• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    nó..ale ten můj prachatý kamarád, co ho mám ráda, mi to říkal taky..říkal "mně připadá, že se ženeš za mamonem" ..a měl pravdu...to totiž nebylo nic jiného ..neříkám..píchání bylo dobré dvakrát, třikrát jako v ráji, že? stálo to za to, podělat si ten vztah? ne, ani omylem :) ale ty choutky znám..ty znám tak, že už je ani nepozdravím, až je příště potkám :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: ja jsem zenace jeste nemel ;)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: to jo...ono mi to na jednu stranu hrozně moc přineslo i tak osobně..ale stejně mě to mrzí kvůli němu ..ale už to nevrátím. No ale tady se do toho každý úspěšně žene a ještě se ženáčem ...tož :) tak no
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: prostě jsi potřebovala zjistit, co v tom původním máš... i takových zakopnutí je někdy potřeba
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: opravdu nevím, tím spíš by to pro mě byla šílená situace
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    já si ještě myslím, že je to v tom, že se ženy často nechávají tak svádět a ukecat.pač to žena chce :) ona chce, aby se jí někdo dvořil velice...a muži, když ji loví do sítí, tak je to strašně intenzivní a po tom dlouhodobějším vztahu je to nové a parádní ..jenže prostě to je ten lov :) jak jsem mohla být tak slepá :) furt chci slyšet nějaké bláboly, furt chci nějaké důkazy lásky..tak tady ho mám...udělala jsem z něho kokota a on mi to odpustil....vidím to celé v úplně jiném světle..ale úplně jiném teď..tamten nový jen žvanil....tenhle tak neumí žvanit, ale jeho cit musí být stokrát horoucí než všechny ty kecy dohromady
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TAYLES: no jo, jenže to odepíšeš vztah, když to jinak funguje - milujete se, on miluje dítě, věnuje se vám, dokáže zabezpečit rodinu, jste spolu rádi a umíte si jinak užít čas spolu i bez sebe... jento holt na té jedné koleji nějak nefunguje...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: timto se take vysvetluje skutecnost, ze Bill Clinton sve Hillary zahnul s tak osklivou stazistkou :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    ILLUZE: to už záleží na nich dvou no..já bych v takovém vztahu zůstávát nechtěla a kdybych v něm zůstala, nechtěla bych být nevěrná..nevim, co bych dělala..ale trvale udržitelné by to s více vztahy pro mě určitě nebylo
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: teď už jo, ale někdo je holt tupější a musí si to vyzkoušet...to dobré peklo, co lze s některými lidmi zažívat...jojo....na začátku vypadal ten nový také naprosto perfektně, byla jsem nadšená :) po půl roce vidím, že nesahal tomu starému ani po kolena...že mu ani já sama nešahám po kolena :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    _BENNY: nebo taky měsíců... let...

    TAYLES: to ano... ale on to nemusí být jen případ frigidity ženy, i muži pak mají mnohdy co dělat sami se sebou - z žádostivé milenky se jim doma objeví "matka", no a co teď s tím...
    k poradci, obvzlášť, když to ani kolikrát dotyčnému nedochází, o co tu jde, ho těžko dotáhneš
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: tak snad uz bude princezne aspon neco dost dobry ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: já už bych nikdy nechtěla udělala žádnou kokotinu, jestli teď dostanu možnost vrátit se ke svému dřívějšímu úžasnému nedoceněnému muži ..tak už nikdy, nikdy nikdy..nebudu pohrdat jeho kvalitami, ryzím chrakterem a tím bezpečím, které s ním cítím a budu věrná až za milion hřbitovů, aby na mě mohl být pyšný a já na sebe vlastně taky
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: nevím..upřímně já ani nechápu, jak to může časově někdo stíhat a tak vůbec, já bych si pletla i jejich dvě jména a nepamatovala bych si, co mně kdo řekl :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: nevim co te na nem prvne upoutalo v one paralelni realite ;D
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: a na co bych měla toho hulváta? :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: neni v takovem pripade lepsi otevreny vztah s hulvatem a dite s lepsim otcem? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: proc nikdy? staci jednou za 3-4-5 tydnu ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale věřím, že pokud má třeba žena rizikové těhotenství a náročné šestinedělí a mezitím se její muž chová jako hulvát, tak se jí zohaví i na dalších 20 let..proč ne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam