• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
  OBCANKAA
  OBCANKAA --- ---
  Rozladění Rusové si založili vlastní kondolenční stránky pro Havla
  havelinmemoriam.ru | Condolences to Czech people
  http://havelinmemoriam.ru/
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  Lukáš Jelínek: Co zůstane z piety? - ČRo 1 - Radiožurnál (Český rozhlas)
  http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/publicistika/_zprava/lukas-jelinek-co-zustane-z-piety--993821
  HAWRAN
  HAWRAN --- ---
  Respekt za vše co v životě dokázal a jak skromným člověkem přitom zůstal. Myslím, že ta skromnost a lidskost je tím důvodem pro jeho všeobecnou celosvětovou uznávanost a respekt který k němu všichni pocitují.

  nerad srovnávám...nicmene zejmena z tohoto duvodu nas druhy preziden Vaclav Klaus teto popularity a respektu nemuze dosahnout, protoze skromnost a lidskost on zrejme povazuje za zbytecnou nemoc.

  velky kontrast vidim mezi temito dvema pany, pri vsi ucte k nim.
  ve skromnosti a lidskosti se máme asi všichni co učit. Vaclav Havel bude pro mě navždy připomínkou toho, že úspěch a skromnost k sobě patří. s tímto má hodně lidí problém, resp. si tuto spojitost vysvětlují opačně... klaus, paroubek... nebo třeba kuchař rytmus.

  Vaclave, diky za tuhle lekci do zivota. 100% leading by example
  EZOUN
  EZOUN --- ---
  JUNIPETRUS: tak tohle je už ale celkem tragikomický, když člověk vidí s jakym hajzlem je K.S. ve straně
  JUNIPETRUS
  JUNIPETRUS --- ---
  Karl Schwarzenberg
  Pane prezidente Havle, za pravdu a lásku a jejich vítězství budeme nadále bojovat. Neustaneme, můžete se na nás spolehnout. Děkuji.
  JUNIPETRUS
  JUNIPETRUS --- ---
  Madeleine Albrightové
  Jako vězeň konfrontoval své věznitele pravdou, protože kolaboraci považoval za odpornou. A naději za mocnější než jakoukoli zeď. Jako prezident vdechl nový život nejen této republice, ale také hluboce zakořeněným tradicím humanismu Komenského a Masaryka. Jako světoobčan vnášel světlo do míst nejhlubší temnoty. A vytrvale nám připomínal, čím jsme si navzájem povinováni.
  SHEANY
  SHEANY --- ---
  ECO: souhlasím
  TEKKRO
  TEKKRO --- ---
  ECO: trefně napsané
  ECO
  ECO --- ---
  Uf chlape,kazdy zastava nazor ktery je pro nej s casti nejak dulezity.Myslim ze na tema Havel bude jeste mnoho kontroverznich otzek,a verim tomu ze dnesni noviny a masmedie vubec toho cloveka pretvorej k obrazu sveho.Nejsem krestan ale myslim ze lidi kterejm dopomoch se nejsk prosadit,angazovat a rozvijet svuj talent a schopnosti na nej nikdy nebudou vspominat jak napriklad na loutku klause.Pro mne to byla nej.ikona v Ceskych a vubec Ceskoslovenskych dejinach ktera sice byla ve spravny cas na spravnym miste,ale myslim ze to nebyl clovek ktery si necha vse nadepsat a pak to jenom precist.Jeho obycejnost kdyz jeste neznamenal nic byla pro mne vskutku pravdiva,a to urcite vic nez dnesni jakykoli dobromyslny gesto tech sasku ktery delaj dobry skutky,veci jen proto aby se zviditelnily.Vsichni jsme si postavily kolem sveho majetku plot aby jsme vsem ukazaly co mame a jak se mame,ale proc neotevrit vratka a poslechnout si taky nazor lidi co si o tom myslej.Verit sam sobe je dulezity,ale proc si nevyposlechnout nazor taky lidi ktery maj k tomu co rict ale nikto je neposloucha.Myslim ze Havel nebyl jen jeden z tech sasku jak dnes co kuli tomu aby dostaly sve prachy tak budou mluvit hovna.Pro mne to byl OBCAN ktery si prosel svym a muze soudit a ne kadrovat jak tomu zamezil.namaste
  KECAM
  KECAM --- ---
  ECO: Nejde o to si jej brat do huby, nejsem bulvar, nicmene ten obrazek dnesnich dnu typu :ECO: me osoben velice rmouti, nebot, mnoho zmen, ktere prosadil ukazuji spise na to, ze kral je nahy.
  ECO
  ECO --- ---
  Mozna byl loutkou ale celek nedela jeden nazor.A jsem rad ze se narodil a zmeny ktere prosadil muzeme vyuzivat az do dnes,a sorry ale brat jeho jmeno do drzky je to same jak spolupracovat s bulvarem.NAMASTE
  ECO
  ECO --- ---
  Zemrel kral,a ja dekuji za vse
  KECAM
  KECAM --- ---
  Cely ten kult, ktery je aktualne mozne pozorovat uz me docela znechucuje. Dle meho Byl Havel spise loutkou s moralnimi myslenkami, ale naprosto tragickym konanim a neschopnosti opravdu dostat tomu, co rikal. Bohuzel jeho slova a ciny byly, dle meho, v rozporu.
  VIR_KENNY
  VIR_KENNY --- ---
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  Anti-Havel | Dělníci kultury - Respekt.iHNed.cz
  http://respekt.ihned.cz/delnici-kultury/c1-54273130-anti-havel
  PFAUST
  PFAUST --- ---
  otisk1.jpg (3760970 B)
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  PREVIT: To by me zajimalo, jestli je ILOVEYOU/CHAJIM takovej klausovec, ze mi dal tem minusek...:)
  VIR_KENNY
  VIR_KENNY --- ---
  CISLO42: strasne si protirecis
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  Rozumný krok vlády - Neviditelný pes
  http://neviditelnypes.lidovky.cz/rozumny-krok-vlady-0o3-/p_cirkus.asp?c=A111221_225516_p_cirkus_nef

  Viz odstavec "Dotaz čtenáře"