• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Je velký (propastný) rozdíl mezi xenony a LED. U A8 jsem měl xenony, tam je systém clon a funguje to, ale oproti LED je to jiný sport. LED zhasíná a rozsvěcí segmenty a je schopen "vyříznout" jak protijedoucí, tak stejným směrem jedoucí auto. Vypadá to ultracool, wtz.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    GORG: To je slabota, sef ma v XC60 ty svetla co maj high beam assist gen2, ten nezhasina, ale zatmiva tu cast kuzelu, ve ktery je to protijedouci auto. Prej to v noci v lehkym snezeni vypada ultracool
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Jo tenhle light assist má i novej superb, funguje to celkem dobře. Přiznám se že teda mlhovky taky občas zapomenu vypnout.
    GORG
    GORG --- ---
    MVEK: spíš neřídí umělá inteligence, ) všiml jsem si,že t novější auta jsou víc proaktivní, a třeba vypinaji dálková světla, pokud senzory detekuji proti jedoucí auto
    RALI
    RALI --- ---
    MVEK: to nema smysl jim cokoli naznacovat, jeste se mi snad nestalo ze by to nekdo zhasnul :) ale dementi co jezdi s denima svetlama v hustym desti, mlze atd, to je teprve pecka :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Proč je pro tolik řidičů problém posoudit, jestli zapnout zadní mlhovky, podle toho, jak vidí koncová světla aut před sebou? Nemluvě o tom to včas zase vypnout.
    Zablikal jsem mlhovkou na někoho včera, když se s ní hnal od Nové Vsi až do Prahy po D8 (za tmy, ale sucha a v této části bez mlhy), ale samozřejmě nic, později v Praze mě zas předjel(a) stále se zapnutou.

    Nebo i mlhovky už u některých aut řídí umělá inteligence?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    FORTRESS: beh, tohle delam taky, na dalnici casto jezdim celkem piano
    pokud to neni v nakym zuzeni problem kvuli ohrozeni bezpecnosti, tak tam bezne 100-110 jezdim a presne potkavam auta, co me driv predjely nebo i nesmyslne tlacily.. na nemeckym autobahnu kolem frankfurtu, kde mas 150km z 300 rozkopanejch a zuzenejch se takhle dokazu s nekym vzajemne predjizdet i hodinu
    DYNK
    DYNK --- ---
    FORTRESS: tolerance jako vsude - minimalne 10kmh. A merenej je jen ten posledni usek pred Brnem. Je to tam i oznaceny.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FORTRESS: budecka meri akorat u Rosic, a jeste to tam... nejak zpackali... :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Dneska jsem projel celkem v pohodě do Brna a zpátky. Na dálnici nejrychlejší, to už se mi dlouho nestalo. Akorát to co jsem předjel tak mě dojíždělo a předjíždělo 100+ na těch zúženích kterých je teda celkem dost. Neměří to nějaká ta zlá ťokova budečka? Případně jaká je tam tolerance?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    holt, čtyřy kroužky pro teploušky, co si budeme říkat..
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Kdyz za vami jede policejni auto s majaky, je vasi povinnosti mu uhnout. To ovsem neznamena nutne zastavit. Napriklad v tunelu o dvou pruzich je dobre vyklidit ten levy pruh, aby auto s majaky mohlo projet, coz s sebou nese pomerne prekotne zarazovani se aut do pruhu praveho. Auta v pravem pruhu nemusi delat nic, muzou leda ridicum v levem pruhu usnadnit zarazovani. Kazdopadne NAPROSTO NENI POTREBA V PRAVEM PRUHU ZASTAVIT. Timto zdravim toho kretena v Audi, co to dneska ve Strahovskym tunelu proste zaslap a zaroven mu gratuluju - kdyby se za nim nahodou nesesla skupina velmi pohotovych ridicu, tak mu tu drzku rozkopu, ze ho doma jeste rok nrpoznaj curaka.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    THE_MIRACLE: zkusil jsem ho v Brne a malem jsem odjizdel na odtahovce... :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KORKMAZ: No nevím, třeba v Olomouckém kraji se rozjíždět neuměj furt, zlepšení v nedohlednu.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Ale situace se pozvolna zlepšuje i na buráku. Dokonce i v Krumlově se lidi celkem naučili rozjíždět na semaforech...svět už není, co býval
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SITH: to je pravda, u nas sa za pokus o zipnutie dokonca trubi,nadava a pluje na auta... IQ hupacich konikov ma 95% vlastnikov vp.
    SITH
    SITH --- ---
    THE_MIRACLE: zip imho funguje pouze v Praze a pak trochu ve Středočeském kraji. Jinde je to stále divočina
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ZVIRATKO: Zase ale abych byl spravedlivý, spatřuji v posledních letech v používání zipu jistý posun. Není to dokonalé, ale lepší se to...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MVEK: ono nevadi kdyz se tam nekdo zaradi driv kdyz je tam dira, jenze pak maj lidi tendenci nepustit ty, co dojedou az na konec a tam chtej pouzit zip
    zip je rychlejsi pokud funguje - nemelo by byt potreba moc zkoumat jestli vedle tebe je auto nebo ne, protoze by se lidi meli automaticky poustet - kdyz to funguje tak je to super, kdyz to nefunguje tak je to pruser
    vic pruhu ma nejvetsi vyznam pri popojizdeni - nez se vetsina lidi rozjede tak bych byl davno za rohem, ve stojici kolone to ale vyjde nastejno at je tam jeden pruh nebo dva...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DYNK: tak tady je to dost casto o strelce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam