• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KAIAFOX: not again :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KAIAFOX: no třeba právě proto už nemá ani na kalhoty :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MOODYCAT: Ja porad nechapu tu matematiku, kdy si nemuzes koupit dvakrat za rok kalhoty do prace za par stovek, ktery potrebujes a na druhou stranu financujes svuj beauty blog a jezdis autem...O.o.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MOODYCAT: Co dělníci v montérkách - ti jsou ve svém pracovním oděvu důstojní dost?
    Nemá být pracovní oděv spíš o tom jak je praktický a bezpečný, a důstojnost řešit u profesí typu soudce?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    MOODYCAT: Tak trochu vetsi tricko se hodi kdyz mas nabeh na malou pneumatiku. Jinak modra a bila je pekna kombinace.. Proste pracovni odev, nevim co chces
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    JAJITA: U nás hygiena pravidelně kontroluje, že nám pere prádelna, která to umí na vysokou teplotu. O tom, že se nám nesmí křížit cesta čistého a špinavého prádla, se mi tu nechce ani psát.
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    1MALALISTICKA: pisu, ze ne spolecne s ostatnim, a prave vetsinou to od nějakých tekutin apod ani neni :) jako kdyby to bylo od jakychkoliv tělesných tekutin, tak to domu ani netahnu :D nejsem blázen.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    QUIXDE: Dokud sem dělala na luzkach, tak sem si doma neprala. Nechci v jedne pračce prat svoje milované halenky a zároveň pracovní prádlo od krve, moči, stolice a dalších tělesných produktů. I kdybych v mezičase pračku dezinfikovala. Ten pocit je ekl.
    Ted když mám bílé hadry jen na přecházení k hlášení a na oběd, tak si doma peru a žehlím. Ale vlastně jen proto, ze miluju vůni levandulove skrobenky (po které se zároveň uniformy mnohem méně mačkají :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MOODYCAT: tady lekari noci civil (pouze ti v ambulanci teda), aby nestrasili pacienty. Pry vznika lepsi atmosfera. Na sal se prevlekaji protoze se hadry musi vyvarit (a cloveku v narkoze je burt co mas na sobe).
    SARAJ: presny popis mistnich pomeru. Casto minus plast. Chlapi maji slusnou kosili, kravatu pokud se jim chce.

    Byla jsem nedavno v nemocnici, v CR, jako doprovod, a tak jsem mela cas zkoumat spodni pradlo. Nikdo nemel spodky se srdicky, uplne mi to pokazilo naladu. Tesila jsem se na povyrazeni :-))
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    JAJITA: Spousta lidi si pere doma nemocnicni pradlo. Ale tak ne s nakym ostatnim, vetsinou samostatne, ja v tom zas takovej problem nevidim.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MEANKITTY11: celou dobu dočítání si myslím totéž :/
    Plus mě překvapuje, že si někdo pere nemocniční hadry doma. Nám vozí prát do nemocniční prádelny a všechno je dobře vyprané a vymandlované.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: balickari maji pre:D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEXXA: "náhodou" vyhořela šatna a tak jste mohli chodit v teplákách?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NAVARA: pockej, ty vazne nevis co se u nas stalo?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEXXA: budou saka a kostýmky? to abych si tam dal zas nějaké školení :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: uz jsou sazky kdy to zavedou zpet. ja si vsadil petikorunu ze do pul roku to bude jak bylo.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LEXXA: :D tak zrovna u vas ten dress code frci, mrcho:D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: ano, byznyz kežual taky ji nemusi vyhovovat
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LEXXA: hele, u nas ve pharme jich dela dost...i mikrobiologu, platy maji sakra dobre, tak treba by to bylo reseni, alr tusim, ze moody by nasla jinej problem:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: ja to rikam porad. vic doktoru do korporatu. kdyz u nas muze delat mikrobiolozka a genetik tak misto moodycat muze jit delat elektrikar
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: :D to je kouzelna predstava. Saty, podpatky, puncochy, sako, plast:D to vse zahalene do vune desinfekce:D
    Ale jako jo, rozpocet to bude slusna darda, se mi libi, jak je problem si pro tebe koupit gate na miru z kvalitni latky, ale do korporatniho dress codu bys sla:D hej hou!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam