• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Objevila jsem tenhle blog: http://stastnyblog.wordpress.com/ a myslím, že sem patří. Není "uměle sluníčkový", to nesnáším. Tohle je hezká ukázka, jak brát život z té lepší stránky a většinou ses tím dost ztotožňuju.
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    a kdyz mi pri kerovani projizdi jehla pod kuzi a jemne to brni..
    TYET
    TYET --- ---
    když má můj pejsek "lítací záchvat"
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    - pozorovani lidi v mhd a premejsleni o tom kdo jsou
    - jeho vune
    - chozeni nocni prahou s PSH v usich
    - vune a barvy podzimu,to sychravo a tak
    - moknout v mega desti
    - usinat v cerstve vypranym povleceni
    - vecerni prochazka a koukani do cizich rozsvicenych oken
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    EETEE: A vítr teda taky zbožňuju, když je pořádná vichřice, že se lámou stromy, tak si vemu teplý hadry a du se ven projít :-) Nebo sedět na balkóně a s cigárem sledovat pořádnou bouřku. Nejlepší je, když to střelí někam fakt blízko a vzduch se nasytí tim ionyzovanym vzduchem, to pak člověka hrozně probere, když se zhluboka nadechne a k tomu cejtí tu ohromnou sílu všude kolem.
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    EETEE: když jsem byl malej, tak jsme u dědy v Beskydech vždycky vylezli na vrcholek kopce v bukovym lese, kde byla skála a od ní vedlo dolu koryto vymletý vodou. Jak nahoře foukal vítr, tak postupně sfoukal většinu listí z lesa do toho koryta a bylo ho tolik, že dokud bylo suchý a načechraný, tak tam člověk mohl skočit a zmizel a pak se jim mohl dolu z toho prudkýho kopce prohrabovat jakoby plaval. Vždycky jsem se na to těšil jak malej jarda.
    LIONA
    LIONA --- ---
    EETEE: Hm nevadí, ale já mám ráda přírodu v jakémkoliv provedení, To je totiž příroda, má své klady a protiklady.;c)
    WOAM
    WOAM --- ---
    MONIOUS: ovšem to zní jako plán! =))
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    EETEE: ty jo tak to teda nevim na kterem kopci foukalo my sme byli na kopci nad smichovem, draka v ruce a ani vanek...
    EETEE
    EETEE --- ---
    LIONA: Vůbec mám ráda když se zvedne vítr. Krásné to bylo v neděli na kopci nad Smíchovem, bylo teplo a krásně. Bylo vidět že fouká podle barevných draků, kterých tam bylo požehnaně... :-)
    LIONA
    LIONA --- ---
    včera jsem se musela zastavit na okamžik u věšení prádla, neb mé ucho zachytilo zvuk lahodný. Vítr dal stromům povel pustit listí z větvoví a ten okamžik stál za to.
    LIONA
    LIONA --- ---
    EETEE: To miluji z celého podzimu nejvíce. Pak ještě pohled a barvy liští co ještě nespadalo.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Těšit se a žít z úplných drobností /celej den se těšit na jeden moment, jednu věc../
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    me momentalne bavi psat priteli do novyho diare na pristi rok. Dostane ho ode me jako darek a ja mu ted na kazdou dvoustranku pisu nejaky vzkazik, srdicko, nebo jen smajlika, aby to pak pristi rok postupne vsechno nachazel a mel radost :)
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    prochazet temi hromadami spadaneho listi, co jsou ted vsude na chodnicich, to je parada, navrat do detskych let:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    dívat se, jak se přítel ze spaní usmívá :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Brouzdání v podzimním barevném listí... :-)
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    zkoumat mapy a plánovat trasy, zakreslovat do nich kudy jsem jel nebo kudy bych chtěl jet. Když se hodně nudim, tak si plánuju třeba různý cesty kolem světa, který stejně nikdy nepojedu, zjišťuju si věci o různejch městech a vžívám se do toho, že tam jsem.
    FELIS
    FELIS --- ---
    Po dlouhe dobe bydlim zase v podkrovnim byte a uplne jsem zapomela, jak je krasny poslouchat dest bubnujici do stresnich oken :) (zvlast kdyz usinate)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    2ADELL3: tak tak sem cekala kdo to rekne :o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam