• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    MEG
    MEG --- ---
    KRUTOVOKO: o promiskuitě nic nebylo řečeno ale...
    no nic, zřejmě si tu pleteme dojmy a pojmy. :-)
    MEG
    MEG --- ---
    BLONDYNKA: myslíš ten poslední? :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEG: Pán bude asi tenhle případ :-))

    Ženy se dělí na:
    kamarádky - dají ti.
    dobré kamarádky - dají tobě a kamarádům.
    jeptišky - nedají nikomu.
    kurvy - dají všem.
    kurvy zasraný - dají všem, jenom tobě ne.
    MEG
    MEG --- ---
    KRUTOVOKO: leda by jí za to platil...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KRUTOVOKO: Teď si nejsem jistá, máš hodně malinkatého pindíka nebo si jen děláš (nijak zvlášť chytrou) legraci?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KRUTOVOKO: Máš v tom trochu zmatek, taková nikoho nepodvádí. Kurvička je když tak ten chlap.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: ne, nebyla, ale promiň, tahle debata s tématem klubu fakt nesouvisí a berme ji za uzavřenou
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: stejne si myslim ze to mohla byt asi jedina prilezitost kdy jsi ji mohla potkat
    ENELI
    ENELI --- ---
    BLONDYNKA: to víš že bylo, jistila jsem to pak tou honičkou.
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: to u mne jakozto povestneho gourmeta nevylucuji:-) pak to bylo ocividne v tehdy jeste existujici restauraci Vltava v Kotevni ulici.-))ze bych si daval grundle jinde v Praze tak v poslednich peti letech si nevybavuji, tam je ale meli vynikajici:-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: chápu, naposled ses věnoval raději než své ženě grundlím
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: to si fakt nevybavuju:-)) ale mozne to je
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AFRAM: na pár akcích... dokonce jsme jednou i seděly vedle sebe - je opravdu milá a do domácí otravné puťky má fakt daleko - má fajn smysl pro humor
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    BLONDYNKA: v tom s Tebou souhlasim - stoprocentne...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: nemyslim...a ty jsi asi necetla moc pozorne:-) to bys ale mela
    ENELI
    ENELI --- ---
    ILLUZE:
    AFRAM:
    tak vidíš, IIluze ti to jasně vysvětlila....:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ENELI: Mě by v takové situaci bylo víc líto toho zapomenutého dítěte než toho času a honičky sem a tam...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AFRAM: Je fajn, že jsi takový chlap. Opravdu ti ale musím říct, že je vás takových dost málo. Možná většinu chlapů štve, jak ta jejich vypadá a že se z ní stala slepice domácí, nicméně tak moc, aby zvedli prdel a postarali se sami o děti, aby si ona mohla zajít ven, je to zas nepálí.

    No ale jen tak mezi námi - proč by se měla ženská spoléhat zrovna na toho chlapa, že? Máme přece chůvy, uklízečky, člověk si dnes může najmout armádu lidí, co se postarají. Samozřejmě za peníze pana živitele, když je on příliš unaven, aby to udělal sám...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ILLUZE: no, treba i diky tomu ze jsem ji prece jen obcas z domu vykopal:-)ani si ale nevzpominam ze jste se vy dve potkaly.-...



    ENELI: my jsme se vidali celkem pravidelne, jen to bylo posunute do pro jine rodiny ponekud netradicnich casu...cast jedne materske se mnou napriiklad stravila v nemecku, kde - diky propojenosti bytu s redakci, se mnou vlastne bydlela na pracovisti...a paradoxne tam se ode mne nehnula pres veskerou mou snahu ani na krok...ac mohla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam