• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ADAMIRA: nic takovyho jsem nenaznacil, jen jsem podporil to, ze lidi z vedra na silnicich delaj picoviny... ten druhy pripad kdy typek cucel do mobilu do toho ja nepocitam, ale holt to asi musim priste vyslovne vypsat, aby se toho hned nejakej rejpal nechytil
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FELCARKILLER: ty jsi naznacil spojitost mezi vedrem a cumenim do mobilu, ja nesouhlasim, thas it
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ADAMIRA: nejak nerozumim proc mi to teda pises
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FELCARKILLER: no vzdyt/
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ADAMIRA: do mobilu se cumi i v zime, to nema s vedrem nic spolecnyho
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FELCARKILLER: je jim takovy vedro, az z toho cumej do mobilu, asi na pocasi
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Je to tim vedrem - i ta technika pak zlobí :)

    Policejní kolona měla při přesunu nehodu, deset policistů je zraněných - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...dva-policejni-vozy-dt3-/praha-zpravy.aspx?c=A170803_110731_praha-zpravy_rsr
    SPM
    SPM --- ---
    a nepřejde je to ani večer... včera někdy po 9. večer na jižní spojce auto (ještě s německou značkou) najednou přejelo dost mimo svůj pruh, následně prudce zabrzdil a strhnul to zpátky. Když jsme ho předjížděli, tak jsem viděl, jak ten dement je opřený oběma zápěstími o horní stranu volantu a v rukou drží mobil.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    VYWERN: ma, lidi jsou dehydratovany, kolikrat nemaj ani klimu a delaj hrozny boty
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    To horko ma vliv na vykony ridicu? Behem 5ti dnu jsem 2x musel zabranit prime nehode. Jednou mi baba suverene vjela z vedlejsi na hlavni. Ubrzdil jsem. A vcera jedu na okresce pohodu a projizdim P lehkou zatacku pres horizont a za horizontem typek v protismer steluje telefon. Tak opet plne bzrdy. Jako co ti lidi ted tak blbnou, min vcera jsme mohl byt regulerne rozsekany, protoze 90+90.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DYNK: A co pohybující se vozidlo údržby? Musí být případně nějak označené?
    DYNK
    DYNK --- ---
    KORKMAZ: Kdyz to auto stoji. Jinej pripad me nenapada.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Existuje někdy případ, kdy po srážce chodce a motorového vozidla na chodníku je vina na straně chodce?
    MVEK
    MVEK --- ---
    GORG: No jak jsem psal, já 17.11. večer viděl plný odstavný pruh minimálně kilometr od odbočovacího pruhu na poslední parkoviště před hranicemi s ČR... To mě už zaskočilo. Původně jsem myslel, že je tam nějaká kolona.
    GORG
    GORG --- ---
    MVEK: v Německu mě překvapilo, jak byly parkoviště pro kamiony plný až po prijezdovku...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MVEK: jojo, normy... treba staci, abys nemel dostatecne dlouhy pripojovaci pruh a hned je to duvod k zavreni :-)
    MVEK
    MVEK --- ---
    DANYSEK: Aha, že by tohle byl důvod, proč často vidím parkoviště/odpočívadlo (spíš na silnicích 1. třídy než na dálnicích/rychlostních silnicích), které je zatarasené, a nechápu proč.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SITH: Tak hlavne se i spousta existujicich odpocivek pozavirala... protoze si na ministerstvu upekly normy, diky kterym prestaly plnit nejaka kriteria :) Inu logika...
    SITH
    SITH --- ---
    MVEK: na parkoviste pro kamiony se sralo, sere a srat asi i bude, nemaji kde parkovat, ackoliv jim hrozi obrovske pokuty za nedodrzeni spankove pauzy, je levnejsi dostat pokutu za spatny parkovani. Takova ta nelogika ministerstva dopravy
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nehodnotím, jen mi to připomnělo, jak jsem 17.11. (čtvrtek) večer viděl několikakilometrovou "kolonu" zaparkovaných kamionů v odstavném pruhu dálnice před posledním odpočívadlem (a to samozřejmě plné) od Drážďan na naši D8. Netuším, jestli tam dostávají v Německu pokuty, nebo se to tam toleruje.

    Kamiony stojí, kde se dá. Kraj pro ně nemá parkovací místa - iDNES.cz
    http://praha.idnes.cz/...stredocesky-kraj-dbi-/praha-zpravy.aspx?c=A170726_2341079_praha-zpravy_turc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam