• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
  KONNY
  KONNY --- ---
  Ondřej Liška: Barva tvýho hlasu - YouTube
  http://www.youtube.com/watch?v=ppcuYt198gI
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Docela me pobavila jedna myslenka diskutera na idnesu:


  ... ČSSD mě jako živnostníka okrádala ... ODS okradála mé zákazníky ... TOP 09 ... okradla skoro všechny ... takže volit všechny jedině ty ... kteří, ve vládě nikdy nebyli ...
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  TečkaCZ - Veřejná předvolební debata TečkyCZ
  http://teckacz.cz/1040-Verejna-predvolebni-debata-TeckyCZ
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Volební program 77 | Hnutí ZMĚNA
  http://www.zmena.cz/volebni-program-77
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  SPOZ - Sdružení přátel organizovaného zločinu :-)
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Prevence a léčba houbových chorob rajčat: plíseň bramborová, čerň, skvrnitost - Choroby a škůdci
  http://www.ireceptar.cz/...evence-a-lecba-houbovych-chorob-rajcat-plisen-bramborova-cern-skvrnitost/
  ..pokud se Vám to zobrazí, pak zde vidíte, že ceny v "obecné restauraci" v r. ´39 byly 30x nižší než dnes. Myslí si tu někdo, že dnes jsou 30 x vyšší mzdy (?) obecného oybvatelstva ??.. či 30x větší prodiutivita práce společnosti ( a tím 30x vyšší zisky kapitalistů , než v r. 1939 ? ...? )
  Pokud si to někdo myslí, pak bych od něj rád vysvětlení, lidské, logické i filozofické a morální a ideologické ...tedy jakékoliv v y s v ě t l e n í , které to dokáže obhájit : proč ?, : o kolik mzdových a produkčních hodnot je dnes, za 70 let poté, je na tom společnost, "obecního lidu", lépe než před 70 ti lety. ?? O kolik..?, je na tom lépe "chudý lid" ( 40% obyvatelstva ! co dnes živoří těsně nad minimem ) dnes, než před 70 ti lety ???. Umí to někdo vysvětlit ??, hlubohomyslně a poctivě ? ...? Laciné kecy neberu.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Význam slova "alternativa" ( jak je to v názvu tohoto klubu ) je jaký ? : že by volit zase a zase a zase stejných 5 stran, jak je už známe ? ( jen se zamíchá jejich pořadí ) , a jak víme, že nám přinesou totéž co celých 15 let tu bylo, protože tam v nich zase jsou stejné ksichty se stejným myšlením. Stejné skandály, stejné podrazy, stejné "hospodaření", stejná korupce, stejné neřešení společenských problémů, atd. Proto je potřeba a l t e r n o v a t ,a zkusit jinou politiku s jinými stranami. Je potřeba vyměnit všech pět původních.

  Kdo je pro ať se přihlásí.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Pro odlehčení...

  Jediný důvod, proč volit Suverení hlavu vzhůru... Ovšem před 18-ti lety:

  Kandidátka.pps | Ulož.to
  http://ulozto.cz/xHMUGxQT/kandidatka-pps
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Zpátky do reality : Ví se, že ideologie komunismu byla vadná zgruntu, a to na dvou úrovních a) svoboda projevu 100% ale proti ideologii 0%, b) špatný ekonomicko-hospodášský model, produkoval méně hodnot při obrovské dřině lidí, respektive "vyráběl" lidi, kteří "jako" pracovali, ale výkony v hodnotách odevzdaných společnosti byly malé, bez užitku, nepotřebné, atd. Čili nesvoboda a nízká ekonomická výnosnost. Nějak to, co říkám, označme čísly, např. ekonomická produkce socializmu byla 1000 "jednotek" ( plus každý rok malý přírůstek, zanedbatelný, nééé-li do mínusu když jsme krmiáli Vietnam, Kubu, Alžír, a SSSR, RVHP aj. ). Snad chápete "co" chci říci. Nyní přišla sametová revoluce. A s ní naděje, že se ekonomická situace národa zlepší a to markantně, diametrálně PRO VŠECHNY. Přeci nebudu měnit původní -izmus 1000 "hodnotový" za jiný -izmus 1001 hodnotový. (?) To nemá cenu. Když už mám změnit socializmus neproduktivní za jiný lepší, pak to musí být markantní. !! ( 1002 za 1503 ) Jenže....je ?, je ten rozdíl markantní ? I za komunistů existoval jakýsi pokrok, za který ti komouši ani nemohli, to je dáno vývojem lidstva. Když se podíváte na dnešní společnost, tak ta "spodina" tj. 40% obyvatel žije ve stejný bídě jako za komoušů !!! ( pokrok do toho nezapočítávejte. Pokrok by byl i kdyby dodnes tu komouši vládli ). Takže ony "výdobytky" tou revolucí neplynou všem obyvatelům, ale jen "těm nahoře" těm bohatým. ( zlodějům a nemakačenkům, kterých je možná víc jak za komoušů ) Čili byl-li komunismus s nárůstem ekonomiky nízky, je sice dnes vyšší nárůst, progrese hodnot, ale "nadbytky" si ukradnou do svých kapes bohatí. Takže cinkání klíčema v 89 bylo jen pro budoucí bohaté, né pro chudé.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  SPIPI: To je pravda co píšete, tedy to nač odkazujete svým odkazem.

  Malá podotázka : Co soudíte o tom, že to, "co bylo považováno" v minulých letech za "stoletou vodu", to se najednou nějak opakuje néééé po sto letech ale 5x za sto let ??? Takže to, co bejvalo "stoletá voda" bude v budoucnu už "dvacetipětiletá voda"...; jaký máte na to názor ?
  A pokud ano, souhlasíte-li, proč to tak je ? Myslím, že ikdyby příroda byla zreformována na "ekologické původní stavy", že by tyto "opravy krajiny" neovlivnily ony dešťové spady, které jsou asi v tomto století jiné než v minulých. (( globální oteplování )).
  Myslíte si, že : kdyby globální oteplování bylo 10x silnější, že by jeho důsledky ochránila org. DUHA ? svými názory na vrácení krajiny do původního stavu ? ? Já myslím, že ne, že ani krajina pěstovaná 50 let by "globální deště" nezastavila.
  Co tedy dělat ?
  a) protipovodˇbové bariery
  b) vrátit krajinu do "puvodního" stavu
  c) celosvětově tlačit na změnu globálního oteplování ?
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Je lepší zaplatit za vzniklé škody povodní 10 miliard, anebo raději dávat od r. 2002 do protipovodňových bariér o 10 miliard víc než dosud vydáno bylo ? A kolik bylo vydáno ? ( ví to vůbec někdo na ministerstvu ? ) A kolik bylo potřeba ještě vydat, aby škody tohoto rozsahu byly eliminovány ?
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  SPIPI: nejak se nam to jmeno objevuje casteji :-)

  Je ale pravda, že v Sýrii bylo nedávno asi pět českých novinářů a ti si pobyt hradili ze svého (možná že Tereze Spencerové pobyt uhradil její zaměstnavatel – Literární noviny). Z další diskuse ovšem vyplývá, že pan Szántó má na mysli reportáže Daniela Solise. Nicméně Solis, který skutečně propagandisticky podkuřuje režimu Bašára Asada, je vůči BL autorsky v opozici.
  Jakub Szántó nepravdivě nařknul Britské listy z podpory syrského režimu
  http://www.blisty.cz/art/68804.html
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  SPIPI: Mozna to je i nevyhoda takovych minihnuti a minialternativ, ze aby byli videt se musi sdruzovat na akce s jinymi minihnutimi a tam se vzdy nejaky extremista nebo rasista najde....
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: asi se vážně pomátl..

  já: "koukal jsem, že ses zúčastnil debaty o Sýrii, kterou supportovali náckové. WTF? To je celkem slušnej veletoč z antifašistický SZ k přednáškám po boku takovejch zmrdů, jako je Vondrák."

  DS: "Po boku mě seděl Rybák z haló novin, takže žádnej veletoš se nekonal. Rád vzdělávám masy nehledě na jejich předchozí ideologickou deviaci... něco jako převýchova, Pokud mají vůli, proč bych je zavrhoval. Jsem snad Bůh, abych soudil? (...) mezi svými studenty také nekádruji, čemu kdo věří. Jde o transfer nějakých informací. Přednáška o Sýrii, za kterou mi i zaplatili byla dobrou příležitostí odsoudit násilí."
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: u pirátů myslím nikdy regulerně nebyl, i když se ochomítal a snažil se uchytit

  mě to teda hlava celkem bere, jsou v zasade dve varianty a) magor b)rovina spekulaci o motivaci a cilech , pripadne kombinace obojiho, ta se nevylucuje

  myslim, ze jeho schopnosti analyzovat konspirace doklada, ze si ani neumi proverit s kym kde vystupuje, pripadne to vi a je mu to jedno, oboji je vypovidajici vic nez dost ;)

  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: dik, to mi hlava nebere.. přes zelený, piráty, zubovou, bobošíkovou až k náckům.. ten člověk musí bejt fakt nešťastnej.

  Se ho na ty nácky schválně zeptám.
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: jaký dva? Rybák je nějaký moula z Halo novin, Vondrák nácek jak poleno

  Hledat | více než slova
  http://www.antifa.cz/search/node/vondrák

  event akce
  https://www.facebook.com/events/517431468316784/
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam