směřuji a co chci, byla řešena až na sklonku dní.

    Nadruhou stranu když už se rozhodnu pro něco či někoho, umím být velmi vytrvalá. Systematická.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: myslím, že vůbec. Mě to vysoce imponuje.

    Já jsem vždy nadšená z nových a nových lidí kolem sebe. Avšak daň za to je, že se ztrácím a i toto je prý klasické pro 9. Nerozhodnost kdo je ten (či ta pravá).
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SHEEN: Hmm ... nevypadá to divně? :-))))))))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Tak to vám neposloužím. Nějak jsem to v tom životě míjela a skončila jsem u jednoho čísla, který mi teda úplně stačí, zejména jako terč pro házení nejrůznějších věcí.

    Z mého pohledu by asi sdělení pětky na téma s jakým typem do postele bylo asi ve stylu: "A oni jsou lidi fakt různí? ... To jsem si nevšimla. Nějak jsem to nikdy neřešila. Prostě jsem věděla, že tenhle člověk to bude a hotovo. Nevím, co na tom hledáte za složitosti."
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Prima.-)) Těším se...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    A atˇnemelu naprázdno zkusím až budu mít volněji něco podobného sepsat a pozpomínat na své prožitky s jinými typy.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Jo mě by autentický pohled dalších typů na toto téma taky zajímal.
    Prostě zkušenosti ze života - cenné zkušenostii. Vlastně ty nejcennější:-).

    Tak kdyby se našel další odvážlivec a rozepsal se, třeba by jsme z toho časem mohli udělat hezký přehled:-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    KIM13: vzešla=vzešel
    KIM13
    KIM13 --- ---
    CAMAEL: Děkuji moc...

    Ty pohledy ostatních by mne moc zajímaly, protože teprve pak by z toho teprve vzešla ten obraz jednotlivých typů.

    A ještě by bylo zajímavé, kdyby se ozvali jednotliví muži. To by bylo poučné pro mne, protože, jak jsme řekla, mnohdy je to ode mne jen představa bez konkrétního člověka a vůbec nemusí být správná.
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    YMLADRIS: Nefunkční řešení?? ... ach, já budu plakat :-))) .
    No ano, je pravda, že párkrát na dně jsem opravdu byla. Ale kdybych tam nebyla, tak jsem nikdy nemohla z těhle útěků vyzrát.... cílem každého je přeci dostat se do zralé a vyrovnané a silné podoby svého čísla... a nejde to bez těch údolí...

    BAGHICEK: Žádné kuchání nebude :-)))))) To si raději zůstanu v tom svém světě, však ono to nějak dopadne a nějak se to vyvrbí.... samo!!!! :-)))))))

    MEDVIDEK: Máš pravdu, konfliktům mám tendenci vyhýbat se do posledního možnoho okamžiku a taky to možná proto vypadá, jako útěk.

    KIM13: Tohle a všechna ostatní čísla... opravdu nádherný poheld osmičky na ostatní partnery.. skvělý dokument.... naprosto jasně z toho čiší, že to psala osmička... dovedu si předsavit, jak velmi odlišný by byl popis třeba takové dvojky
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Tak jsem tu dnes měla +40, ale opravdu tleskám všem. Moc jsem se nasmála.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BAGHICEK: To je pravda! Hněvat se teda taky umí úžasně.-))))
    A když má někdo italskýho dědečka, tak to je pak Sicílie .-))))))))))))
    Ale za chvíli je klid .-))))
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    KIM13: kdyz osmicky jsou proste nejlepsi.. a i ten hnev je s nima sexy :-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    KIM13:

    Dodatek k osmičce:
    Ještě na jeden klad jsme si vzpomněla.. Osmičkovému chlapovi, jako jedinému, se i v posteli můžete smát. Fakt! Vyzkoušeno .-)))))))))


    KIM13
    KIM13 --- ---
    MEDVIDEK: hahahahhahahahahahahhahahahahahahahah

    Ale aby bylo úplně jasno!! Velká většina toho jsou jen fabulace a moje vlastní představy z toho jak jednotlivé typy vnímám.-)))))

    Když se totiž osmička miluje, tak teda fakt nekouká na to, s jakým číslem.-)))))))


    Jinak díky za pochvalu .-)))))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Bezvadné čtení!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
    To dám do memoárů tohoto klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Takže to bylo vyprávění 8 a její pohled na sexualní partnery...daného typu.
    Věřím, že jiný typ by popsal jiné vidění.

    A propo přírodu miluju, sex v přírodě taky a zezadu je to super:-)!
    KIM13
    KIM13 --- ---
    BAGHICEK: Děkuji moc, od jedničky mne to velmi těší .-)))
    KIM13
    KIM13 --- ---
    MEDVIDEK:

    9
    Devítky jsou poklidného vzezření, mají své zvyklosti a umí naslouchat a to je mi velmi milé.
    Hledají harmonii a klid, což je fajn, ale tím, že se snaží zabránit konfliktu nebo otevřené konfrontaci, tak jsou trochu měňavkovití a to už mi zas až tolik nesedí,
    Jsou nerozhodní, je pro ně obtížné učinit volbu nebo si vytvořit vlastní názor a to považuji jako jejich slabé místo. Nemám chuť se jich pořád vyptávat, jestli zezadu nebo na misionáře a čekat až se rozhodnou.
    Další nebezpečí je, že nesnáší, když je na ně činěn nátlak a tak ani nelze t situaci pořádně uchopit po svém, protože dávají přednost životu ve vlastním tempu
    Mají rádi klid, harmonii a pohodlí, takže milování na kapotě auta se od nich člověk věru nedočká.. možná tak maximálně v přírodě. kterou mají rádi. Jejich jistota tkví v rutině a osvědčených postupech, což bývá dost nuda. Umí ale učinit kompromisy, naslouchat a udělat si čas na život což je příjemné.
    Neradi říkají ne a tak někdy jeden neví, co by vlastně chtěli, ale možná, že vlastně ani nechtějí nic než spokojenost toho druhého. Bez vydírání, bez vděčnosti. Možná, že mají opravdovou touhu vcítit se do situace druhého a přijmout člověka takového, jaký je.
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    Kim13, krasne texty!!! :-)

    MEDVIDEK: drzim palec :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam