• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BLONDYNKA: tak těm co to dělaj cíleně asi jo...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PNXNTDD: Sice bych to nikdy neudělala, ale hrozně bych takovým přála proříznuté gumy nebo tak něco. Nic jiného na ně neplatí.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PNXNTDD: Jo to jsem mel na Praze 11, tam bylo takovy mistp pred trafostanici, kde se dalo zaparkovat 5 aut, nebo dva curaci ... To bylo vzdycky mrzeni, kdyz tam zastavil retard a zablokoval dve potencialni mista :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: :D den poté.... stejný flek trochu jiná situace... všechny auta parkujou čumákem k chodníku, borec nekompromisně dveřma k chodníku přes dvě místa.


    už mířím k tvý káře zmrde, se sirkou a benzínem... kára letí vzduchem vole, bába letí komínem...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ADMIX: chapem, ale nastastie mam motorku ve znaku a nie to bavorske hovno ;)))
    MVEK
    MVEK --- ---
    Já zase miluji cyklisty, kteří neznají značku zákazu vjezdu (myšleno tu červenou kružnici s bílou prázdnou plochou, ne symbolem auta, nebo motorky, nebo traktoru apod.). Případně tutéž s poznámkou "mimo dopravní obsluhu" apod.

    U nás na chalupě tak velmi časo po lesní cestě jedou do osady, a pak dále pokračují po zelené turistické stezce (a hodně se diví, že zabočuje u jedné chalupy podél plotu pěšinou v lese). Místo aby využili stejným směrem mířící cyklostezku o pár kilometrů dál (ale ano, možná není moc dobře značená v terénu, jen v mapě).
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SAMOUT: Hele ja na predsudky obecne moc nedam, ale kombinace 'BMW + kokot za volantem' je fakt az moc casta, aby to byla nahoda.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ADMIX: Co furt máte s těma Bavorákama? Nejvíc kokotů jezdí jednoznačně v octávkách :-).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VIRTUALVOID: To je jako kdyby te na dalnici pokazdy vytlacoval kamionak, kteryho minulej mesic vybrzdil kokot v bavoraku ...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SAMOUT: jop, nevedel som si narychlo spomenut na cz preklad :))
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VIRTUALVOID: spak = nedopalek od cigára?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    PHAILO: cyklista na prechode pre chodcov ? no mne to vadi... piskaju, ze mame dodrziavat pravidla, aby sa im jazdilo lepsie & bezpecnejsie, ale sami maju v pici vsetko co sa da. vzdy som sa cyklomrdkam snazil vyjst v ustrety, ale odvtedy co mi jeden jebol zapaleny spak cez otvorene okno idu pri kazdom jednom ostrekovace naplno ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Tohle snad nikomu nemůže vadit.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    ADMIX: neviem, niesom prazak, som aziat :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ADMIX: Jn... hlavně je to pro obě strany rychlejší.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VIRTUALVOID: Ten konec, co doprdele autobusy delaj v tom parkovisti? Recnicka otazka .. :D

    PHAILO: tak je asi rozdil mezi cyklobuznou a cyklistou, kdyz ti tam retard vjede zpoza baraku v rychlosti, tak to chapu, ale kdyz cyklisti dojedou k prechodu, pockaj a pak ho prejedou, tak v tom nevidim rozdil, a nad tim se taky lidi rozohnujou :))
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PHAILO: No, máš pravdu, ale spíš mě napadlo i to , že přechod je vlastně součást chodníku. A cyklista na chodníku nemá co dělat, tím pádem ohrožuje i chodce.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PNXNTDD: Protože nejde o samotnou jízdu, ale o násobně vyšší rychlost oproti chodci, kterou k tomu někteří používají. Jinými slovy - blížíš se k přechodu a očekáváš, že tam vstoupí chodec. V okamžiku, kdy se tak vzhledem k obvyklé rychlosti chodce již nemůže stát, převedeš svou pozornost jinam a začneš zrychlovat. V okamžiku, kdy jsi těsně před přechodem ti tam však vjede cyklobuzna rychlostí 3 - 6 x vyšší, než chodec, který se (vzhledem k rychlosti) zjevil odnikud.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    VIRTUALVOID: Já osobně nevidím problém v tom, že cyklisti jezdí po přechodu. Jako vážně mě to nesere a nevím proč to sere ostatní. Vysvětlení ?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    z pohledu řidiče autobusu 28
    http://www.youtube.com/watch?v=lVUSJdIF1pk


    autobusak. doteraz som ich hadzal vsetkych do jedneho vreca... ale maju to tazke sj oni :))
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PHAILO: ja jsem zvyjkej z Vinohrad. Ano, tam se clovek obcas slusne projde :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam