• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Možná je to i tím bahrajnským slunkem, ostré světlo zvyšuje konstrast. Uvidíme co s tím udělají ostré bahrajnské výbojky :D
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Byl jsem zvědavej, co Tsunoda a DeVries, a jsou na tom skoro stejně, tak čekám dál. Můj kůň je každopádně to čuně japonský :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JECZNY: A tak jasně že jsem si zapřeháněl :) Je fakt že ta růžová tam je docela růžová.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Mně to tak černý nepřijde a Gasly v růžové, to mi sedí :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Hehe Lewis dostal výjimku na piercing v nose z důvodných obav o znetvoření častým vyjímáním :D
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Jako metalista tento módní trend vítám :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    To je hrubý jak je to fakt všechno černý. Mercedes už si černou označkoval, ten to má jednodušší, stačí jim říct, že vracejí k původnímu zbarvení :D Ferrari je červený jen z horní onboard kamery a něco málo na bočnicích, aby vypadalo aspoň trochu červeně i zboku. Na RedBullu je zajímavý, že modrej vlastně ani neni. Vykašlal se na to podobně jak Mercedes, mají jen takový lehoučký žíhání do modra nějakou příměsí v horní vrstvě toho karbonu, shora víc, dolů nic, pic, modrej to má jen takovej záblesk, šlus, černej RedBull :D Nejodvážnější byl Aston Martin a zelenou pokryl možná i skoro celou téměř polovinu povrchu. Těch několik decimetrů čtverečních barvy McLarenu je ještě aspoň docela výrazná barva, ale stačí trocha prachu a bude vypadat stejně. No a ostatní mají na sobě asi aspoň kus lepící pásky v týmový barvě, takže všechny ty černý auta od těch zbylých černých jdou v poho rozeznat! Hlavně že jsme se těšili, že auto každého týmu bude konečně vypadat jinak! :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ESKA: Hele v testech jezdil s nějakými technickými problémy tak nastejno, jen jednou to vyšvih na 14 nebo 15. První víkendy bych od něj souboje o pódia uplně neočekával ;) Než si zvykne na větší, tužší, těžší a rychlejší auto, jiný pneu a tak. Ve F3 to po třech sezónách s pneu očividně zvládal, tady se to musí naučit znovu. Uvidíme v kvaldu, teďka tak max do toho 14/15 bych čekal
    ESKA
    ESKA --- ---
    Tak snad Staněk bude rychlejší :))) Vím, reálně uvidíme až v Q.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    https://twitter.com/F1/status/1631292020525342720
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Na rovině zpátky na kopci mezi devítkou a desítkou

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Mluvím o variantě nad horní rovinkou, ne o té nejznámější šikaně před nájezdem na hlavní
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: + teda záleží jakým autem, respektive jakým konceptem auta. Třeba LMP nebo formulí se "paradoxně" líp jezdí spíš rychleji, páč když jedeš pomaleji tak se tam nevlezeš. A to chce právě nervy a nebát se tam vlítnout, bo když tam vlítneš, tak tě podrží aero
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Jn, když se tam bojíš, tak na dlouhé budeš vždycky pozdě
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: jo ta jedna je naslepo jeste asi pul zatacky no :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: to nevim .. ja krouzil do zblbnuti abych moh na zacatku predjet a v druhe puli ujet ... a kdyz byl nekdo pred tak prave 13 14 15 byly super ... pac ten vyjezd kdyz si umel tak pak ta dlouha rovna byla tvoje ... ted bude teda kurevsky dlooouha :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: V PC2 je i varianta se šikanou nahoře za devítkou v nájezdu do vratné rovinky. To jsem sebou do mantinelu mlátil pravidelně. Nebo jsem tam byl pravidelně pomalej. Ono je to tam takový naslepo i když se jede bez šikany. No a šikany musíš vlítnout tak, že víš kde přesně je, protože ji uvidíš až kdy seš v ní :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam