• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: já tam zapadl asi 5x, ale mě stačilo se nechat vytáhnout někým jiným :-D Jsem to lano pak ani nesundaval (respektive jsem se pak doma divil, jakej hroznej oser je to zablácený bahno z toho mini oka sundat :-) )

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jinak poslední den, kdy jsem už jen sklízel sítě a ostatní vybavení na pasení jsem to hodil na břicho znovu, ve všední den v sedm večer. Takže hezky rýč do ruky a snažit se. Trvalo to asi tři hodiny.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Jo, tak to je ono.
    Mávání z osobáku na BVPčka byla oblíbená zábava.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: to je asi furt ono... teda, nemůžu teď najít na skále, ale já s tím byl tady: https://www.google.com/maps/place/Offroad+Milovice+tra%C5%A5/@50.2468725,14.873206,15.25z/data=!4m5!3m4!1s0x470bf9f020bc8e1d:0xee7352d4b3071651!8m2!3d50.251729!4d14.8873415

    Tankodrom mi to teď ukazuje někde ve městě, ale to je zas nějakej hotel nebo co :-)) (Taky nezapomenu, když jsme tam tenkrát byli, tak tam jezdili ty zážitkové jízdy s BVP a akorát jsem viděl, jak na střeše toho BVP sedí ta banda zážitkářů a nevěřícně kouká na ty idioty, co tam v bahně topí osobáky :-D )
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Tak oprava mystifikace, tankodrom je zřejmě jinde. My byli Na Skále, tam co je offroad Milovice.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: My tam byli pracovně, žena pase ovce, takže s přívěsem.
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: měsíc? :-) Tam v tom bivaku je drsný bydlet i víkend :-))
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    AXTHEB: To vis - mestsky auto
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    My teď bydleli měsíc v Milovicích na tankodromu, docela dobrá škola. Pomoc jsem potřeboval jen jednou, uplně hloupě jsem to položil na břicho.

    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LOOKASH: To máš nějaký čistý :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Sme na vylete potkali brachu......

    WICKING
    WICKING --- ---
    Nemáte někdo nějaký tip na výfuk k Foresteru SG XT - 169 kW? Ideálně s dobrým zvukem a který se vejde k origo tažnému...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SPM: Tak taky tam jsou třeba ty Cupry, který jsou i za 30k pod 9 tisíc.

    Ale jako chápu, taky bych to nedal, to bylo jen pro info že jde operák i rozumnějš.
    SPM
    SPM --- ---
    BOBASH: jo, to už je o něco příčetnější (byť já jsem teda tenkrát z prdele otevřel první odkaz co našel googlu). Nicméně furt je to 120 ročně za dle mých měřítek horší auto... no nic, holt ten krám zase opravím :-D :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SPM: Bejvá tam 5 tkm volná hranice, to by mohlo řešit problém.

    Jinak třeba tady máš 1.5 TSI Sportline na 40tkm ročně za 11 119 Kč s DPH:

    Škoda Octavia Sportline 1.5 TSI 150k 6MT – Carhunter
    https://carhunter.cz/auto/skoda-octavia-sportline-1-5-tsi-150k-6mt/

    (jinak tenhle týpek je na to fakt dobrej, doporučuju)
    SPM
    SPM --- ---
    BOBASH: Hledal jsem s nájezdem 35k za rok. Sice do 30 jsem se většinou vešel, ale je to relativně těsný...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SPM: Kolik máš proboha nájezd? Cupra Formentor 1.5 TSI byla snad se 30k ročně pod desítku, když se trochu hledá.
    SPM
    SPM --- ---
    1023: supr, dík. To je poměrně dobrej stav na vcelku nový auto za takový peníze. Gumy bych neřešil, za mě je to stejně první věc, kterou bych vyměnil (pokud by tam nebylo fakt něco slušnýho a novýho), protože to na tom autě dělá snad nejvíc...
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    PEDRO: Za 30 se mi nechce kdyz mam auto za 40, na fb se tocily kolem 5 tak doufam ze sezenu neco okolo max 10
    1023
    1023 --- ---
    SPM: Tak kontrola v servisu dopadla velice dobře. Kromě povrchových oděrek, ojetých zadních brzdových destiček a zpuchřelých silenbloků předních ramen tomu vůbec nic není. A musí se teda koupit nový gumy, páč nějakej odborník tam dal dvě různě velký sady zimních gum.
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    BIGHEAD: Subatech za 30k, volal sem tam pred cca 2 tydny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam