• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VECTOR: Asi ses neoverena identita :) A treba tam mas blbe heslo....
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Desitky me furt v nastaveni otravujou, ze "Musite overit vasi identitu"

    Nevite nekdo, co to je? Kdyz kliknu na overit, tak to po chvili zmizi, po zapnuti se zas objevi.

    Jo a taky me neustale sere, ze po uspani pocitace se pak nezobrazuje ikonka wifi a ten dialog v oznamovaci oblasti, netusite nekdo, jak to vyresit?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: Insider bezi dal a pokud vim tak pobezi. Dokud jsi insider a splnujes podminky (tedy ze obcas splnis ty jejich testy) tak muzes OS pouzivat jak chces a mas licenci.
    Kdyz budes chtit s Insiderem skoncit musis si licenci bud koupit nebo si dat starou.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DUBAS_: ano to je presne ono.
    tento program mame u redhatu ze :)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SUPEX: myslim ze jsem to videl na zive tam rikali ze insider program pobezi soubezne s ostrou verzi desitek a lidi co nemaji klic na desitky a ani nemuzou upgradovat a budou prihlaseni do insider programu budou mit desitky gratis ale je to vykoupeny tim ze budete pokusny kralici novych buildu nikdo vam nezaruci ze nejaky update nesestreli pc
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUPEX: microsoft klasika. je možné, že to ještě změní, nebo insider protáhnou, ale nesázel bych na to.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    RATTKIN: Okej, no já jenom, že občas se objevilo, že i insideři bez předchozího systému dostanou upgrade s licencí. Ale pravda je, že jeden den byly zprávy takové a druhý den makové.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUPEX: na licenci nárok nemáme. insider bude ještě chvíli pokračovat. pak koupit. nebo pokud na starém kompu byly 7ky nebo 8ky tak vrátit a upgrade.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    Hele, kluci. Dotaz.
    Byl jsem insider celou dobu a na jednom kompu jsem měl nainstalované testovací buildy. Mám nárok na licenci? Stačí když to proupgradeuju až do konce nebo si musím licenci koupit?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: Update je ted v start->Setings
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Ještě k problému s probuzením v desítkách - vyplatí se též prověřit naplánované úlohy ve správě počítače.
    Jinak je docela zajímavé, že mi ve verzi pro nefunguje panel windos update (vůbec se mi neotevře)
    OREA
    OREA --- ---
    Zdravim a prosim o radu.
    Mame Laptop Lenovo s Windows 7, pri recovery procesu na Windows 8 doslo k potizim. Na konci procesu se ukazalo okno - instalace byla dokoncena prejete si restartovat nyni? Dala jsem ANO a od te doby windows pise hlasku: "Windows could not complete the installation. To install Windows on this computer, restart the installation."

    Kdyz dam OK (jina moznost neni) - tak se to cele Restartuje a pak se ukaze zas ta stejna hlaska - a je to porad dokola.

    Co s tim?
    :/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Ja tedy bez pardonu dal do politik ze vsechny OS se nechavaji anglicky + lokace atd se nastavi cesky. Takze jim funguje klavesnice, datumy atd ale vsechny chybove hlasky jsou anglicky a da se s tim pracovat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER: a nastavil jsi si v profilu češtinu ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Pokud vim tak ne primo po staru, existuje pouze jazykovy balicek ktery lze stahnout bud primo a nebo pres nastaveni jazyka primo ve Windows.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: jj, to je v principu totez:)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ARIAEL: Ne nedotkla jsem se. Ale nakonec jsem ještě našla tohle: http://www.techsupportalert.com/content/how-fix-computer-keeps-waking.htm
    a zabralo to.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: dotknes se klavesnice? tohle maji zapnute... probouzeni.. da se to vypnout v powermanagementu
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by někdo proč se mi W10 x64 pár sekund po přechodu do režimu spánku zase samovolně (bez vnějšího podmětu) produdí?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MUXX: FileUnsigner.exe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam