• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: Ha, vidis zapomel jsem ze naftaky maj taky nasosku :)
    MARIHAI: Uff, to potes..

    EXCITE: Standard coltec z nemeckyho dovozu. No musely se menit vstrikovaci trysky uz jednou a ted vypada ze jsou po cca 4ech letech v haji znova.. oba palivovy filtry pravidelne meneny i revidovana nadrz.. plus cas a cesta do specializovaneho servisu v Praze nebo HK.. nevim nevim :) Mozna mas v tom forestru jiny system nebo s tim je min problemu
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: Násoska na kapotě u týhle generace Legacy / Outbacku má obvykle jeden přesnej důvod - bylo to bořený na předek a vrakáče jsou plný náhradních dílů z naftovejch verzí, kterým už skoro všem padl motor :-)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LEHUOK:
    "Pro všechny POZOR!!!
    Toto vozidlo nekupovat, stačí říci jedna věc, v áčkách jsme to prodali za 40tis (ano pracuju tam) proto auto je svařované (celá zadní část + pravý přední roh), automat před smrtí, hučí diferák, propadlá revize LPG, přední světlo každé jiné, na fotkách samozřejmě navoněné, hlavně neni ani 5ti místné papírově"
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    4PTO: už je pryč.


    LEHUOK: Tam je něakjej speciální LPG sytém nebo proč to považuješ za neefektivní? Mám LPG na FORESTERU a jeden větší servis za 3 roky se mi zaplatil za vyjetý 4 nádrže :) 50%( a teď víc) oproti benzínu je prostě znát..
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: co jak proc? S tim LPG je hodne srani, mati ten system ma a ve vysledku se to az tolik nevyplati kdyz se k tomu pricte co vsechno je potreba udrzovat / vymenovat.

    Taky me zaujala ta nasoska na kapote u 2.5i..
    4PTO
    4PTO --- ---
    nechce se mi to přepisovat, prostě tohle nekupovat kdyby snad měl někdo zálusk

    Subaru Outback 2.5i+LPG 4X4 AWD Tažné Kůže Navi Šíbr - Praha 10
    https://auto.bazos.cz/inzerat/94808319/Subaru-Outback-25iLPG-4X4-AWD-Tazne-Kuze-Navi-Sibr.php
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: Druhovýroby nevím jak tyhle, ale třeba Polský Polmostrowy, který se daj sehnat na Outbacka, maj resumé takový, že to vydrží nějaký 2, 3 roky, takže "za ty prachy dobrý" ale není to nafurt.

    Ohledně výfuků od Málka, nechci teď úplně kecat, jestli si je s něčím nepletu, ale mám pocit, že co jsem viděl tu diskuzi, tak ne vždycky to úplně pasuje (pokud jim tam necháš auto, ať to tam dají, tak asi ok, ale lidi co si objednali díl a pak ho montovali ho často museli upravovat, aby tam šel namontovat) a bývá to vyrobeno z takového toho nejlevnějšího nerezu, takže to stejně časem chytne lišku...

    Já to budu řešit na Outbacku příští rok. Asi tím stylem, že si to nechám vyrobit z normálního nerezu od někoho šikovného, kdo s tím umí zacházet. Nicméně problém takovéhleho řešení je pak v tom, že na tom nemáš žádný logo, homologaci a podobně. Takže když ti nějakej skopčáckej policajt zalehne pod auto a bude to zkoumat, tak může být problém. (Nicméně osobně to nečekám, když se to udělá podle originálu a nebude to dělat kravál).
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Musím měnit na Forester SH zadní díl vejfuku(x2). koukám na ty druhovýroby http://autodily.mjauto.cz/subaru/forester-sh/2-0_110/zadni-tlumic/fnn-P9048.html
    ceny+-stejná u všech,co jsem našel.. má s tím někdo zkušenost?


    A nebo jsem koukal na Nerezové výfuky https://www.facebook.com/nerezvyfuk/ má to nějaký smysl?
    Díky za jakýkoliv postřeh...

    (asi bude potřeba i střední Y díl) ten spojmezi zadníma středním je kus rezu..
    TROOP
    TROOP --- ---
    Mezigenerační setkání na trati Rally Vyškov RZ Ivanovická brána

    4PTO
    4PTO --- ---
    odložím si
    Subaru Impreza WRX STi Type RA a nové WRX STi: Zažij Subaru! - Garáž.cz
    https://www.garaz.cz/...i-type-ra-a-nove-wrx-sti-zazij-subaru-468?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: mam objednanej spesl OBD kabl tak budu logovat a uvidime :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: no ja tam ty fotky vlozila otocene a tohle z toho vylezlo :-D a ještě se za to platí :-D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    REDDAY8: ukroutil bych si hlavu,kdybych se na to chtěl podívat :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: už je zpět :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    EXCITE: bohuzel, jen vypršela platnost, musim to obnovit. :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    REDDAY8: už zaujalo? :) inzerát je pryč..
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Sháním 1 kolo na spec B viz fotky. Koupil jsem spec B a kromě origo kol jsem vyfáral v kumbale 3/4 sady. případně tipy... dik

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Prodavam sve auto, treba to tu někoho zaujme. :-)
    Subaru Forester - Sauto.cz
    https://www.sauto.cz/osobni/detail/subaru/forester/17900095?goFrom=list
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: no ona ta rucicka strasne lze a drzi v ty stejny pozici pri velkym rozptylu teplot ( u mne asi 70 - 105C), takze realne se jeste nepohla. jinak zrovna zacpa je v pohode, to ten vetrak ufouka v klidu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam