• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    IKSIK: chcípla ručička a z půlky nesvítí.. vyfotim to..
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KODEXX: Zhasnul jak? Nesvítí podsvětlení nebo chcípla ručička?
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KODEXX: Podle mě to bude jen nějaký špatný kontakt, nebo něco takového, kravina... Nevím, jestli bude třeba sundat palubovku, ale pokud ano, tak to opruz bude... Jinak já bych to bral jako plus - další způsob, jakým se Subo snaží z Tebe udělat lepšího řidiče :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: bude funglovka ? :)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: po odecteni vsech slev a protiuctu za naftaka asi 450 bez dane
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: kolik za něj?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: 2014 model, otb 2,5i, cvt
    CROSS
    CROSS --- ---
    T_MAX: co to je přesně (modelovej rok nebo rok výroby)?
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: to cvt je fakt parada, byl jsem hrozne prekvapenej :) zejtra si pro nej jdu..
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim,
    zhasnul mi otáčkoměr na forestrovi 07.. :( je velkej opruz to opravit?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Hmm, CVT si budu muset vyzkoušet, fofrklacek mě přestává bavit a mohla by s tim jezdit i manželka. Zatím jsem četl jenom kladné ohlasy.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    tak jsem se konecne rozhoupal a ten naftovej srac jde z domu... v patek si vyzvedavam otb 2,5i cvt ... jede to nadpozemsky a to cvt je malej zazrak :) smrt nafte!
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    pánové potvrzuji funkčnost tohoto káblíku v Outback 2008 2.0 D, radio GX204-LE

    http://www.beatsonicusa.com/...s-harnesses/subaru/beat-sonic-avc9-video-rca-input-cable-harness.html

    AUX funguje bez problémů - náklady asi 50 dolarů.
    DBR
    DBR --- ---
    WACLOSH: vsak taky od 3300 je tam privstrik benzinu kvuli chlazeni, pravda do STi bych asi moralni zabrany s plynem mel ......
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    DBR: Tyjo já myslel, že plyn do takovejch aut nepatří. U sportovně mířenejch motorů se pořád ještě počítá s druhotným chlazením ventilů a hlavy benzínem. To plyn nedělá.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Subaru Impreza WRX STI on mud pit ( WCSS 2013 )
    https://www.youtube.com/watch?v=MyRRJyEEjac
    4PTO
    4PTO --- ---
    LUBANCZ: Jn :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    novy evo :))
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    IKSIK: muzes, muzes ho tam dat i napevno bez upravy jednotky, otazkou je jak dlouho to ten motor zvladne. U rezy nebo motoru z rezy bych to rozhodne resil standalone jednotkou, protoze i z hlediska budoucich uprav nejsi limitovanej nicim (krom vnitrnosti+peripetii) nekam do 800-1000hp...
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Znamej ma LPG na reze wrx 2003, a s tim davkovanim plynu mel problemy pri seslapnuti. Pak mu to nejak poladili, nejspis nastavili pristrik benzinu a od te doby v pohode. Ma s tim uz tusim 60k nalitano a zatim bez jedine zavady.
    Nevim co tam ma za system, LPi to neni :) Ale jezdi tak za 12.5, a to to auto rozhodne nesetri - byvaly rally zavodnik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam