• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SUBVERSION: Cely covid mlceni. Je to zvlastni.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KUATO: 2015 jasny, jak se vede ted? :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    NTR23: no je to hezké, když se mají dva až tři lidi rádi:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NTR23: ty vole :P
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Jak šlapou vztahy v novém školním roce?
    U nás doma (já s manželkou) pořád přátelská atmosféra na jedničku.
    S přítelkyní také pořád jsme, její manžel pořád nic neví.
    A manželčin přítel asi ze vztahu couvnul, protože má paní mi brečela na rameni.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KUATO: tak hodně štěstí :-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    TANAIS: jasně, chápu. zatím to nehrotím, jsem rád, že to nějak funguje jak to funguje a je předčasné řešit, co bude za deset let. jestli se toho vůbec dožijem, jak se říká :o). že by se ty dvě proti mě spikly.. nu život má někdy zvláštní smysl pro humor, byla by to minimálně zajímavá a poučná situace. docela výzva :o). zatím jsme všechny těžkosti zvládli díky ochotě komunikovat. takže předpokládám, že bych musel koupit pár lahví dobrého vína a po víkendu by nás všechny huba bolela :o).
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: tak... to asi budeš muset zkusit hledat někde jinde... tady ti myslím pšenka nepokvete...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TANAIS: zadnou nemam, shanim:-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: Já ti nevim. Já bych ti i odpustila to, že máš milenku. Ale to, s jakým despektem mluvíš o svý ženě a obhauješ fakt, že tu milenku máš, fakt nechápu. Myslím, že i nevěra se dá provádět s určitým stylem a "důstojně"... Ale tak... je to tvůj boj...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    ILLUZE: me nezabezpecuje a jak jsem rikal-nepotrebuji to. Pro ni je domacnost zabava. Delala hodne veci i kdyz bydlela s rodici.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PSYTRANCE007: A kde má tvá žena brát energii na akce, když ti doma zabezpečuje zázemí?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TANAIS: skladam idealni zenu:-) kvalitu dohanim kvantitou.....zena je hodna, pracovita, zazemi super ale nic se mnou nechce podnikat tak tohle misto obsadila tenkrat ta kamaradka ale tu jsem byl nucenej kvuli tem vylevum a labilnimu chovani poslat do haje a co se tyce sexu tak to je spis na odreagovani aby mel clovek nejakou zmenu. Toho se muze ujmout jakakoli i kdyz s kamradkou asi lepsi nepraktikovat, holkam to leze prilis na mysl.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KUATO: neumím si představit, že by to fungovalo dlouhodobě. Paradoxně si dokážu představit, že by můj muž měl nějakou milenku snáze, než že by mi jiná žena začala kecat a ovlivňovat věci, které dělám.... a jak píše Valentina - trojka je prostě blbá... protože jsou vždycky dva proti jednomu.... a skoro bych věřila, že nakonec ty dvě budou proti Tobě ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: no, počkej... a proč teda s ní vlastně jsi?... Mně to nějak uniká... Šukat chceš jinde, doma ženu zase až tak nepotřebuješ, protože si většinu věcí obstaráš a nejraději jsi sám... Kde je smysl takového vztahu?...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VALENTINA: ja myslim, ze pokud vylozene ex nebranis ve styku s detmi a on na deti vylozene nesere, ze se to nestane...
    spis asi jde o to, aby decka rychle pochopila, ze zivot neni pohadka a laska nebyva na celej zivot..
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VYHULENY_UFO: tak já to svým dětem udělala, takže čekám, že mi to taky jednou vyčtou, že jsme s manželem nezůstali spolu:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VALENTINA: vo tom zadna, ale me to proste smrdi tim, ze jsou deti tak trosku rukojmi svych rodicu.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VYHULENY_UFO: mám to ze svého dětství naprosto stejné jako ty. Ale fakt nikdy nevíš, co je pro koho lepší, to ukáže čas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam