• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESMAGIC THE GATHERING : Vrazda v salonnim kupe
    ASYD
    ASYD --- ---
    Sagy byly top
    Ale maro psal ze to je pro novou mechaniku
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ASYD: Tehle layout

    9-Jfy-BKPGReNl-S9oa-WEla

    by teoreticky mohl znamenat, že se vrátěj ságy. Což by se mi docela líbilo, protože mi přišly fajn a ne úplně vytěžený. Na Storm Scale dostaly čtyřku a do settingu založenýho na příbězích by se dost hodily (a proč vymejšlet novou mechaniku, když jednu funkční máme).
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    MATEEJ: tak za nás čtvrtek. Je nás tedy jen 5 zatim..

    Id chobot - zeptas se v grupe z potrvá, zda se jim nechce?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    ASYD: no ty tri druhy boosteruu teda nevim nevim...
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    ACHERON: jako nemyslím si, že má cenu 2k, ale jinak je super i na Modernu je fajn, do EDH se hodí. Když koukáš na cokoliv z legačky, tak je to fakt hnus :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ACHERON: Hrozne to rekti na legacy. Turn 1 W6+wasteland prakticky znamena ze nemas jak prohrat
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    dotaz, chvíli jsem byl mimo a ted jsem kouknul na rytíře na modern horizons a docela mi spadla čelist nad nonfoilovýma cenama. To jsou ty karty tak dobrý nebo tam je nějaký dočasný aka-standard efekt? Pokud je a) správně, co je za cenou Six and Wrenn? (1900???)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Víly!!!
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    MATHES: co to je vzadu za tema vilama? je to hrozne znamy ale nemuzu si vybavit...
    MATHES
    MATHES --- ---
    Thrones of Eldraine, Faeries strike back

    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: 2k xp ;)
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA: klidne se neboj zminit co za nej je:)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Pridal bych na nastenku kod: BROUGHTBACK , díky
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Tak u mě změna, můžu čt/út (omlouvám se za zmatky).
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: ja te chapu, ale kdyby mi nekdo to textu narval smajliky, tak budu dost nasranej:D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    _DOMINIK_: To je asi správnej vývoj. :-) Ono to totiž zas až tak zásadní není. Ty jsi samozřejmě v právu, ale zase je nutné vzít v potaz, že v tomhle případě jde (pravděpodobně) o víceméně amatérský projekt, kterej dělaj lidi ve svém volném čase z lásky pro věc (stejně jako ty). A v takovém případě asi není na místě do nich nějak ostře prudit. Ale je na místě se slušně a nekonfliktně ozvat, je to dobrá zpětná vazba i pro ně, která, pokud ji vezmou v potaz, vylepší kvalitu toho portálu.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: jeste s nikym. jsem byl nejdriv dost nasranej, ale postupem casu uplne vychlad a ted mi to cely zacina pripadat cim dal min zasadni :)

    ale napisu nejaky mail na Jakuba Urubka, viz kontakty zde: http://cmus.cz/stranky/kontakty-contacts_18_stranka.html
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: btw s kyms to resil? s lobem, klarou nebo nekym uplne jinym?
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    _DOMINIK_: MATEEJ: TOTALLYDIZZIED: já mám docela zkušenosti s publikováním a s prací s editorem/korektorem a podepisuju se pod to, určitě se ozvat. Čeština je totiž specifická tím, že např. v interpunkci umožňuje víc způsobů, jak to napsat s tím, že každým jiným pořadím slov, čárkou nebo pomlčkou se mění význam. I proto víc než v jiných jazycích by mělo být obvyklé, že pokud někde dělají změny - i když jsou v časovém presu - tak by měli poslat autorovi NÁVRH vyznačených změn ke schválení s tím, že pokud některé z nich autor nepřijme, tak je to úplně v pořádku, protože to je jeho článek. Něco jiného jsou např. noviny, které mají editora s ustáleným stylem, který jde napříč články, ale to si myslím, že cmus úplně není :)

    pěkný report.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam