• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    4PTO
    4PTO --- ---





    DICK85
    DICK85 --- ---
    DICK85: Když bude mít nástěnkář svůj den, tak mě tam taky prosím hoďte :-)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Taky prosim na nasteku
    Forester 2.0 92kW 2005

    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Prosím o update nástěnky. Díky

    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Muž se o auto staral tak, že ho po 30 letech i s 347 tkm koupila zpět sama automobilka | Autoforum.cz
    https://www.autoforum.cz/...to-staral-tak-ze-ho-po-30-letech-s-347-tkm-koupila-automobilka-do-muzea/
    SPM
    SPM --- ---
    Oblíbená činnost subaristů: motor ven :-) (já jsem zatím úspěšný, můj poměr koupených subaru a z nich vyndaných motorů je 2:2 :-D )



    PRZZI
    PRZZI --- ---
    [HOONIGAN] Gymkhana 2020: Travis Pastrana Takeover; Ultimate Hometown Shred in an 862hp Subaru STI
    http://www.youtube.com/watch?v=32I0Qso4sDg
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Video: Subaru klipem k novému BRZ vzpomíná na skvělou sportovní historii | auto.cz
    https://www.auto.cz/...ni-historii-136864?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Nechcete nekdo stary pneu 215 60 r16 zimni na forestra? Vzorek maj. Ale jsou 2 a 2 ruzny. Praha
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak jsem dal na Forestera SH zadní tlumiče Pedders a je to sakra lepší :) nepřijde mi to extra tvrdé,ale už se to nehoupe. Uvažuju,že vyměním i ty přední. Stejně mám pocit,že asi budou také unavené, zdá se mi že je teďd auto malilinkato nakloněné dopředu,což by ta únava tlumičů měla vysvětlovat (když mají ty Peddersy dávat stejnou světlou výšku).
    4PTO
    4PTO --- ---
    jen tak

    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    Tak sem poridil 92 kW 2005

    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: jo, tý repase je škoda... ona byla jedna firma, co to repasovala, ale co jsem koukal, tak jednak už to nenabízí a myslím že i těch pár lidí, co to zkusilo, tak jim to zrovna dlouho nevydrželo, takže jim to ve výsledku asi moc nefungovalo :-/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: zrovna jsem Pedersy pořídil na Forestera SH, (ještě je tam nemám) Dost mě vadilo,jak se houpal a teď mám pocit,že už to začalo i dost drncat,takže asi maj nárok.
    Skoda,že se ty samoniveláky nedaj repasovat s nějakýma tvrdšíma pružinama, to SHčko je hrozná kačena na zadku.
    SPM
    SPM --- ---
    DICK85: Tohle nasere :-/ mně už se to povedlo taky, ale naštěstí jenom s tím předním oknem, který se akorát trochu vyklápí nahoru (ne šíbr), takže tam skoro nic nenateklo.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    4PTO: Pršelo tam přes šíbr dva dny v kuse. A paradoxně vše funguje. Vysušuji co počasí a čas dovolí. Dal jsem tam i chemické vysoušeče. Byla mokrá komplet palubka, ovladače oken, volant, sedačky durch, koberce taky, prostě mraky vody, musím to zaklepat, ale je to funkční :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    DICK85: všechno funguje? To je je hodně nepříjemný
    SPM
    SPM --- ---
    BIGHEAD: jj, myslím že peddersy lidi co to řešili brali poměrně často a bylo to Ok.

    Já teda jinak furt nevím, co udělám s tím mým pekáčem, až ty tlumiče padnou :-D (mám outback, takže nepadají... ale ty tlumiče mají 350kkm na hrbu, takže už taky mají nárok :-D ). Trochu mě děsí ta údajná ztráta komfortu, kdy to začne skákat (nicméně v servisu zase tvrdí, že tenhle pocit mají i lidi, co tam dají nové samoniveláky, protože ty tlumiče všichni mění až když jsou KO a nový tlumič i originální je pak tvrdší, akorát si to za ty prachy nechtějí přiznat :-D ).
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SPM: Co treba tydle to vypada jako docela pryma sada

    ZADNÍ tlumiče Subaru Forester SG 2002 - 2008 Pedders EziFit (LPG ZESÍLENÉ) - FiCars
    https://www.ficars.cz/zadni-tlumice-subaru-forester-sg-2002-2008-pedders-ezifit-red/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam