• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    JORDI: To je komentovaný anglicky?
    JORDI
    JORDI --- ---
    Dá se F1 tv sharovat? Ze bych se s někým podělil o náklady? Na stránkách píšou že hlavní přenos muže jenom 1 uživatel, ale ma redditu lidi píšou, že jim sharovani funguje.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    ESKA: Souhlas. Já to myslel tak, že Tsunodovi fandím, ale spíš si myslím, že si ho DeVries namaže na chleba. Piastri si včera zkoušel útoky, ten bude hladovej!
    ESKA
    ESKA --- ---
    JECZNY: ze začátku taky myslím, že Tsunoda, ale časem ho Devries roznese. Každopádně to bude moc zajímavý souboj.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Vedle Ralfa Boschunga, kterej je, jestli se to tak dá říct, veterán této juniorské série a pravděpodobně služebně nejstarší pilot celé historie F2 :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Takže Staněk devátej, jo? Takže do sprintu startuje z druhýho, jo? :D
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    prvně mam f1 TV a je to fakt super :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Quali F3, jednadvacet aut v jedné vteřině. To se ve F1 nestane! :D

    :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Možná je to i tím bahrajnským slunkem, ostré světlo zvyšuje konstrast. Uvidíme co s tím udělají ostré bahrajnské výbojky :D
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Byl jsem zvědavej, co Tsunoda a DeVries, a jsou na tom skoro stejně, tak čekám dál. Můj kůň je každopádně to čuně japonský :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JECZNY: A tak jasně že jsem si zapřeháněl :) Je fakt že ta růžová tam je docela růžová.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Mně to tak černý nepřijde a Gasly v růžové, to mi sedí :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Hehe Lewis dostal výjimku na piercing v nose z důvodných obav o znetvoření častým vyjímáním :D
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Jako metalista tento módní trend vítám :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    To je hrubý jak je to fakt všechno černý. Mercedes už si černou označkoval, ten to má jednodušší, stačí jim říct, že vracejí k původnímu zbarvení :D Ferrari je červený jen z horní onboard kamery a něco málo na bočnicích, aby vypadalo aspoň trochu červeně i zboku. Na RedBullu je zajímavý, že modrej vlastně ani neni. Vykašlal se na to podobně jak Mercedes, mají jen takový lehoučký žíhání do modra nějakou příměsí v horní vrstvě toho karbonu, shora víc, dolů nic, pic, modrej to má jen takovej záblesk, šlus, černej RedBull :D Nejodvážnější byl Aston Martin a zelenou pokryl možná i skoro celou téměř polovinu povrchu. Těch několik decimetrů čtverečních barvy McLarenu je ještě aspoň docela výrazná barva, ale stačí trocha prachu a bude vypadat stejně. No a ostatní mají na sobě asi aspoň kus lepící pásky v týmový barvě, takže všechny ty černý auta od těch zbylých černých jdou v poho rozeznat! Hlavně že jsme se těšili, že auto každého týmu bude konečně vypadat jinak! :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ESKA: Hele v testech jezdil s nějakými technickými problémy tak nastejno, jen jednou to vyšvih na 14 nebo 15. První víkendy bych od něj souboje o pódia uplně neočekával ;) Než si zvykne na větší, tužší, těžší a rychlejší auto, jiný pneu a tak. Ve F3 to po třech sezónách s pneu očividně zvládal, tady se to musí naučit znovu. Uvidíme v kvaldu, teďka tak max do toho 14/15 bych čekal
    ESKA
    ESKA --- ---
    Tak snad Staněk bude rychlejší :))) Vím, reálně uvidíme až v Q.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam