• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SUCZKER: ne, je to klasickej blind spot check.

    Někteří lidé zaměňují "zajímavé" za "vtipné". Lepší to ignorovat :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Je tohle jenom klasicka hricka na test blind spotu, nebo mi neco unika:



    Nepozastavil bych se nad tim, kdyby to nebylo ve vysmatejch :) [ PALADIUS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    PISKVOR,
    ADITU: Dekuji.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    tak v tomhle případě může rovnou vyráběh komerčně a ještě k tomu přidat nějakou produkci bio-hnojiv...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    FRONEMA: Aha, to dává smysl, díky!
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MYSHAAK: je to odkaz na ten vtip "when life gives you lemons, make a lemonade". jakoze povzbuzeni, ze kdyz je zivot tezkej, snaz se z toho neco vytezit, najit na tom to dobry
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Nějak mi tu chybí pointa. Pokud tedy není v tom, že se na mě jednou život nasere. Ale ty citrony?
    ALESH
    ALESH --- ---
    JOSE_MAT: aha, toho jsem se bal.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ALESH: asi slovo Minerva
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ADITU: musim teda rict, ze spojeni "aby sis s jednim ditetem vubec vrznul" me dost vylekalo ..
    2MAN
    2MAN --- ---
    DOCKINEZ: ok, díky... hledal jsem v tom způsob, jak vydělat, viz PRAASHEK:
    ADITU
    ADITU --- ---
    CHEVALIER: u prvniho je to patrne jasne. aby sis s jednim ditetem vubec vrznul (a mohl tak pocit druhe), se potrebujes zbavit prvniho ditete, tak ho s piskotama (aby neotravoval, ze ma hlad) posadis k televizi ke krteckovi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CHEVALIER: K poceti prvniho ditete je treba navodit vasnivou atmosferu; k poceti druheho je zejmena potreba odpoutat pozornost toho prvniho.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    2MAN: tato otázka (židovská otázka, dont blame me, snažili se ji vyřešit jiní myslitelé - spousta odpovědí, konečně řešení, alias heureka, pořád nikde...) leží na několika rovinách.
    Zaprvé - chtějí umřít dřív než... manželka, děti, pes, housle, věřitel(!), životní pojištovák(!!!) protože na tom vydělají. Ať už peníze, nebo psychickou rovnováhu.
    Zadruhé - protože si vzpomenou na cokoliv výše
    Zatřetí - protože všichni (viz výše) budou nasraní

    je to vlastně dost antisemitská anekdota, více nežli židovská. ale není taková vlastně většina? fenomén "židovské anekdoty" je ve většině případů prost dosti věcí ortodoxního smýšlení. teda jenom pokud nemají smysl pro humor i židi. a z vlastní zkušenosti můžu dodat, že většinou mají. pokud není zrovna šábes
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Vzdalene se to podoba tomu vtipu z casu totality:

    Prisel jsem na to, jak vyjebu s komoušema
    ?
    Umřu!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    2MAN: uz chtej mit pokoj od manzelek, harantu, sefu, domacich mazlicku apod. neasi.
    2MAN
    2MAN --- ---
    Trochu tápu, asi v tom hledám něco, co tam není, ale slyšel jsem tohle, vyprávěno jako zaručeně židovskou anekdotu:

    Víte, proč Židovští muži umírají dřív?
    Protože chtějí!

    nějaké rozuzlení prosím?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Gumičky. Samý gumičky.
    What Happens When You Saw A Rubber Band Ball in Half? | IFLScience
    http://www.iflscience.com/physics/what-happens-when-you-saw-rubber-band-ball-half
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    BESH: Ted me napadlo prelozit ten nazev souboru a vyhodilo mi to "gumicka mic pily"
    takze asi mic naplnenej gumickama, kterej teda neznam. Ale vypadalo to hnusne kdyz jsem si jeste myslel ze je to zivy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam