• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    VOID
    VOID --- ---
    THE_MIRACLE: ta je horsi, nez gorili mlade Moja. :))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    VOID: Povazuju se za antiklausovce. Ale uznavam, ze existuje i sem tam nekdo, kdo by bylo horsi nez klaus. Treba Jana B.
    VOID
    VOID --- ---
    antiklausovci nikdy nezklamou :)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    VOID: Myslim, ze Moja by byla lepsi prezident nez Klaus :-)
    VOID
    VOID --- ---
    http://tyden.cz/vyroky-tydne/
    Výroky týdne 07/2008

    „Kdyby si vedení ČSSD a zelených usmyslelo, že k vyjevení jejich zběsilé nenávisti k Václavu Klausovi bude nejvhodnějším Antiklausem gorilí mládě Moja, dostalo by ve 3. kole Švejnarových 113 hlasů ono.“

    Publicista Zdeněk Jemelík na proklausovském webu
    fragmenty.cz
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: nevim. ale to o te NDA jsem cetl uz jinde, akorat si ted nevzpominam kde...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: to jsem znínil na začátku diskuze v tomhle klubu já, to slovo NDA, ale nikde jsem to nečetl. myslíš, že musel nejdřív něco podepsat, než mu poslali ten dopis ?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: myslim ze musel podepsat NDA o mlcenlivosti
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: V zásadě si může řečnit o čem chce, a myslím u nás není zakázané, aby zkusil kandidovat v příštích volbách.

    Mě osobně Švejnar nevadí. Kdyby ve vedení ČSSD vystřídal Paroubka, tak by konečně koalice SZ a ČSSD (bez KDU-ČSL) mohla být k něčemu použitelná. Levice a pravice by se měly střídat... a hlavně, já pravici s Klausem prostě nechci. Nejsem ani tak levicový, jako spíše protiklausovský.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: se zbytkem (= kromě zmínky o Nobelově ceně) teda souhlasíš? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: bla bla bla. s tou Nobelovou cenou to je docela nepřesné... skutečně ho oslovili, ale zároveň v tom dopise bylo, že si to má nechat pro sebe, že ho oslovili - ovšem nevím, jestli jim podepsal, že si to nechá pro sebe. V zásadě to vidím tak, že příště ho asi už neosloví, když to vykecal...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: spíš její vymáhání je nelegální. psalo se to ve fóru Sociální stát na NYXu, a závěr byl, že je vlastně dobrovolná.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: někde jsem četl nějaký rozbor, že dle Ústavy USA je daň z příjmu nelegální ;-D)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: mě se daně ze spotřeby nelíbí. daň z příjmu není ideální, ale popravdě... daňová reforma, která sníží daně jen nejbohatším, ale středním třídám (v americkém, nikoliv britském pojetí tohoto slova) nikoliv, mě vůbec nezajímá. nepatřím mezi horních 10%, a ani to neplánuju (spíše řeším jak si zajistit příjem střední třídy a přitom nedělat vůbec nic, než abych řešil jak dělat víc a více na tom zbohatnout...)

    BTW, oblíbenou zemí pravičáků jsou USA, a tam mají jen daně z příjmu... DPH je tak trochu specialita EU...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: osobně jsme pro zrušení co největšího počtu "výjimek" a daňových úlev, a snížení celkové daňové zátěže - nejléep pak úplného zrušení daňe z příjmu tak, aby zůstaly jen daně ze spotřeby (a každý se pak může rozhodnout, zda bude či nebude spotřebovávat)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: těžko říct. samozřejmě, základním požadavkem je snížení daní. jestli se toho dosáhne plošným snížením, nebo zavedením nových odečitatelných položek, které se na mě budou vztahovat, to mi zas tak moc nepálí.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: stejná "logika" jako ta tvoje...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: to teda vůbec není vtipné...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: člověk, který chodí pěšky nebo na kole, zase nemusí platit spotřební daň na paliva :-D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam