• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: opravdu nevím, tím spíš by to pro mě byla šílená situace
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    já si ještě myslím, že je to v tom, že se ženy často nechávají tak svádět a ukecat.pač to žena chce :) ona chce, aby se jí někdo dvořil velice...a muži, když ji loví do sítí, tak je to strašně intenzivní a po tom dlouhodobějším vztahu je to nové a parádní ..jenže prostě to je ten lov :) jak jsem mohla být tak slepá :) furt chci slyšet nějaké bláboly, furt chci nějaké důkazy lásky..tak tady ho mám...udělala jsem z něho kokota a on mi to odpustil....vidím to celé v úplně jiném světle..ale úplně jiném teď..tamten nový jen žvanil....tenhle tak neumí žvanit, ale jeho cit musí být stokrát horoucí než všechny ty kecy dohromady
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: no jo, jenže to odepíšeš vztah, když to jinak funguje - milujete se, on miluje dítě, věnuje se vám, dokáže zabezpečit rodinu, jste spolu rádi a umíte si jinak užít čas spolu i bez sebe... jento holt na té jedné koleji nějak nefunguje...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: timto se take vysvetluje skutecnost, ze Bill Clinton sve Hillary zahnul s tak osklivou stazistkou :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: to už záleží na nich dvou no..já bych v takovém vztahu zůstávát nechtěla a kdybych v něm zůstala, nechtěla bych být nevěrná..nevim, co bych dělala..ale trvale udržitelné by to s více vztahy pro mě určitě nebylo
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: teď už jo, ale někdo je holt tupější a musí si to vyzkoušet...to dobré peklo, co lze s některými lidmi zažívat...jojo....na začátku vypadal ten nový také naprosto perfektně, byla jsem nadšená :) po půl roce vidím, že nesahal tomu starému ani po kolena...že mu ani já sama nešahám po kolena :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    _BENNY: nebo taky měsíců... let...

    TAYLES: to ano... ale on to nemusí být jen případ frigidity ženy, i muži pak mají mnohdy co dělat sami se sebou - z žádostivé milenky se jim doma objeví "matka", no a co teď s tím...
    k poradci, obvzlášť, když to ani kolikrát dotyčnému nedochází, o co tu jde, ho těžko dotáhneš
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: tak snad uz bude princezne aspon neco dost dobry ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: já už bych nikdy nechtěla udělala žádnou kokotinu, jestli teď dostanu možnost vrátit se ke svému dřívějšímu úžasnému nedoceněnému muži ..tak už nikdy, nikdy nikdy..nebudu pohrdat jeho kvalitami, ryzím chrakterem a tím bezpečím, které s ním cítím a budu věrná až za milion hřbitovů, aby na mě mohl být pyšný a já na sebe vlastně taky
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: nevím..upřímně já ani nechápu, jak to může časově někdo stíhat a tak vůbec, já bych si pletla i jejich dvě jména a nepamatovala bych si, co mně kdo řekl :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: nevim co te na nem prvne upoutalo v one paralelni realite ;D
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: a na co bych měla toho hulváta? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: neni v takovem pripade lepsi otevreny vztah s hulvatem a dite s lepsim otcem? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: proc nikdy? staci jednou za 3-4-5 tydnu ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale věřím, že pokud má třeba žena rizikové těhotenství a náročné šestinedělí a mezitím se její muž chová jako hulvát, tak se jí zohaví i na dalších 20 let..proč ne :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale houbelec :) porod je velká změna, poporodní období je náročné, ale že by si po tom už lidi nikdy nezapíchali...to musí být tedy hodně vzácné případy
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: muze byt i trvala. koukni na ty osklivy protivny baby v tramvaji... taky to byly kocicky ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale to není žádná trvalá změna, to je změna přechodná, pokud je trvalá, není to podle mě v pořádku (to by totiž i příroda byla sama proti sobě)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: tak na tomto obecnem vyjadreni se shodneme ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam