• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    HELA: s tim bacou se mi uplne pripomelo neco, co znam, ale nemohu si to vybavit, ani na jutubu sem nenasel...
    HELA
    HELA --- ---
    což mi připomíná další dětskou radost - promítání Vlka a zajíce z níže zmíněné kamery, bez zvuku, s občas přeskakujícími filmovými políčky, u dědy a babičky na Slovensku:)
    a slovenské večerníčky, při kterých neběhal přes obrazovku Večerníček, ale bača s pejskem, kterého po skončení pohádky v létě nechal spát venku a v zimě ho vždycky pustil dovnitř - a já čekala, kdy ho pustí... :)
    nostalgie jak hrom:) zdá se, že jako dítě jsem měla vlastně radost prakticky ze všeho... učit se od malých dětí by to chtělo:)
    HELA
    HELA --- ---
    TAMARIX: jo, skoro lituju, že už mám vyklizeno, doufám, že táta za pár let někde vytvoří další zajímavý nepořádek:)
    i když je škoda, že nepořádek už není, co býval, ten nejstarší, co se hromadil léta a léta už od dob, kdy vrcholem moderní techniky byla kamera s takovými těmi velkými kotouči filmu, ze kterých promítalo bez zvuku... tak takový kvalitní nepořádek z pořádně starých věcí dneska aby člověk pohledal... :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HELA: Ty šuplíky je jasná věc.. :-) Taky půdy a jiný prostory s odloženýma věcma.. Malá radost, která trvá už od dětství.. :-)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KLAIR: Dáě mi chipsy a časopis nebo chceš vyprat? :D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KOVOVAMINCE: Přijd někdy na návštěvu :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ráda peru...a vždycky se těšim na to až budu vyndavat a věšet čístý prádlo..a líbí se mi jak ty věci voněj..:)
    Taky miluju povlečení když ho přes den nechám na balkoně..jak je vyvětraný a voní..
    Stlát postel..
    Taky se ráda koukám přes výlohu na boty, kabelky,šaty nebo jiný věci na který nemám..:D
    Ráda si čtu časopisy v kuchyni a ujídím u toho třeba chipsy nebo tak..
    WOA
    WOA --- ---
    tohle audítko ve mě vždycky vyloudí takovej přiblblej úsměv, je to taková malá rodost, která mě uklidní a prosvětlí mi večer :)
    HELA
    HELA --- ---
    a včera jsem si připomněla, jak jsem se jako malá hrozně ráda přehrabovala v šuplících tátova stolu a věcmi ve sklepě a tak dál... byl to úžasný nepořádek, ve kterém se dalo najít spoustu překvapení, jako pečetní vosk, skleněné těžítko s fotkou staré Prahy...

    včera jsem čistila jednu z posledních skříněk v bývalé tátově pracovně a našla jsem tam mezi různými podezřelými zbytky malý papírový sáček plný nějakých kulatých věcí... tak s trochou strachu sáhnu dovnitř... a on byl plný různobarevných hopíků:)))

    a zároveň jsem si tím i připomněla, jak jsem kdysi hopíky milovala, jak jsme je s holkami sbíraly, různý typy a různé barvy, a každou přestávku ve šlole si s nimi hrály, až je nakonec oficiálně zakázali, protože nám je kluci brali a prali jsme se o ně, pak jsme si s nimi hrály potají na školních záchodech:)
    HELA
    HELA --- ---
    poslední dobou hodně ujíždím na barvách - ráda se procházím v obchodech kolem ovoce, nebo kolem květinářství... nebo i takové krabice různých džusů vyskládané vedle sebe na regále můžou být docela pokoukání:)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Pohrávání s korálkovým závěsem.
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    Asi nejhezci auditko na nyxu!) Po tech vsech volovinach je tohle cteni vysvobozeni.)
    HELA
    HELA --- ---
    a jak člověk podzimně promrzl, to bylo taky vlastně hezké. a barvy listí.
    HELA
    HELA --- ---
    včera jsem viděla pouštět draky! byla to nádhera... výlet malých dětí ze školky s rodiči a učitelkou... ti draci měli často ocasy místo klasických z dlouhých fáborků z krepáku a ty se ve větru úžasně vlnily... a jak tam bylo těch draků spousta, bylo to moc krásné. a nejhezčí na tom bylo to nadšení, těch malých dětí, rodičů, co se do toho taky zabrali, party puberťáků, která se k tomu připletla, co komentovali, fandili a dodávali různé zvukové efekty... a nakonec se dohodli, že další den půjdou nakoupit věci na draka a půjdou vyrábět taky:)
    taková všeobecná radost:)
    MILLY
    MILLY --- ---
    EETEE: Asi tak.. :-) (a ten šustivej zvuk, když sněží..)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Koukat se, jak se moje miminko protahuje po kojení a špulí tvářičky :))
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    ráno se probudit a protáhnout se,se zíváním každou kůstku a poslouchat jak praskají
    ELS
    ELS --- ---
    AMMI
    AMMI --- ---
    někdo tu psal o tom že se mu líbí když jde po palackým mostě večer jak racci sedí na jedné straně mostu a kdyz se člověk rozeběhne tak postupně odletají a sedaji si zase na začatek. před tydnem jsem tudy večer šla a nemhla jsem odolat. Krásný pocit a zážitek vřele doporučuju!
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    ELS:Přesně tak!:) Nejlepší čvachtu jsme zažili letos na mighty sounds, ta byla:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam