• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    V3S
    V3S --- ---
    LOJZEE: posmrkanej kapesnicek ses pro me ty, nereagoval jsi vecne na jedinou moji vytku, jen to hrajes na emoce a delas z toho ubulenou limonadu, to je ztrata casu i pro me ;)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    V3S: možná by ses měl inspirovat tady a nechat si taky předepsat nějaký chill pills.. "I’m one month in on my new anti depressant medication and it was the best decision I could’ve ever made!" jinak se tu s tebou dále hádat nehodlám, kdyžtak si další připomínky napiš na posmrkanej kapesníček nebo můžem pokračovat tu [PŘED A PO - debata a komentáře] , snad to je dostatečně duchaplné, věnoval jsem tomu asi 3 minuty života..

    V3S
    V3S --- ---
    LOJZEE: hele nejsem takovej ubozacek, abych si fotkou zebral o plusicky, mam nazor, ze tvuj prispevek sem tematicky nepatri a taky jssem ho rekl .. nenarikam, jak se mi snazis vsugerovat, ale na rozumnou argumentaci to s tebou nevypada od zacatku ... a ve vysledku myslim, ze prejit muj dvouradkovy prispevek da mnohem min prace, nez prescrollovat ty tvy tapety, kdyz uz ....

    btw. az zas budes smolit nakou duchaplnou odpoved, muzes mi vysvetlit i smysl fotky u tohohle prispevku s ohledem na tema klubu .... myslim, ze svliknout se umi kazdej a jsou na to jiny kluby ... z jisteho uhlu je pred a po, kdyz nekdo sezere jidlo a pak ho vysere, ale doufam, ze toho se tu nedockam
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    V3S: myslim, ze se to sem celkem hodi a z jisteho uhlu pohledu to je pred/po.. rozhodne to neni tak ot jako tvuj narek. takze kdyz uz chces kritizovat, tak aspon nahod fotku, jinak si lidi, stejne jako ja, rozkliknou diskuzi jen kuli tvymu nedulezitymu prispeveku..

    ZANGWIL
    ZANGWIL --- ---
    (Iwo Jima, 1945)

    (Afganistan, 2021)
    V3S
    V3S --- ---
    LOJZEE: FIONOR: ale stejne to neni zadny pred a po, kaskaderi proste maj vypadat jako clovek, za kteryho delaj nebezpecny veci, takze je to offtopic tapeta pres nekolik obrazovek ....

    nemam dobrej den, minuska sem pls
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    KRMITK0: tohle jsem si hodně užil, děkuju!
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Kdyz uz jsme u toho Toma tak :)

    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    PAIKA: ee Tom je jedinacek.
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    FIONOR: jo taak, tak dik:)
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    LOJZEE: nejak jsem nepochopila, co je pred a co je po. to jsou obycejni smrtelnici, co se oblikli jak nejaky postavy? nebo jsou to vsechno herci, kteri hrali stejne role v ruznych dobach?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOJZEE: rozdel to na vic prispevku plz, toe hruza
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    ZETOR_13: dluzim vam odpoved, doufam, ze jste meli cas se zamyslet. Jde o gotickou tvrz poprve zminovanou v polovine 14. stoleti, koncem stoleti 19. prestavene na skolu
    Tvrz Větřní
    https://encyklopedie.ckrumlov.cz/cz/region_histor_tvrvet/
    http://www.obecvetrni.cz/index.php?page=pamatky
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    MAR_TINA: cena? Falcovka a nadkrokevka? Opravdu levná záležitost
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TABBY: ten dům vypadá jako holka, která náhle ztloustla. Oči teda oka se jí topí v sádle a radši se schová trochu pod ofinku a trochu za plot.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    ZETOR_13: ja se strasne omlouvam, ale uklikl jsem se, zeleny barak jako zeleny barak a duchodak ci socialni byty, no chapete, stejne tomu neuverite

    Mapy Google
    https://cutt.ly/IQ0PaN0
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ZETOR_13: Pokud vypadala podobně, tak vězení nebo kasárna. Pokud to má být ukázka nějaké echt prasárny, tak, já nevím, třeba kaple na křížové cestě.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    tak kdyz tady mame tolik expertu na citlive rekonstrukce, tak mam pro vas jednu soutezni pred a po otazku. Jak puvodne vypadala a jakemu ucelu slouzila budova soucnasneho domova duchodcu ve Vetrni?

    vetrni domov duchodcu - Google Search
    https://bit.ly/2XGtCdn
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam