• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DANIELSOFT: jn a pak se firmy divi kde maj data
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    THEODORT: já nakonec našel návod na YouTube

    https://www.youtube.com/watch?v=x-jqZjRjtYE
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DANIELSOFT: ja bych patral nad tim jak tyhlle firemni bastly distribuovat centralne z overeneho mista a mam ozkouseny ze pak zadna hlaska nevyskakuje.. nicmene nekde v GPMC
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    dotaz: když teď spouštím nějaké firemní cmd skripty, tak na mě windows vybafnou, že je to uknown vendor a jestli to fakt chci spustit. kde se dá tato kontrola vypnout?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MATT: Já bych zkusil jako první taky jiný zapojení - DP kabely jsou zlo, nám to tu dělá každou chvíli naprosto nesmyslný věci, který se 99% vyřeší přehozením na DVI nebo i VGA adaptér..
    MATT
    MATT --- ---
    GURBON: Nejdřiv jsem řešil hlášku od driverů "the system has detected a link failure and cannot set the requested resolution and refresh rate", našel jsem rady jako koupit novej DP kabel. Dneska jsem se vzdáleně pripojil teamviewerem a zjistil, že tam je to malý rozlišení. Drivery jsem aktualizoval a nepomohlo. Začlo se to objevovat s novym monitorem LG, grafarnu mam AMD Radeon.
    GURBON
    GURBON --- ---
    MATT: zkusil bych aktualizovat ovladace GPU
    nikdy jsem o tomhle problemu neslysel, ale google evidentne jo https://www.google.cz/search?q=windows+after+sleep+640x480
    MATT
    MATT --- ---
    Kdyz se mi uspi monitor, tak se mi wokna prehodej do 640x480. netusite co s tim?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS: s androidem funguje bez problemu ;)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    JOPS: S Androidem mohu funkčnost potvrdit :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    hosi, dotaz na TeamViewer. Pouzivate nekdo addon, kde muzete ovladat mobil?

    Dneska jsem mluvil s podporou a ptal se na funkcnost a rikali mi, ze na ANDROIDU je plna funkcnost a na APPLE produktech pouze zobrazeni a moznost akorat uzivatele navigovat. Coz by mi nevadilo.

    Ale chtel jsem se zeptat. FUNGUJE TO? :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    MVEK: ja to nevydrzel, a vcera kolem 15. otocil to automaticky nastaveni casu, aby se to srovnalo... :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    L4MA: Tak jsem tentokrát Win10 nechal a čas se přestavěl až dneska před chvílí, přitom běžely včera asi od osmi do desíti večer a dneska od devíti.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NIGHTHUNTER: je to prave nepravidelne, nekdy odejdu od PC k TV a uz je ten adresar aktualizovany a nekdy nestaci ani vypnout televizi, takze kdyz treba neco stahnu, na co chceme hned koukat, tak musim vypnout cele Synology a nechat ho znovu nabootovat, je to fakt otravne :(

    PES: myslim ze ne, je to pres takovy ten samba share, ale tohle nevim, kde v Synology zjistim... dokonce sem zkusil zapnout job reaindexace souboru v adresari Video po minute (coz je imho zbytecna zatez na performance), ale to taky uplne nepomohlo. Zaboha se mi to nedari vygooglit, kde je problem :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    Ja uz si zvykl na tu PS davku co jsem tu kdysi posilal. Obcas kdyz vidim nejaky mrdnik v trayi, tak ji spustim a je zase chvilku klid.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GURBON: škálování funguje v elektronu výborně..
    vidím něco jako chromebook jako jedinou možnost vývoje..
    GURBON
    GURBON --- ---
    RATTKIN: neblazni, to by lidi chteli.... stejne jako funkcni skalovani pro rozliseni nad fullHD a tisic dalsich veci.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    kdyby opravili samopřepínání klávesnice radši
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TOOMIX: hnusný
    PES
    PES --- ---
    TOOMIX: Můj odhad je, že to z Win7 zkopírovali a ve Win10 mezi grafický subsystém (nový) najebali nějaký mezixicht, který to překládá a tím pádem strašně zdržuje...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PES: no i kdyby, tak to nemuseli na Windows 10 domrdat, je to minimálně 3x pomalejší než na Windows 7. Asi záměr, aby všichni přešli na DirectDraw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam