• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAEQ: navrtej si parezy tlustym vrtakem a nasyp tam ledek a prikryj to. za rok na tom udelas ohynek a vydoutna to i s koreny
    PITRSK
    PITRSK --- ---
    BLOWUP: nebo nedejbože Řím
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KAIAFOX: no tak si nezapomen celovku, protoze pri navratu do lesa clovek zjisti, ze tam vsecny lampy vypnuli.
    NJAL
    NJAL --- ---
    BLOWUP: San Francisco prej v posledni dobe vypada uplne skvele na ulicich ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KAIAFOX: to asi tim zahranicim ted nemyslis Pariz
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SEJDA: Až půjdu od baráku k metru přes les, srát mě to nebude ;).
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DELIRIUM: ja ho pred 6 lety videl osobne a uz tenkrat vypadal hrozne...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Ja jsem sel tuhle lesem a vsude sama hovna srnek, kancu, lisek a co ja vim koho jeste, to si vazne neumi myslivci uklidit? :D
    ELIS
    ELIS --- ---
    NELLAS: Zahraniční hovna nesmrdí!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KAIAFOX: To je zvláštní, já v zahraničí párkrát hovno našlapla, když jsem se kochala a nekoukala pod nohy :D
    SITH
    SITH --- ---
    je pravda že ty procházky po velkých městech západní evropy jsou úplně o tři levely výš :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MALARKI: Mně úplně stačí, že se za hranicema nemusím neustále koukat na chodník, abych nenabrala psí hovno. Ty návraty fakt bolej. Sorry za ot.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Občas mám dost blbý nápady. Jako třeba googlit, jak teď vypadají různí umělci, kteří byli populární v mém mladí.
    Takže...zpěvák z Crazytown :")

    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ale k tomuhle pristupu nebo spolecenskymu mindsetu mame jeste hodne daleko. nedavno jsem se vratil z dovoleny v hamburku a pri navratu to bylo, jak kdybych prijel do jinyho sveta. hned jsem tu dostal realitycheck, kdy krom jineho, jdu na jungmannak a tam vidim dva desetilety kluky, jak bezi z 28. rijna do spaleny stredem kruhaku. ze spaleny prijizdi pan v obrovskym suv a misto toho, aby pribrzdil a nechal je v klidu prebehnout, tak zacne troubit jak o zivot a rozhazovat rukama...
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    NJAL: Jo, to je docela ferovej pristup na vsechny strany, teda alespon podle tveho obrazku ze streetview to na me pusobi tak: Fakt potrebujes do toho centra autem? Ok, muzes, ale jses tu jen na trpene navsteve a podle toho se chovej.
    KATIA
    KATIA --- ---
    NJAL: To je třeba v Lublani...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TANTRAMAN: přesně tohle si říkám taky, kde ti lidi parkujou? Jestli tam někde v okolí vybudovali parkovací domy s dostatečnou kapacitou, tak paráda, jinak docela voser pro místní, víc zelené chápu, ale zase to chce přemýšlet
    SITH
    SITH --- ---
    AAZAZEL: nevím
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    SITH: to asi nebude moc daleko od sebe...vlevo na balkone stejny transparent (vetrem stoceny), vpravo jerab tez na obou fotkach, akorat neni leseni
    nevis kolik casi deli obe fotky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam