• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  PREVIT: Tys to věděl před třemi-pěti dny "co" bude vyvádět Hašek ?? Pokud ne, tak sem netahej tento argument jako svůj trumf jasnovidecké mysli.
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  myslim ze kdyby byli volby za pul roku tak CSSD ma sanci se dostat po 10% :-)
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  JOSEFDRUHY: Jaka porazka pravice? Snad porazka ODS a mozny prechod s TOP09 do opozice. Ale po tom, co ted predvadi Hasek a spol. v CSSD, bych to videl spis na porazku - nevyhru levice.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Nejméně 24 hodin jsem se nedostal na internet ani k přidání svého názoru k volbám těsně před uzavřením voleb i po uzavření ...takže ( ani jsem nečetl zdejší komentáře "chytých" )
  Takže : jak se Vám líbí porážka pravice ?, kterou jsem avizoval a děsně si jí přál ? - - Pokud si tu někdo myslel, ( a byli to téměř všichni zdejší snílkové ) , že boháči prostřednictvím ODS či Kaluska zvétězí, a tím pádem bude pro ně další nové období hajzláren, či "daňový ráj", ráj pro zloděje, podvodníky, šlemináře, korupčníky, podváděče při zakázkách a.. a prostě miliony podob všechmožných švindlů a sviňáren ochuzujících celou společnost, jaké zeměkoule dodnes neviděla, ( česká kotlina je v tom nenapodobitelná...navěky ) , tak se tito hošánkové spletli. Nepochopili, že chudý lid ( blbý lid, neznalý lid, nevzdělaný lid, zbídačený lid ) má více moci v demokracii než ti zatracení ( zasr*ní ) milionáři a miliardáři nenažraní a že jim nepomůže volit pravici, pokud oni - zbohatlíci nepochopí, že je nutný kompromis mezi bohatstvím a chudobou. Bude-li chudoba nad únosnou mez, ( kterou oni vyrobili a kterou si přejí ) , pak ve vplbách bohatí nemají šanci.
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  Najdete sedm rozdilu...
  Úvod | NS-LEV 21, Národní socialisté - levice 21. století
  http://www.nslev21.cz/
  Úvod | NS-LEV 21, Národní socialisté - levice 21. století
  http://lev21.cz/
  SHM8
  SHM8 --- ---
  ppřišlo mi na majl - legalizace švarcsystému!!!! .)

  Soukromníci - Strana soukromníků České republiky

  číslo na kandidátce: 10

  Stručná charakteristika strany: Jsme stavovská politická strana s konzervativními rysy a naší prioritou je obrana soukromníků, jejich rodin a jejich zaměstnanců. Chceme přispět k vytvoření silného středního stavu na území Čech, Moravy a Slezska.

  Kompletní volební program Soukromníci v PDF

  Volební priority

  Snížíme daně = úspora až 47.520,- Kč ročně - pro všechny fyzické osoby v případě příjmu ve výši námi navrhovaného nezdanitelného minima 360.000,- Kč za rok
  Snížení administrativní zátěže OSVČ a firem
  výběr a odpočet DPH pouze u uhrazených faktur
  Legalizace Śvarc systému
  Snížení DPH na 5% a 20 %
  Zlevníme naftu a benzín - snížení spotřební daně u PHM
  STOP exekucím a lichvě - maximální úrok u půjček 15% p. a.
  STOP registračním pokladnám s fiskální pamětí
  STOP ručení za DPH u nespolehlivého plátce
  STOP zvýšení odvodů na sociální a zdravotní pojištění OSVČ
  STOP zrušení nákladových paušálů daně u OSVČ

  www stránky strany Soukromníci
  -----

  Svobodní

  číslo na kandidátce: 2

  Volební program Strany Svobodných

  Zrušení daní, které se téměř nevyplatí vybírat: daň silniční, daň z elektřiny a uhlí, daň dědická, daň z převodu nemovitostí.
  Zrušení daně z příjmu fyzických osob (DPFO). Ponecháme lidem finance v peněženkách. Zrušení těchto daní doprovodíme zrušením dotací ve stejné výši.
  Zrušení nejméně 26 zbytečných úřadů.
  Nezavádět euro a jeho záchranné mechanismy. Referendum o setrvání nebo vystoupení z EU.
  Omezení pravomocí politiků - lidové veto.
  Ústavní zákaz zadlužování státu a zvyšování daní podmínit referendem.
  STOP uzákoněným loupežím - zruštit poplatky za fotovoltaiku, příplatky za biopaliva, za datové nosiče, platby ČT a vynucené exekutorské poplatky.
  KONNY
  KONNY --- ---
  Ondřej Liška: Barva tvýho hlasu - YouTube
  http://www.youtube.com/watch?v=ppcuYt198gI
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Docela me pobavila jedna myslenka diskutera na idnesu:


  ... ČSSD mě jako živnostníka okrádala ... ODS okradála mé zákazníky ... TOP 09 ... okradla skoro všechny ... takže volit všechny jedině ty ... kteří, ve vládě nikdy nebyli ...
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  TečkaCZ - Veřejná předvolební debata TečkyCZ
  http://teckacz.cz/1040-Verejna-predvolebni-debata-TeckyCZ
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Volební program 77 | Hnutí ZMĚNA
  http://www.zmena.cz/volebni-program-77
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  SPOZ - Sdružení přátel organizovaného zločinu :-)
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Prevence a léčba houbových chorob rajčat: plíseň bramborová, čerň, skvrnitost - Choroby a škůdci
  http://www.ireceptar.cz/...evence-a-lecba-houbovych-chorob-rajcat-plisen-bramborova-cern-skvrnitost/
  ..pokud se Vám to zobrazí, pak zde vidíte, že ceny v "obecné restauraci" v r. ´39 byly 30x nižší než dnes. Myslí si tu někdo, že dnes jsou 30 x vyšší mzdy (?) obecného oybvatelstva ??.. či 30x větší prodiutivita práce společnosti ( a tím 30x vyšší zisky kapitalistů , než v r. 1939 ? ...? )
  Pokud si to někdo myslí, pak bych od něj rád vysvětlení, lidské, logické i filozofické a morální a ideologické ...tedy jakékoliv v y s v ě t l e n í , které to dokáže obhájit : proč ?, : o kolik mzdových a produkčních hodnot je dnes, za 70 let poté, je na tom společnost, "obecního lidu", lépe než před 70 ti lety. ?? O kolik..?, je na tom lépe "chudý lid" ( 40% obyvatelstva ! co dnes živoří těsně nad minimem ) dnes, než před 70 ti lety ???. Umí to někdo vysvětlit ??, hlubohomyslně a poctivě ? ...? Laciné kecy neberu.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Význam slova "alternativa" ( jak je to v názvu tohoto klubu ) je jaký ? : že by volit zase a zase a zase stejných 5 stran, jak je už známe ? ( jen se zamíchá jejich pořadí ) , a jak víme, že nám přinesou totéž co celých 15 let tu bylo, protože tam v nich zase jsou stejné ksichty se stejným myšlením. Stejné skandály, stejné podrazy, stejné "hospodaření", stejná korupce, stejné neřešení společenských problémů, atd. Proto je potřeba a l t e r n o v a t ,a zkusit jinou politiku s jinými stranami. Je potřeba vyměnit všech pět původních.

  Kdo je pro ať se přihlásí.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Pro odlehčení...

  Jediný důvod, proč volit Suverení hlavu vzhůru... Ovšem před 18-ti lety:

  Kandidátka.pps | Ulož.to
  http://ulozto.cz/xHMUGxQT/kandidatka-pps
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Zpátky do reality : Ví se, že ideologie komunismu byla vadná zgruntu, a to na dvou úrovních a) svoboda projevu 100% ale proti ideologii 0%, b) špatný ekonomicko-hospodášský model, produkoval méně hodnot při obrovské dřině lidí, respektive "vyráběl" lidi, kteří "jako" pracovali, ale výkony v hodnotách odevzdaných společnosti byly malé, bez užitku, nepotřebné, atd. Čili nesvoboda a nízká ekonomická výnosnost. Nějak to, co říkám, označme čísly, např. ekonomická produkce socializmu byla 1000 "jednotek" ( plus každý rok malý přírůstek, zanedbatelný, nééé-li do mínusu když jsme krmiáli Vietnam, Kubu, Alžír, a SSSR, RVHP aj. ). Snad chápete "co" chci říci. Nyní přišla sametová revoluce. A s ní naděje, že se ekonomická situace národa zlepší a to markantně, diametrálně PRO VŠECHNY. Přeci nebudu měnit původní -izmus 1000 "hodnotový" za jiný -izmus 1001 hodnotový. (?) To nemá cenu. Když už mám změnit socializmus neproduktivní za jiný lepší, pak to musí být markantní. !! ( 1002 za 1503 ) Jenže....je ?, je ten rozdíl markantní ? I za komunistů existoval jakýsi pokrok, za který ti komouši ani nemohli, to je dáno vývojem lidstva. Když se podíváte na dnešní společnost, tak ta "spodina" tj. 40% obyvatel žije ve stejný bídě jako za komoušů !!! ( pokrok do toho nezapočítávejte. Pokrok by byl i kdyby dodnes tu komouši vládli ). Takže ony "výdobytky" tou revolucí neplynou všem obyvatelům, ale jen "těm nahoře" těm bohatým. ( zlodějům a nemakačenkům, kterých je možná víc jak za komoušů ) Čili byl-li komunismus s nárůstem ekonomiky nízky, je sice dnes vyšší nárůst, progrese hodnot, ale "nadbytky" si ukradnou do svých kapes bohatí. Takže cinkání klíčema v 89 bylo jen pro budoucí bohaté, né pro chudé.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  SPIPI: To je pravda co píšete, tedy to nač odkazujete svým odkazem.

  Malá podotázka : Co soudíte o tom, že to, "co bylo považováno" v minulých letech za "stoletou vodu", to se najednou nějak opakuje néééé po sto letech ale 5x za sto let ??? Takže to, co bejvalo "stoletá voda" bude v budoucnu už "dvacetipětiletá voda"...; jaký máte na to názor ?
  A pokud ano, souhlasíte-li, proč to tak je ? Myslím, že ikdyby příroda byla zreformována na "ekologické původní stavy", že by tyto "opravy krajiny" neovlivnily ony dešťové spady, které jsou asi v tomto století jiné než v minulých. (( globální oteplování )).
  Myslíte si, že : kdyby globální oteplování bylo 10x silnější, že by jeho důsledky ochránila org. DUHA ? svými názory na vrácení krajiny do původního stavu ? ? Já myslím, že ne, že ani krajina pěstovaná 50 let by "globální deště" nezastavila.
  Co tedy dělat ?
  a) protipovodˇbové bariery
  b) vrátit krajinu do "puvodního" stavu
  c) celosvětově tlačit na změnu globálního oteplování ?
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Je lepší zaplatit za vzniklé škody povodní 10 miliard, anebo raději dávat od r. 2002 do protipovodňových bariér o 10 miliard víc než dosud vydáno bylo ? A kolik bylo vydáno ? ( ví to vůbec někdo na ministerstvu ? ) A kolik bylo potřeba ještě vydat, aby škody tohoto rozsahu byly eliminovány ?
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam